به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
علیرضا محمدی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 35 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطیهای امید سیدزاده و سعید سیدزاده و علیرضا محمدی

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 17 ام, 92, 2:22 am 

پاسخ ها: 648
بازديدها: 34041

سلام یه سری عکس جدید دارم از  ماده شاه طوطیمون این ماده عنوان خطرناکترین ماده شاه طوطی شهرمون رو به خودش اختصاص داده.

اصلا از چشاش خون میچیکه.

موقع عکاسی ازشون می خواست منو بخوره ولی وقتی دید دستش به من نمیرسه خواست دوربینو بخوره تو یکی از عکسها تقریبا زبونش به لنز خورده.

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطیهای امید سیدزاده و سعید سیدزاده و علیرضا محمدی

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 11 ام, 92, 2:34 am 

ماشالله به همه جفتهای نازتون مخصوصا سنگال های تازه وارد

منتظر دیدن جوجه های ش...

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 10 ام, 92, 1:27 am 

سلام

ماشالله

اون سنگالارو بالای بالا بذارید فکر کنم بهتر باشه چون ترسو هستن

روش خوبی هست داداش ولی به دلیل اینکه بعضی از جفتا رو تخم هستن نمیشه محیط رو دستکاری کرد و اگه از این حد هم بالاتر بره نمیشه راحت براش دون و غذا گذاشت

نمیدونم چی کار کنیم که سریع تر به...

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 10 ام, 92, 1:20 am 

سلام 

ماشالله همه جفت ها زیبا بودن.

داداش چاره کار برای سنگالات یک عدد دوربین شکاری هستشwink .من خودم ملنگو هام تا وقتی که دیگه کمی ترسشون ریخت از چندین متر دو...

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 10 ام, 92, 1:15 am 

عکسها عالی بودن

عروس هم ژسته قشنگی گرفته ایشالله هر چه زودتر به حبیبش برسه

ممنون چشماتون قشنگ میبینن

ایشالله داداش شما هم از دعاتون بی نصیب نزارینش طفلی پسرک در فراغ یار داره از دست میره

یه حرکت دریلی داره که ببینین باورتون نمیشه نوکشه به فاصله صدم ثا...

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آذر 10 ام, 92, 1:11 am 

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی دوستان گل ایرانپاروت

خیلی وقت بود سر نزده بودم به تاپیک معرفیمون ولی خدا خیرتون بده واقعا وقتی اومدم نظراتتونو خوندم واقعا انژری گرفتم.

از همتون بابت این همه لطف ممنونم.

خیلی خوشهالم که این همه استاد و دوست خوب کنارمون هست...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

علیرضا محمدی
ارسال شده در: آبان 12 ام, 92, 1:41 pm 

پاسخ ها: 19465
بازديدها: 1073008

یعنی تا 1 هفته ممکنه هیچی نخوره!!!! این طوری که می میره بدبخت نه آب می خوره نه دونه!!!

/

سلام شما تا یه هفته زیاد طرفش نرو و سعی کن کمتر رو دست بیاریش ممکن نیست تا یه هفته اب و دونشو نخوره ولی کم میخوره  شما بهش فرصت بده به محیط عادت کنه

بعد خیلی زو...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 35 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد