به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
alipersh - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 2 از 89  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 617 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

alipersh
ارسال شده در: آذر 22 ام, 91, 6:08 pm 

پاسخ ها: 5489
بازديدها: 339611

دوستان سلام

یه سوالی پرسیدم ولی کسی جواب نداد بهمین خاطر تکرار میکنم

عروس من کمی پای چپش ورم کرده و درد داره . البته روی پاش وامیسته ولی انگشتاش رو به سختی جمع میکنه

میخواستم بدونم پماد دیکلوفناک به مقدار خیلی کم برای رفع تورم و درد چطور میتونه باشه؟

...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

alipersh
ارسال شده در: آذر 21 ام, 91, 9:36 pm 

زیر ناخنش کمی خون امد

نه به ناخنش چیزی نشده

اول کمی از محلول ضدعفونی{بتادین}

بعد هم کمی ارد زدم الان خون ریزی قطع شده

ممنون

سلام

زدن آرد یا .... اصلا کار خوبی نیست و خودش با عث عفونت میشه در موارد خونریزی سرد کر...

alipersh
ارسال شده در: آذر 21 ام, 91, 9:33 pm 

سلام. شاه طوطیمو چند روز پیش که سرما خورده بودم بوسیدم. اما امروز وقتی اومدم بوسش کنم عطسه کرد و ابش ریخت رو صورتم. نمیدونم از دهانش بود یا از بینیش! حالش اصلا به طوطی بیمار نمیخوره! ممکن هست از من بیماری گرفته باشه؟ اگه اره باید چیکار کنم؟

سلام

ه...

alipersh
ارسال شده در: آذر 21 ام, 91, 9:30 pm 

طوطی من رام نیست

زمان حمام خودشو میزنه به دیواره های قفس

علتش هم همینه الان حالش خوبه

ممنون دستتون درد نکنه

با سلام

دوست عزیز مشکلی نیست شما داخل قفس رو چک کن ببین زائده تیزی وجود نداشته ( معمولا قفسها اینچنین مشکلاتی رو دارند )

...

انجمن: فروش قفس و لوازم جانبي مربوط به کاربران نو و دست دوم   مبحث: خرید و فروش قفس و لوازم جانبی طوطی

alipersh
ارسال شده در: آذر 19 ام, 91, 10:38 am 

پاسخ ها: 447
بازديدها: 127103

با سلام

قفس 1033 ( کفیه آبی رنگ و کاملا سالم ، ظرفهاش نو هست ، خود قفس بعضی جاهاش کرومش کدر شده )

با پایه کاملا نو 

قیمت 50

تحویل فقط در مشهد

با تشکر

با تشکر از تمامی دوستان عزیز

انجمن: فروش قفس و لوازم جانبي مربوط به کاربران نو و دست دوم   مبحث: خرید و فروش قفس و لوازم جانبی طوطی

alipersh
ارسال شده در: آذر 17 ام, 91, 12:24 pm 

پاسخ ها: 447
بازديدها: 127103

با سلام

قفس 1033 ( کفیه آبی رنگ و کاملا سالم ، ظرفهاش نو هست ، خود قفس بعضی جاهاش کرومش کدر شده )

با پایه کاملا نو 

قیمت 50

تحویل فقط در مشهد

با تشکر

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی salmani

alipersh
ارسال شده در: آذر 1 ام, 91, 4:58 pm 

پاسخ ها: 370
بازديدها: 19379

سلام آزاده خانوم

نازی خانوم خوبه ؟ اگه ممکنه چند تا عکس هم ازش بزارید . دلم براش تنگ شده :(

من کاسکوی خودمو فرستادم برای آقا بهزاد و فعلا دارم استراحت میکنم

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 2 از 89  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 617 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد