به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
محسن رستمی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 135  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 941 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

محسن رستمی
ارسال شده در: مرداد 2 ام, 99, 3:20 pm 

پاسخ ها: 4366
بازديدها: 287143

kiantech نوشته است:

دوست عزیز که در مورد جوجه کشی کاکادو سوال دارین به نظرم تو نت سرچ کنید زودتر به نتیجه میرسید

الان شما یک روزه اینجا عضو شدی این پست را گذاشتی چی بشه؟ 

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 22 ام, 99, 9:09 pm 

پاسخ ها: 9836
بازديدها: 673527

Siyamak1081 نوشته است:

اول عکس و آپلود کردم تو سایت خودتون که این نوشته اومد روش 

به احتمال زیاد ماده بالغ ، البته امکان خطا هم وجود داره

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 21 ام, 99, 9:40 pm 

پاسخ ها: 19498
بازديدها: 1132177

سلام خدمت دوستان

من تازه عضو این انجمن شدم

3 ساله عروس هلندی ماده دارم

تازگی به مشکل خورده و ادرار و مدفوع زیادی داره که 90% آب شفاف و سفید هستش و مدفوع کم و خمیری سبز

با نظر 2 دامپزشک یکی گفت داروی انسانی ازیترومایسین صد و سفکسیم بدم

...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 16 ام, 99, 6:45 pm 

پاسخ ها: 5489
بازديدها: 346221

ممنونم.

اخه دیشب هم خرخر میکرد و چشماش قرمز شده بود.گفتم شاید آب وارد بینیش شده طبق گفته ی شما .جسارتا اگه حالتش چطور شد دوباره به پزشک مراجعه کنم ؟

عکس از چشم قرمز شده طوطی بگذارید تا جوابتون را بدیم 

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 15 ام, 99, 6:42 pm 

پاسخ ها: 6655
بازديدها: 379722

سلام عرض خسته نباشید بنده سوالی درباره خرید طوطی تا سه میلیون و نیم تومان داشتم و در انتخاب نژاد ان بسیار گیچ شدم برام چندان مهم نیست طوطیه قدرت تکلمش چقدر باشه چون یک کاسکو دارم که با حرف زدن سر تو میبره بیشتر دوست دارم با انسان بیشترین اونس بگیره و عاشق نوازش باشه.

سلام...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 15 ام, 99, 6:39 pm 

پاسخ ها: 5489
بازديدها: 346221

سلام

من چیکو رو یک ماه و نیم هست خریدم.مغازه داری که ازش خریدم گفت که برای حموم بردن قفسش رو ببرم زیر دوش جوری که نصف قفس زیر آب نباشه و با فشار کم آب بیاد روش.من بهش گفتم اسپری ولی گفت اون روش اصلا.من دوبار طی دو هفته بردمش حموم.متاسفانه چیکو الان سرما خورده و تب داره و عطسه میکن...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

محسن رستمی
ارسال شده در: تیر 15 ام, 99, 6:36 pm 

پاسخ ها: 4687
بازديدها: 385817

سلام.

من الان ۱ماه و چند روزه شاه طوطی خریدم.خیلی دوسش دارم و‌به تغذیه ش اهمیت میدم.

ولی صبح ها اصلا غذا نمیخوره.من ۸صبح غذاشو آماده میکنم ولی لب نمیزنه و تا ظهر فقط تو قفسش تو تکاپو إ که فرار کنه .من اصلا اذیتش نمیکنم ولی فقط میخواد بره و دنبال راه فراره.خواستم بد...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 135  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 941 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد