به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
محسن رستمی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 139  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 968 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 27 ام, 00, 11:38 am 

پاسخ ها: 6655
بازديدها: 428235

سلام به همگی دوستان 

راستش من یه جفت مرغ عشق دارم، وقتی خریدم جوجه هم داشت، مغازه دار گفت جوجه هاش دون خور شد بیا ببر، الان دو ماه هستش که آوردم خونه، ولی اصلا دیگه جفت گیری نمیکنند با وجود این که تغذیه اش و هم از سفیده تخم مرغ، جوانه گندم هویج سیب سبزیجات استفاده میکنم&a...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 27 ام, 00, 11:34 am 

پاسخ ها: 9855
بازديدها: 757234

با سلام و خسته نباشید ما حدودا ۱۰ روز یک طوطی ملنگو گرفتیم ، از همون روز اول رابطه خوبی با پدرم پیدا کرد و اسم منو که صدا می زد همون روز اول یاد گرفت که باعث شد ما واقعا شوکه بشیم ، چندتا اسم دیگه هم می گه که مال صاحب قبلیش ، نر هست بردیمش دام پزشک گفت کاملا سالم ٫ طوقش پشت گردن هنوز کم رنگ که د...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 21 ام, 00, 11:54 am 

سلام

من یک جفت ملنگو دارم الان تقریبا یک ساله پیش هم هستن ولی جفت نشدن البته غذا به هم زیاد میدن ولی نر از ماده بعضی وقتها میترسه لطفا راهنمایی میکنید

سلام

چه راهنمایی ای بکنیم؟ 

از لحاظ تغذیه و محیط رسیدگیهای کامل و لازم را...

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 21 ام, 00, 11:51 am 

جناب رستمی عزیز 

این طوطی هست صاحبش میگه معاوضه میکنم میگه 6 ماهشه نر هست رام دستی هم هست به شرط دامپزشکی هم میده بنظرتون خوبه یا همونی که گفتین بگیرم 

این ملنگو بالای یکسالشه ولی جنسیتشو مطمئن نیستم

...

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 11 ام, 00, 7:21 pm 

پاسخ ها: 4373
بازديدها: 324533

.

سلام

گفته فروشنده رو ما نه رد میکنیم نه تایید چون هیچ مستنداتی مبنی بر جفت بودن ، مولد بودن و ... در دسترس نیست 

دومین نکته اینکه قفس و لانه شما به شدت کثیف و آلوده هست

قبل از هر چیز به اصلاح وضعیت قفس و ...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 8 ام, 00, 10:42 pm 

پاسخ ها: 19518
بازديدها: 1285389

با سلام و تبریک سال جدید

عروس هلندی من بالغ شده و کف قفس تخم گذاشته (جفت نداره)

اگه تخم های خودش رو با تخم نطفه دار عوض کنم، توانیایی باز کردن و بزرگ کردن اونا رو داره؟

ممنونم

سلام 

خیر 

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محسن رستمی
ارسال شده در: فروردین 5 ام, 00, 12:04 pm 

پاسخ ها: 19518
بازديدها: 1285389

سلام دوستان عزیز. عاجزانه و ملتمسانه ازتون کمک میخوام.برای رضای خدا کمک کنید ‌.کم آوردم بخدا. حدود ۴۰ روز قبل جوجه سرلاکی عروس خریدم بعد چند روز متوجه شدم ورم چینه دان داره دکتر بردم دارو ضد قارچ و آنتیک بیوتیک دادن .دارو ها رو مصرف کردم خوب شد دوباره یک هفته بعد حالش خراب شد هم...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 139  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 968 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد