به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
محمد مددی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 745  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 5209 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطی های آمازون (Amazon Parrots)   مبحث: طوطی آمازون پیشانی آبی (Blue Fronted Amazon)

محمد مددی
ارسال شده در: بهمن 29 ام, 97, 12:08 pm 

پاسخ ها: 202
بازديدها: 23852

سلام من یه طوطی آمازون پیشانی آبی دارم  اصلا سوت یا سرو صدا نمیکنه در طول روز فقط اب و غذا میخوره و روی قفسشه اگر میشه راهنمایی کنید

سلام 

چند سالشه و چند وقته خريدين؟

انجمن: باجریگار(Budgerigar)   مبحث: باجریگار (معروف به مرغ عشق) Budgerigar

محمد مددی
ارسال شده در: بهمن 29 ام, 97, 12:07 pm 

پاسخ ها: 9381
بازديدها: 548633

سلام

بعد از مدتها دوباره مرغ عشق گرفتم .یه نر آبی گرفتم بالغه و دور چشماش هم حلقه سفید تشکیل شده چند روز بعد هم یه ماده زرد گرفتم .پرنده ماده جثه بزرگتری داره و با هم کنار نمی ایند .حالا نمیدونم با هم جفت میشوند یا اینکه ماده را عوض کنم و همرنگ و هم اندازه خودش یعنی ابی بگیرم.دیرو...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محمد مددی
ارسال شده در: بهمن 29 ام, 97, 12:06 pm 

پاسخ ها: 19461
بازديدها: 1051534

سعید دارایی نوشته است:

سلام من یه دونه عروس هلندی زرد یا سفید رنگ میخواستم کسی سراغ داره برای فروش

به قسمت خريد و فروش مراجعه کنيد

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

محمد مددی
ارسال شده در: بهمن 29 ام, 97, 12:06 pm 

پاسخ ها: 4663
بازديدها: 361569

سلام دوستان

ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

من هفت ماهه که طوطیم رو خریداری کردم, به من گفتن که در اون موقع چهارماهش هست. 

طوطی من به شدت ساکته, به طوری که تا الان شاید به اندازه پنج الی شیش بار جیغ زده باشه. 

صداهارو متوجه میشه و کاملا میشنوه ...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی آفریقایی سنگال (African Senegal Parrot)

محمد مددی
ارسال شده در: بهمن 29 ام, 97, 11:50 am 

پاسخ ها: 184
بازديدها: 27164

بهترین پلتی که سنگال دوست داره چیه؟ چی بخرم؟

روديبوش اگر کير بياريد 

سلام 

ناخن های سنگال من بلند شده و دستم رو قرمز میکنهblackeye

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت کاکاریکی (Kakariki)

محمد مددی
ارسال شده در: تیر 23 ام, 97, 8:45 am 

پاسخ ها: 115
بازديدها: 30798

با سلام خدمت همه دوستان عزیز بخصوص استادان محترم که لطف میکنند و تجربیاتشان را بدون تعصب در اختیار همه قرار میدن

من تازه عضو شدم و یدونه عروس هلندی ماده به رنگ گل باقالی دستی دارم همچنین یک جفت کاکاریکی تاج قرمز

سوالم این هست از دوستانم که تجربه دارن اگر میشه راهنمایی بفرما...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

محمد مددی
ارسال شده در: تیر 23 ام, 97, 8:44 am 

پاسخ ها: 10084
بازديدها: 533538

سلام وقت همه بخیر

بنده ی طوطی کاسکو خریدم رام و حرف میزنه همه کاری میکنه فقط یکم افسرده شده و یکم پرای پشتش پژمرده شده. الان چجوری باهاش رفتار کنم و چجوری افسردگیش بهبود پیدا کنه ؟ کلا شما ها دوستان که تجربه دارید با کاسکو چجوری رفتار کنم و چه چیزایی بدم بخوره ؟ ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 745  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 5209 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد