به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
amir11 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 141  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 984 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

amir11
ارسال شده در: فروردین 12 ام, 98, 1:30 pm 

پاسخ ها: 4363
بازديدها: 282393

با سلام بر اساتید محترم و گرامی 

بنده به دلیل یک سری تغییرات موفق به آمدن به ایران پارروت تو این سالها نبودن 

ولی اگر خدا بخواد میتونم سر بزنم از این به بعد 

از مدیران و دوستان عزیز در مورد برزیلی صورت هلویی 

بنده یک جوجه بر...

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

amir11
ارسال شده در: فروردین 11 ام, 98, 7:35 pm 

پاسخ ها: 4363
بازديدها: 282393

با سلام بر اساتید محترم و گرامی 

بنده به دلیل یک سری تغییرات موفق به آمدن به ایران پارروت تو این سالها نبودن 

ولی اگر خدا بخواد میتونم سر بزنم از این به بعد 

از مدیران و دوستان عزیز در مورد برزیلی صورت هلویی 

بنده یک جوجه برزیلی سرلا...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

amir11
ارسال شده در: مرداد 28 ام, 96, 4:44 pm 

پاسخ ها: 19498
بازديدها: 1113325

سلام. من سه روزه که یه طوطی عروس لپ قرمزی گرفتم.  فروشندش گفت ۴۵روزشه درست و غلطش رو نمیدونم و گفت به احتمال ۸۰درصد نر هستش؛ چیزی که توجه منو جلب کرده و از مطالبای توی سایتا میخونم و منو میترسونه اینه که فقط خودشو میخارونه و میترسم یه وقت مشکلی داشته باشه. بنظرتون این طبیعیه؟ دی...

انجمن: باجریگار(Budgerigar)   مبحث: باجریگار (معروف به مرغ عشق) Budgerigar

amir11
ارسال شده در: مرداد 17 ام, 96, 6:38 pm 

پاسخ ها: 9381
بازديدها: 576242

سلام راه حلی واسه نچسبیدن مدفوع به پای جوجه ها میخواهم لطفا

حتما از خاک اره چوب های بهداشتی استفاده کنید و با تعویض مداوم ان از چسبندگی جلوگیری کنید 

پر مرغ عشق رو میشه کوتاه کرد؟

بدست اشخاص ماهر بله 

...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

amir11
ارسال شده در: مرداد 17 ام, 96, 2:37 pm 

سلام خدمت همه اعضا محترم

من یه جفت عروس هلندی مولد گرفتم که هرروز با هم معاشقه میکنن ولی توی تقریبا دو هفته مدت زمانی که پیش ما هستن تخم نمیکنن.

به گفته صاحب قبلیش اون از پرنده ها جوجه گرفته. لونه شون استاندارد هست و همه موارد تغذیه ای و نگهداری رو رعایت کردم. خیلی کم شاید ...

amir11
ارسال شده در: شهریور 30 ام, 93, 10:26 pm 

سلام .من یه دو روزی میشه که یه جوجه عروس گرفتم ولی یه چیزی رو متوجه شدم که دونه خیلی کم میخوره واسش تخم مرغ و گندم هم گذاشتم ولی سر سوزن میخوره یا میره دو الی سه دونه ارزن میخوره میره کنار حتی مدفوعشم خیلی کمه ! میخواستم بدونم این رفتار طبیعیه یا نه !؟

انجمن: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی   مبحث: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی سانان

amir11
ارسال شده در: شهریور 14 ام, 93, 2:35 pm 

پاسخ ها: 3042
بازديدها: 345573

سلام دوستان وقت بخیر من در صفحات اول این تاپیک مطلبی در مورد دادن گوجه فرنگی خوندم .خیلی ها حتی خود من در مورد دادنش به طوطی مردد بودم ،ابتدا جا داره که از تمامی دوستانی که حق استادی بر گردن من دارن عنایت فرمایند اگر کمی و کاستی در این پست دیدن لطف کنن و متذکر بشن

گوجه فرنگی

...
مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 141  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 984 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد