به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
محمد52 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 4  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 27 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

محمد52
ارسال شده در: آذر 16 ام, 98, 12:31 am 

پاسخ ها: 19478
بازديدها: 1101328

سلام به دوستان. یک جفت عروس هلندی آلبینو دارم که چند دوره است که جفتگیری کامل انجام میدهند و در هر دوره چهار یا پنچ تخم هم میگذارند ولی تا بحال به هیچ وجه روی تخم ها ننشسته. چکار کنم که روی تخم بنشینه؟ ممنون از لطفتون

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

محمد52
ارسال شده در: خرداد 9 ام, 98, 1:47 am 

پاسخ ها: 5476
بازديدها: 335894

سلام. پای پرنده سرلاکی ام در رفته . چطور میتونم درستش کنم؟ 

ممنونم از راهنماییتان.

انجمن: فروش انواع طوطی متعلق به کاربران   مبحث: اگهی های فروش طوطی کاربران

محمد52
ارسال شده در: شهریور 1 ام, 95, 6:24 am 

پاسخ ها: 107
بازديدها: 263745

سلام. یک قطعه گرین چیک یلو ساید نر بالغ سه ساله که برای جفت شدن ماده خودم گرفته بودم را برای فروش گذاشتم. این گرین چیک حدود یک ساله که دارم و میخاستم با ماده خودم جفت بشه ولی ماده با نر دیگه ای جفت شد. این گرین چیک رو نگه داشتم تا ماده دیگه برای جفت شدن بر...

محمد52
ارسال شده در: خرداد 30 ام, 95, 4:18 am 

فروش یک قطعه عروس هلندی نر لوتینو 2 ساله بخون مست مست.
این پرنده را برای جفت شدن با ماده ام گرفته ام و برای همین با بهترین غذاها و مکمل ها و نکتون اس و ای تغذیه شده تا آماده جفت گیری باشد. ولی متاسفانه ماده من به این پرنده راه نداد و بخاطر همین برای ف...

محمد52
ارسال شده در: فروردین 28 ام, 95, 10:04 pm 

فروش ماده کارداده طوطی برزیلی - لاوبرد- رنگ کمیاب یقه زرد. این ماده با بهترین غذاها و مکمل ها و نکتون اس تغذیه شده است و همانطور که درعکس مشخصه در صحت وسلامت کامل به سر می برد. این ماده از مولدهای خوب من بوده و تا بحال سابقه جوجه دادن داشته که تصویر سه قطع...

محمد52
ارسال شده در: شهریور 21 ام, 94, 11:14 pm 

سلام. 
فروش دو قطعه جوجه های عروس هلندی پرورشی خودم. این جوجه ها متولد اوایل خرداد هستند و از پدر لوتینو و مادر سینامون ( دارچینی) می باشند. این جوجه ها توسط مادر با بهترین غذاها و مکمل...

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

محمد52
ارسال شده در: تیر 16 ام, 94, 10:44 pm 

پاسخ ها: 4363
بازديدها: 279095

سلام. من یک جفت فیشر یقه زرد دارم که به زعم خودم نر و ماده هستند. ولی امروز دیدم در لانه شان شش تا تخم هست. آیا میشه یک ماده شش تا تخم بگذاره یا اینکه هر دو ماده هستند؟

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 4  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 27 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد