به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
مهدشتی - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 341  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 2383 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

مهدشتی
ارسال شده در: فروردین 5 ام, 99, 1:34 pm 

پاسخ ها: 9837
بازديدها: 690624

سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم 

من یک طوطی ملنگو یک ماه پیش خریدم

میخواستم اولا بدونم این چند سالشه و اینکه خیلی وحشیه و چه کاری میتونم بکنم واسه دستی و رام کردنش و آیا اصلا این کار ممکن است ؟

سلام

&am...

انجمن: طوطی های اکلکتوس (Eclectus Parrots)   مبحث: طوطی اکلکتوس استرالیایی (Australian Eclectus)

مهدشتی
ارسال شده در: فروردین 5 ام, 99, 1:32 pm 

پاسخ ها: 3
بازديدها: 2593

سلام جوجه اکلکتوس نر یکساله دارم به خاطر مبود وزن با نطر دامپزشک سرلاک میخوره الان میخوام سرلاک رو بگیرم راه حلش چیه

سلام

به مرور سرلاک را کم کنید تا قطع شود. هر مقداری سرلاک میدهید روزی یک دهم کم کنید تا بعد از 10 روز به صفر برسد و قطع شود.

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

مهدشتی
ارسال شده در: فروردین 5 ام, 99, 1:31 pm 

پاسخ ها: 4368
بازديدها: 296478

سلام کوتوله های من دو بار تخم گذاشتن ک متاسفانه هر دو بار ماده ۲۴روز روی تخم ها خوابید و بعد ک جوجه ای درنیومد تخمها رو پخش و پلا کرد و زیر چیپس چوب ها اونا رو قایم کرد و هر دو بار ک من تخم ها رو شکستم جوجه داخلش کامل تشکیل شده بود الان ک لونه رو برداشتم تا ماده کمی استراحت کنه دیدم توی ...

انجمن: کاکادو ها (Cockatoo Parrots)   مبحث: کاکادو گالا یا سینه صورتی (Galah or Rose Breasted Cockatoo)

مهدشتی
ارسال شده در: دی 20 ام, 96, 12:01 am 

پاسخ ها: 68
بازديدها: 14886

کاکادو من وقتی از قفس میاد بیرون فقط دنبال یک نفر میره 

و به یکی حمله میکنه تا تحدید نکنی ول نمیکنه و ب کارش ادامه میده

دلیل این رفتارش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلیل رفتارش ناهنجاری رفتاری به دلیل آموزش غلط است. مشکل شما هستید...

انجمن: سوالات و راهنمایی از پرورش دهنده ایرانی کاسکو، آقای دکتر نبوی   مبحث: سوالات و راهنمایی از پرورش دهنده ایرانی کاسکو، دکتر نبوی

مهدشتی
ارسال شده در: دی 20 ام, 96, 12:00 am 

پاسخ ها: 311
بازديدها: 52409

سلام جناب دکتر 

اول از همه باید یه خسته نباشید بگم بهتون بخاطر صبروحوصله ایی که بخرج میدین برای همه ی مشتاقان طبیعت و حیوانات تا بتونن پاسخ هاشون رو دریافت کنن از راهنمایی های شما...

اما سوال اول و اصلی بنده اینه که برای جفت خوردن و پروش کاسکو آیا ممکنه داخل قفس هم...

انجمن: کاکادو ها (Cockatoo Parrots)   مبحث: گفتگو در مورد انواع کاکادو

مهدشتی
ارسال شده در: دی 20 ام, 96, 6:27 pm 

پاسخ ها: 618
بازديدها: 58649

سلام دوستان کاکائو ملوکان ماده گیر آوردم 4 ملیون قیمت پایینش به این خاطر هست که 1 بالش یکم افتاده فروشنده میگه با نرش دعوا کرده یکم بالش کشیده شده 4 سال سن داره به قول فروشنده حالا به نظر شما راست میگه بالش کشیده شده خودش میگه به خاطر تن صداش دارم میفروشم ممنون میشم جواب من و زود بدید لط...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

مهدشتی
ارسال شده در: آبان 9 ام, 96, 9:39 pm 

پاسخ ها: 5493
بازديدها: 357435

سلام دوستان

متاسفانه طوطی من دچار آسیب شده و بعد عکس برداری معلوم شد که پاش شکسته. تقریبا از بالاترین نقطه ران پا. طوطی گرین چیک هست و زیر 6 ماه.

احتمال زیاد نیاز به جراحی داره. و با جراحی احتمال مرگش بالاس. یه راهنمایی میخواستم اگه ممکنه یه متخصص جراح که مطمئن باشه به من م...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 341  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 2383 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد