به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 666 از 667  [ 4664 پست ]  »

دی 20 ام, 97, 9:58 am

آفلاين
کاربر ویژه
کاربر ویژه
مدال تشویقی (1) مدال دانش (1)
تاريخ عضويت: فروردین 17 ام, 91, 10:34 am
تشکر کرده اید: 2594 مرتبه
نوع طوطی: باجریگار-کاکاتیل
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: مشهد

Hossein0430 نوشته است:
سلام لطفا در مورد نور محیط بگید ونور مصنوعی

هرچقدر محیط پرنورتر باشه بهتره ولی تابش مستقیم خورشید نباید روی پرنده هاتون داشته باشید.

حداقل میزان نور محیط 60 تا 70 درصد نور بیرون هست.

جهت نور مصنوعی باید از لامپ های معمولی استفاده کنید نه لامپ مهتابی یا کم مصرف. حداقل 8 ساعت در روز تاریکی بهمراه یه لامپ خواب ساده داشته باشید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم NikPendar به خاطر این پست تشکر کرده اند
misszoriho

#

بهمن 21 ام, 97, 6:43 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 21 ام, 97, 6:26 pm
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: تهران

سلام دوستان

ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

من هفت ماهه که طوطیم رو خریداری کردم, به من گفتن که در اون موقع چهارماهش هست. 

طوطی من به شدت ساکته, به طوری که تا الان شاید به اندازه پنج الی شیش بار جیغ زده باشه. 

صداهارو متوجه میشه و کاملا میشنوه از این بابت مطمئن هستم. 

خیلی زیاد کم اشتها هست و فقط غذا از دهن خودم میخوره .علاقه شدیدی به عسل داره, و بهش مولتی ویتامین کودکان میدم .

و تا اونجایی که بشه سبزیجات بهش میدم.

الان میخوام اموزشش بدم, نمیدونم چجوری اموزشش بدم .کاملا رام هست ولی صحبت نمیکنه و هیچ کاری بلد نیست .

عکسش رو میذارم اگر سنش رو هم بگین ممنون میشم .

بالا بالا
  مشخصات
#

بهمن 26 ام, 97, 3:14 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 26 ام, 97, 3:02 am
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی
شهر محل سکونت: گرگان

سلام اساتید عزیز

من 4 ساله عروس داشتم و هر سال یک جوجه از سن 45 روزگی و تازه دونخور بزرگ کردم حالا دارم یک تغییر ایجاد می کنم و شاه طوطی پیش خرید کردم که تازه یک روزش هست و حدودا قراره تو سن 45 روزگی تحویل بگیرم  البته زود تر هم میده بهم ولی دیر تر میگیرم چون هیچ تجربه ای در سرلاک دادن ندارم

اول اینکه چه طوری تا قبل اومدنش خودمو اماده کنم هم از نظر اطلاعات و هم ابزاری که لازم دارم

دوم اینکه  چه سرلاکی بگیرم و  چند بار در روز بدم   حدودا تا سن 55 روزگیش چون تو تعطیلات عید است مشکلی برای تایم سرلاک ندارم  ولی  بعد اون در روز  از ساعت 10 صبح تا 5:30 غروب خونه نیستم و کسانی هم که هستنت اینکاره نیستند که بهش سرلاک بدن    من پرسیدم گفتند یک بار صبح بدم  یک بار غروب  یک بار هم شب   اشکال نداره،  به نظر شما  کافی است ؟

لطفا کمی راهنمایی کنید که چطور اماده باشم .

بالا بالا
  مشخصات
#

بهمن 29 ام, 97, 12:06 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9653 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
شهر محل سکونت: مشهد

misszoriho نوشته است:

سلام دوستان

ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

من هفت ماهه که طوطیم رو خریداری کردم, به من گفتن که در اون موقع چهارماهش هست. 

طوطی من به شدت ساکته, به طوری که تا الان شاید به اندازه پنج الی شیش بار جیغ زده باشه. 

صداهارو متوجه میشه و کاملا میشنوه از این بابت مطمئن هستم. 

خیلی زیاد کم اشتها هست و فقط غذا از دهن خودم میخوره .علاقه شدیدی به عسل داره, و بهش مولتی ویتامین کودکان میدم .

و تا اونجایی که بشه سبزیجات بهش میدم.

الان میخوام اموزشش بدم, نمیدونم چجوری اموزشش بدم .کاملا رام هست ولی صحبت نمیکنه و هیچ کاری بلد نیست .

عکسش رو میذارم اگر سنش رو هم بگین ممنون میشم .

سلام 

اولا عکس را بديد دوما در قسمت مقالات ميتونيد درزمينه تمام موارد اموزشي اطلاعات کسب کنيد

mahyar_soft نوشته است:

سلام اساتید عزیز

من 4 ساله عروس داشتم و هر سال یک جوجه از سن 45 روزگی و تازه دونخور بزرگ کردم حالا دارم یک تغییر ایجاد می کنم و شاه طوطی پیش خرید کردم که تازه یک روزش هست و حدودا قراره تو سن 45 روزگی تحویل بگیرم  البته زود تر هم میده بهم ولی دیر تر میگیرم چون هیچ تجربه ای در سرلاک دادن ندارم

اول اینکه چه طوری تا قبل اومدنش خودمو اماده کنم هم از نظر اطلاعات و هم ابزاری که لازم دارم

دوم اینکه  چه سرلاکی بگیرم و  چند بار در روز بدم   حدودا تا سن 55 روزگیش چون تو تعطیلات عید است مشکلی برای تایم سرلاک ندارم  ولی  بعد اون در روز  از ساعت 10 صبح تا 5:30 غروب خونه نیستم و کسانی هم که هستنت اینکاره نیستند که بهش سرلاک بدن    من پرسیدم گفتند یک بار صبح بدم  یک بار غروب  یک بار هم شب   اشکال نداره،  به نظر شما  کافی است ؟

لطفا کمی راهنمایی کنید که چطور اماده باشم .

سلام 

اگر امکانش را داريد از 20روزگي تحويل بکيريد و خودتان سرلاکي بزرگ کنيد اگر تجربه اين کار را نداريد فقط دانخور شده کامل تحويل بگيريد

بالا بالا
  مشخصات
#

اسفند 12 ام, 97, 11:28 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 5 ام, 94, 11:35 pm
تشکر کرده اید: 43 مرتبه
نوع طوطی: کاسکو-ککاتیل گرینچیک
شهر محل سکونت: استارا

با سلام خدمت دوستان یسوال داشتم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم من تو حیاط خونه یه قفس بزرگ دارم حالا بین دو نژاد شاه طوطی و گرین چیک برای نگهداری موندم فقط هم مهم صدا شون هستش میخوام بدونم شاه طوطی بصورت جفت نگر دارم صداشون زیاده و میتونه برای همسایه ها یا خودمون مزاحمت ایجاد کنه .... اگه صداشون خیلی زیاده گرین بگیرم 

بالا بالا
  مشخصات
#

فروردین 8 ام, 98, 7:50 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 12 ام, 97, 11:15 pm
نوع طوطی: 12
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: Baileys Harbor
moncler salg

moncler outlet butikk

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

Moncler Frakker Kvinner : 2014 Moncler Outlet Australia Til salgs
US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY
Kategorier
Moncler Jakker Menn
Moncler Vester Kvinner
Utvalgt - فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. NOK 8,256 NOK 2,530Du får 69% avslagفقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. NOK 7,194 NOK 2,192Du får 70% avslagفقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. NOK 8,215 NOK 2,365Du får 71% avslag

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. ::
Moncler Frakker Kvinner
Moncler Frakker Kvinner
Filter Results by:
Alle produkter
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Viser 1 til 21 (av 140 produkter)
1[/b] فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. 7 فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,391 NOK 2,521Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,415 NOK 2,521Du får 76% avslag
Nye Ankomster ! Moncler Down Coat Kvinner Hooded Vindtett Svart [6451]
Nye Ankomster ! Moncler Down Coat Kvinner Hooded Vindtett Svart [6451]Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,481 NOK 2,530Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,391 NOK 2,538Du får 76% avslag
Nye Ankomster ! Moncler Down Coat Utvalgt Kvinner Slim Windproo [0405]
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,465 NOK 2,497Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,415 NOK 2,538Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,440 NOK 2,505Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Nye Ankomster ! Moncler Euramerican stil Down Coats Kvinner Bl [a827]Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,391 NOK 2,546Du får 75% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,382 NOK 2,472Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,333 NOK 2,480Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,407 NOK 2,530Du får 76% avslag
Nye Ankomster ! Moncler Hermine Down Coats Kvinner Vindtett Bl [5bab]
Nye Ankomster ! Moncler Hermine Down Coats Kvinner Vindtett Bl [5bab]Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,432 NOK 2,521Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,349 NOK 2,497Du får 76% avslag
Nye Ankomster ! Moncler Hermine Down Coats Kvinner Vindtett Re [446a]
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,341 NOK 2,464Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 8,685 NOK 2,488Du får 71% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,382 NOK 2,456Du får 76% avslag
Nye Ankomster ! Moncler Kvinner Down Coats Vindtett Li [6f95]
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 10,366 NOK 2,530Du får 76% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 11,009 NOK 2,472Du får 78% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 11,050 NOK 2,497Du får 77% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 8,281 NOK 2,546Du får 69% avslag
فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. Moncler Den Moncler Merket ble grunnlagt i 1952 i Frankrike , på Monestiers de...NOK 8,248 NOK 2,554Du får 69% avslag

Viser 1 til 21 (av 140 produkter)
1[/b] فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. 3 فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

\ n
Copyright © 2012-2016 All Rights Reserved .

بالا بالا
  مشخصات
#

فروردین 17 ام, 98, 3:29 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: فروردین 17 ام, 98, 3:08 pm
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: تهران

سلام خدمت اساتید گرامی

من تجربه نگهداری طوطی نژاد عروس هلندی داشتم ولی الان می خوام یا شاه طوطی بگیرم یا ملنگو، کدومشون از لحاظ زمان تربیت و دستی شدن بهتر هستند و خشونت توشون کمتر هست ( کمتر پیش میاد گاز بگیره چون منقارش خیلی درشتر از عروس هلندی هستش و فکر کنم گاز بگیره گوشت و پوست رو با هم بکنه blackeye ) ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

بالا بالا
  مشخصات
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 666 از 667  [ 4664 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت سبیل دار (Moustached Parakeet or Derbian Parakeet)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

12

6130

تیر 2 ام, 94, 10:33 am

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. Uvea Parakeet

نیره

1

1576

اسفند 17 ام, 92, 3:33 pm

narges feizi نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت دم بلند (Longtailed Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

2

4216

اسفند 14 ام, 92, 4:18 pm

narges feizi نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت خط دار (Lineolated Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

1

3183

خرداد 1 ام, 92, 1:55 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت پریجا (Perija Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

1

2900

بهمن 13 ام, 91, 12:43 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد