به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
alipersh - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 7 از 89  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 617 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

alipersh
ارسال شده در: شهریور 16 ام, 91, 10:21 am 

پاسخ ها: 5489
بازديدها: 339621

دوستان کاسکو ی من صبح ها یه بار مدفوعش سبزرنگ و ابکیه ولی یکی دو ساعت که میگذره مدفوعش درست میشه و تا شب مدفوعش درست میشه این مال چیه ایا طبیعی؟

اين فضله آبكي ابتداي صبح طبيعي هست اما در طول روز معمولي هست

گاهي هم كه كاسكو مياد رو دست يا بعد تمرين ممكنه فضله آبكي د...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

alipersh
ارسال شده در: شهریور 16 ام, 91, 10:17 am 

سلام دوستان من می خواستم بدونم دکتر نریمان شیخی بهتره یا مازیار کاغذچی ؟و یا دامپزشک خوب برای کاسکو تو تهران کی هست ؟ همچنین کاسکوی من بعضی موقع ها فقط کله تا گردنشو پف میکنه و وقتی میریم سمتش پفش میخوابه این ماله چیه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام

اينجور كه شما توضيح...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

alipersh
ارسال شده در: شهریور 12 ام, 91, 4:24 pm 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 560558

سلام

میخواستم توی معرفی کاسکو اینا رو بنویسم اما دیدم شاید حرف نیاد و پسش بدم این مطلب ها رو اینجا نوشتم این عکس از کاسکو که خریدم

وقتی دست میبرم جلوش خودشو پف میده و سرشو پایین میاره و یک صدای خاصی میده

صاحبش گفت پریده و رفته روز بعد برگشته اونم تمام پرهاشو چیده حتی...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

alipersh
ارسال شده در: شهریور 12 ام, 91, 3:57 pm 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 560558

سلام دوستان

سوالم اینه که آیا پرسروصدا بودن یا آرام بودن کاسکو در سخنگوییش اثر داره؟اونهایی که شلوغ تر هستند نسبت به کاسکوهایی که کمتر جیغ میزنن پرحرف ترن؟اگه

ممکنه دوستانی که تجربه شخصی در این مورد دارن لطف کنن راهنماییم کنن چون2 ...

alipersh
ارسال شده در: شهریور 12 ام, 91, 3:42 pm 

سلام.مي خواستم بدونم اگه طوطي تو مرحله ي اوليه و خفيف سرماخوردگي باشه خودمون ميتونيم كمكش كنيم و چطوري؟يا حتما بايد به دامپزشك مراجعه بشه؟

سلام

بهتره از همون ابتدا ببريدش پيش دامپزشك متبحر در امر پرنده زينتي

تا اون...

alipersh
ارسال شده در: شهریور 12 ام, 91, 3:38 pm 

سلام

جوجه مرغ عشق من الان 10 روز هست که دووم اورده و خدا رو شکر به بقیه پرنده هام سرایت نکرده ولی مخلوطی که دکتر گفته بهش بدم رو لب نمیزنه.مخلوطش هم شامل سیر+ماست+پودر نون سوخاری هست به علاوه پودر ویتامین که باید تو ابش حل کنم به نظرتون باید چکار کنم؟در ضمن لازمه که هوا رو...

انجمن: مقالات درباره تغذیه طوطی سانان   مبحث: ارزش غذایی تخمه آفتابگردان

alipersh
ارسال شده در: شهریور 12 ام, 91, 2:12 pm 

پاسخ ها: 10
بازديدها: 3080

دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که در اختیار مون می زارید .

با توجه به این جدول کسی می دونه بهترین دوز استفاده از تخمه چقدره ؟

موفق و پیروز باشید

دوست عزيز دوز ميزان استفاده از داروها هست نه غذا ها

يك نكته رو بدونيد كه ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 7 از 89  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 617 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد