به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
محسن رستمی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 136  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 949 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 17 ام, 99, 7:35 pm 

پاسخ ها: 19513
بازديدها: 1216720

سلام من طوطی عروسی دارم از بعد تخم درومده خودم بزرگش کردم وصحبت میکنه دو سوال داشتم اول ناخن دوتا پاش چند ماهه کنده شده و دیگه درنیاورد جاشون خواستم ببینم راهی هست دوباره دربیاد و سوال دوم عروس جدیدا پرخاشگر شده و تا وقتی ایینه میاد جلوش ا‌ول خوبه یهو حمله میکنه دلیلشو بگید و راهنمایی ک...

انجمن: مقالات درباره تغذیه طوطی سانان   مبحث: ۲۰ نکته که بهتر است در مورد تغذیه طوطیها بدانیم

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 6 ام, 99, 11:24 pm 

پاسخ ها: 4
بازديدها: 1289

♻️۲۰ نکته که بهتر است در مورد تغذیه طوطیها بدانیم

(بخش چهارم)

8.رنگ مدفوع با توجه به تغذیه تغییر می کند

طوطیهایی که رژیم غذاییشان مبتنی بر دانه هاست معمولا مدفوع به رنگ سبز تیره دارند؛ طوطیهایی که پلت رژیم ا...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 5 ام, 99, 1:16 pm 

پاسخ ها: 5492
بازديدها: 373294

سلام عروس هلندی من اسهال شده بود بهبود پیدا کرده اما لاغر شده ولی اشتها کمچه کار کنم چاق بشه ممنون

سلام

اگر مشکل بیماریش برطرف شده باشه به مرور به وزن نرمال میرسه در غیر اینصورت مجدد باید بررسی صورت بگیره

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت کله آلویی (Plum Headed Parakeet)

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 5 ام, 99, 12:37 pm 

پاسخ ها: 258
بازديدها: 30334

سلام من 6 ماه پیش یه جفت کله آلویی خریدم  صاحب قبلیشون میگفت مولد هستن و ازشون جوجه گرفته  ، یک عکسی هم از جوجه ها نشونم داد که همشون زرد بودن . متاسفانه 2 ماهی هست که پرریزی کردن و ماده دقیقا شبیه به رنگ نر شده  حتی خالهای روی پرش قرمز شده 

دوس...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 5 ام, 99, 12:35 pm 

پاسخ ها: 19513
بازديدها: 1216720

باعرض سلام

بنده بک جفت عروس هلندی دارم.چندروزیه ازساعت حدود 2بعدازظهر تا وقت خواب خیلی ساکت وبی تحرک شدن وتقریبا هیچ صدایی ازشون درنمیاد.قابل ذکر اینکه از اول صبح تاظهر بسیار جنب وجوش وسروصدا دارند.سنشون حدود 2ساله ونوجفت هستن.تازه توی لونه رفت وامد میکنن خصوصا ماده ولی جفتگیری ند...

انجمن: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی   مبحث: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی سانان

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 5 ام, 99, 12:33 pm 

پاسخ ها: 3046
بازديدها: 386311

سلام ی سوال خیلی ذهنمو درگیر کرده، من شاه طوطی دارم میخواستم بدونم پلت برای شاه طوطی خوبه!؟ چون من بخش پلت که رفتم اصلا دربا ه ی پاراکیت ها چیزی نگفته بود.

از طرفی میترسم این غذای معمولی و دونه ها و میوه و سبزیجات و... ضعیفش کنن. ممنون میشم بگین چیکنم؟! 

س...

انجمن: آموزش سخنگويي بصورت حضوري (رخ به رخ)   مبحث: آموزش سخنگويي به طوطي سانان بصورت حضوري يا رخ به رخ

محسن رستمی
ارسال شده در: دی 5 ام, 99, 12:28 pm 

پاسخ ها: 1491
بازديدها: 124088

سلام طوطی من حدود سه سالشه و اینکه چندماهه خریدمش اولایل ک خیلی ی ندرت حرف میزد اونم در حد خوبی و بوس بفرسه ی مدت یهو ساکت شد و شروع ب پر کنی کرد حالا چند روزه ی حرف اومده و همون خوبی و بوسی ک قبلا میفرستادو تمیرین میکنه بنظرتون الان میشه کلمه های دیگه بهش یاد بدم یا سنش زیاده <...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 136  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 949 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد