به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 27 از 29  [ 198 پست ]  »

مرداد 25 ام, 94, 12:58 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1527 مرتبه
نوع طوطی: ...
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: ...

pars2298 نوشته است:

با سلام و عرض ادب

جسارتا در مورد رام بودن و صحبت کردم،دایی بنده ۳ سال پیش ۱ آمازون پیشانی آبی گرفت نه رام بود و نه حرف میزد از کویت براشون آوردن،این پرنده اون موقع بر طبق حلقه پا ۳ سال نیم سن داشت نه رام بود و نه صحبت میکرد ،بعد از ۸ ماه کاملا رام شد و بعد از یک سال ۳ کلمه حرف زد که این تعداد الان به بالای ۵۰ کلمه رسیده و خیلی از پرنده فروشیها بالای ۱۰ میلیون بهش میدن ولی ندادیم و نخواهیم داد ،،حالا عرض  بنده این بود با توجه به عکسهایی که ارسال شد و ظاهر پرنده شما چه قیمت کارشناسی روش میگذارید؟کاملا سالم و بدون مریضی  نظر شخص شما برام خیلی مهم هست و به‌عنوان یک کارشناس پرنده کاملا به شما ایمان دارم.با سپاس فراوان

سلام

1. شما قبلا هم در مورد یک آمازون بال نارنجی و آوردن تخم و ... مطالب بدون سند و مدرکی عنوان کردید و در آخر هم دنبال قیمت گذاری بر روی آن طوطی بودید.

2. در مورد آمازون 3 ساله ای هم که عنوان کردید بالای ده میلیون تومان هیچ پیشانی آبی این قیمت نیست. بهترین پیشانی آبی ایران طوطی آقای ایلخانی است که بسیار خوب تربیت شده و دامنه لغات وسیعی را می گوید و شعر میخواند و جواب سوالات را می دهد و انواع تریک بلد است. حتی این طوطی هم این قیمتها نیست.

3. اگر آمازونی حلقه پا باشد رام شدنش بی معنی است. چون پرورشی است و کاملا رام هستند. 

4. سخنگو شدن آمازون 3 ساله وحشی در ایران سند و مدرکی ندارد و قابل استناد نیست. آنچه مسلم است تا دو سالگی به حرف خواهند افتاد بعد از آن معلوم نیست.

5. در مورد آمازونی که عکسش را در این تاپیک گذاشتید و نوشتید متولد آمریکای جنوبی، با قاطعیت عرض می کنم هیچکدام از پیشانی آبی های ایران نه از قاره آمریکا (چه شمالی و چه جنوبی) و نه از اروپا آمده اند.

6. من دلیل اصرار شما بر قیمت گذاری مدیران ایران پروت بر روی چند آمازون را نمی دانم ولی ایران پروت جای قیمت گذاری بر روی پرنده ها نیست. اولا قیمت را عرضه و تقاضا تعیین می کند و ثانیا ایران پروت به کسب و کار شما کاری ندارد و یک انجمن تخصصی است نه یک فروشگاه فروش طوطی.

پاینده باشید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash, pars2298, soli, RABI, شاهرخ ايلخاني, mohammad valamehr

#

مرداد 25 ام, 94, 2:01 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 4 ام, 92, 4:09 pm
تشکر کرده اید: 56 مرتبه
نوع طوطی: آمازون پیشانی آبی
شهر محل سکونت: تهران

derakht نوشته است:

سلام

1. شما قبلا هم در مورد یک آمازون بال نارنجی و آوردن تخم و ... مطالب بدون سند و مدرکی عنوان کردید و در آخر هم دنبال قیمت گذاری بر روی آن طوطی بودید.

2. در مورد آمازون 3 ساله ای هم که عنوان کردید بالای ده میلیون تومان هیچ پیشانی آبی این قیمت نیست. بهترین پیشانی آبی ایران طوطی آقای ایلخانی است که بسیار خوب تربیت شده و دامنه لغات وسیعی را می گوید و شعر میخواند و جواب سوالات را می دهد و انواع تریک بلد است. حتی این طوطی هم این قیمتها نیست.

3. اگر آمازونی حلقه پا باشد رام شدنش بی معنی است. چون پرورشی است و کاملا رام هستند. 

4. سخنگو شدن آمازون 3 ساله وحشی در ایران سند و مدرکی ندارد و قابل استناد نیست. آنچه مسلم است تا دو سالگی به حرف خواهند افتاد بعد از آن معلوم نیست.

5. در مورد آمازونی که عکسش را در این تاپیک گذاشتید و نوشتید متولد آمریکای جنوبی، با قاطعیت عرض می کنم هیچکدام از پیشانی آبی های ایران نه از قاره آمریکا (چه شمالی و چه جنوبی) و نه از اروپا آمده اند.

6. من دلیل اصرار شما بر قیمت گذاری مدیران ایران پروت بر روی چند آمازون را نمی دانم ولی ایران پروت جای قیمت گذاری بر روی پرنده ها نیست. اولا قیمت را عرضه و تقاضا تعیین می کند و ثانیا ایران پروت به کسب و کار شما کاری ندارد و یک انجمن تخصصی است نه یک فروشگاه فروش طوطی.

پاینده باشید.

ببخشید من نه کارم این هست و نه زمینه فعالیتم و فقط خواستم قیمت دستم بیاد شما خواستید یه سرچ تو نت بزنید کلی فروشگاه هست ولی یکی من دیدم پیشانی آبی داره با ۵۰ کلمه قیمت بگیرید اسم فروشگاه رو نیاوردم تبلیغ نشه استاد گرامی اگر نمی خواهید راهنمایی کنید مردم رو دلال نکنید و فکر نکنید  هر کسی ریز میشه روی چیزی دلال هست نخیر اینطور نیستم سعی میکنم با راهنمایی اساتید یه پرنده ی خوب و بقیمت بخرم اگر قرار باشه این سایتها اینجاها بدرد نخورن پس به چه درد میخورن!!!اگر همه ما با هم دوست هستیم انقدر نباید تنش ایجاد کنیم و بدونیم حساسیت ها و سلایق با هم متفاوت هست و ظرفیت هامونو ببینیم بالا واقعا متاسف شدم از برخورد شما یک بار هم عرض کردم دور هم جمع نشدیم همدیگرو بزاریم سر کار .یا حق

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم pars2298 به خاطر این پست تشکر کرده اند
lord amir, محمد مددی, مايسا, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني, mohammad valamehr

#

مرداد 25 ام, 94, 11:07 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1527 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

pars2298 نوشته است:

ببخشید من نه کارم این هست و نه زمینه فعالیتم و فقط خواستم قیمت دستم بیاد شما خواستید یه سرچ تو نت بزنید کلی فروشگاه هست ولی یکی من دیدم پیشانی آبی داره با ۵۰ کلمه قیمت بگیرید اسم فروشگاه رو نیاوردم تبلیغ نشه استاد گرامی اگر نمی خواهید راهنمایی کنید مردم رو دلال نکنید و فکر نکنید  هر کسی ریز میشه روی چیزی دلال هست نخیر اینطور نیستم سعی میکنم با راهنمایی اساتید یه پرنده ی خوب و بقیمت بخرم اگر قرار باشه این سایتها اینجاها بدرد نخورن پس به چه درد میخورن!!!اگر همه ما با هم دوست هستیم انقدر نباید تنش ایجاد کنیم و بدونیم حساسیت ها و سلایق با هم متفاوت هست و ظرفیت هامونو ببینیم بالا واقعا متاسف شدم از برخورد شما یک بار هم عرض کردم دور هم جمع نشدیم همدیگرو بزاریم سر کار .یا حق

سلام

تناقضات صحبتهای شما را قبلا عرض کرده ام. شما که یکی از آشنایانتان تخم آمازون بال نارنجی آورده و در دستگاه اولین جوجه متولد ایران را هچ کرده و یکی دیگر از اقوامتان یک پیشانی آبی سه ساله حلقه پا آورده و رام؟! کرده و سخنگو، نیازی نیست اینقدر دنبال موردهای مختلف برای قیمت گذاری باشید. یک جوجه پیشانی آبی حدودد 3 تا 5 میلیون خرید کنید و خودتان به بهترین شکل تربیت کنید.

جواب همه سوالات قبلیتان را هم داده ام به جز سوالات قیمت گذاری. چون اینجا انجمن تخصصی است نه بازار پرندگان که ما دنبال قیمت گذاری و خرید و فروش باشیم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
pars2298, soli, amirkaffash, RABI, شاهرخ ايلخاني, mohammad valamehr

#

مرداد 25 ام, 94, 11:50 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 4 ام, 92, 4:09 pm
تشکر کرده اید: 56 مرتبه
نوع طوطی: آمازون پیشانی آبی

derakht نوشته است:

سلام

تناقضات صحبتهای شما را قبلا عرض کرده ام. شما که یکی از آشنایانتان تخم آمازون بال نارنجی آورده و در دستگاه اولین جوجه متولد ایران را هچ کرده و یکی دیگر از اقوامتان یک پیشانی آبی سه ساله حلقه پا آورده و رام؟! کرده و سخنگو، نیازی نیست اینقدر دنبال موردهای مختلف برای قیمت گذاری باشید. یک جوجه پیشانی آبی حدودد 3 تا 5 میلیون خرید کنید و خودتان به بهترین شکل تربیت کنید.

جواب همه سوالات قبلیتان را هم داده ام به جز سوالات قیمت گذاری. چون اینجا انجمن تخصصی است نه بازار پرندگان که ما دنبال قیمت گذاری و خرید و فروش باشیم.

بنظر من ادامه این بحث فقط تاپیک رو شلوغ میکنه،اما اگر مایل هستید بدون همین جوجه آمازون بال نارنجی رو۱۰روز پیش در ابراز فروختند،و آمازون پیشانی آبی هم متعلق به دایی بنده هم موجود هست و در تبریز من نمیدونم چرا در این انجمن بعضی ها فکر میکنم به کل ایران تسلط دارن و هیچ پرنده ای از زیر چشمان اونها رد نمیشه جالب اینکه هیچ اعتمادی در کار نیست و اینجا ظاهرا همه به هم دروغ میگن و اگر کسی میخواد ثابت کنه راست میگه باید ۱۰ تا عکس و فیلم بزار آخرشم توش دوباره حرف در میاد،جناب درخت کلا حق با شماست همه جوره!!!!

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم pars2298 به خاطر این پست تشکر کرده اند
مايسا, lord amir, msijani, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني, mohammad valamehr

#

شهریور 7 ام, 94, 12:52 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9644 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
شهر محل سکونت: مشهد

pars2298 نوشته است:

بنظر من ادامه این بحث فقط تاپیک رو شلوغ میکنه،اما اگر مایل هستید بدون همین جوجه آمازون بال نارنجی رو۱۰روز پیش در ابراز فروختند،و آمازون پیشانی آبی هم متعلق به دایی بنده هم موجود هست و در تبریز من نمیدونم چرا در این انجمن بعضی ها فکر میکنم به کل ایران تسلط دارن و هیچ پرنده ای از زیر چشمان اونها رد نمیشه جالب اینکه هیچ اعتمادی در کار نیست و اینجا ظاهرا همه به هم دروغ میگن و اگر کسی میخواد ثابت کنه راست میگه باید ۱۰ تا عکس و فیلم بزار آخرشم توش دوباره حرف در میاد،جناب درخت کلا حق با شماست همه جوره!!!!

ببینید عزیز این موارد هست ولی کسی که حرفش رو میزنه ما عادت کردیم با دلیل و مدرک قبول کنیم 

چرا ؟ چون دروغ زیاد  میگن 

راهکارش چیه ؟خدمتتون میگم

امازون پیشانی ابی 3سالگی حرف زده دمش گرم ناز دایی گرامی 

درزمینه بال نارنجی 

ایا عکسی ندارید ؟

اخ معمولا ادم ذوق داره از روز روزش عکس میگیره و تا بزرگ شدن 

این عادیه دیگه عکس بخوایم از سر کنجکاوی ببینیم دیگه ؟

اینکه توهین و یا ادعای کنترل کل ایران نیست هست ؟

چرا مقالطه عزیز دل 

مثلا من بگم اقا میجر میشل جوجه میگیرم همه باید بیان فقط بگم افرین قربون صدقه من برن ؟

بعد یه ادم عاقل بگه عکس بده بگم برو تو نیتت تخریبه ؟

در هر صورت 

شما یه عکس بده عزیز من خیلی مشتاقم 

ممنون از شما 

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
مهدشتی, RABI, amirkaffash, pars2298, hellboy1366, iranvest, شاهرخ ايلخاني, mohammad valamehr

#

شهریور 13 ام, 94, 2:33 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

pars2298 نوشته است:

با سلام و عرض ادب

جسارتا در مورد رام بودن و صحبت کردم،دایی بنده ۳ سال پیش ۱ آمازون پیشانی آبی گرفت نه رام بود و نه حرف میزد از کویت براشون آوردن،این پرنده اون موقع بر طبق حلقه پا ۳ سال نیم سن داشت نه رام بود و نه صحبت میکرد ،بعد از ۸ ماه کاملا رام شد و بعد از یک سال ۳ کلمه حرف زد که این تعداد الان به بالای ۵۰ کلمه رسیده و خیلی از پرنده فروشیها بالای ۱۰ میلیون بهش میدن ولی ندادیم و نخواهیم داد ،،حالا عرض  بنده این بود با توجه به عکسهایی که ارسال شد و ظاهر پرنده شما چه قیمت کارشناسی روش میگذارید؟کاملا سالم و بدون مریضی  نظر شخص شما برام خیلی مهم هست و به‌عنوان یک کارشناس پرنده کاملا به شما ایمان دارم.با سپاس فراوان

دوست عزیز زادگاه تمام آمازونها امریکای جنوبی کشورهایی مثل ونزوئلا و کوبا و برزیل هست اما آمازونهای پرورشی ممکنه در هر کشوری متولد شده باشن...پاکستان...اروپا...کشورهای عربی...امریکای مرکزی و..و..اینکه می فرمایید این آمازون متولد امریکای جنوبی هست رو از کجا فهمیدین؟ اگر آمازون پیشونی آبی جوجه زیر یکسال باشه و سرلاکی بزرگ شده باشه و سخنگو هم نباشه حدود قیمتش 4 میلیون تا 4.5 میلیون هست...اگر بالغ وحشی بالای 4-5 سال باشه به درد نمی خوره چون ممکنه به حرف نیاد و درست و حسابی هم رام نمیشه چنین امازونی ارزش نداره حتی 2 میلیون تومان...اگر رام و سخنگو باشه بسته به تعداد کلمات و میزان رامیش از 5-6 میلیون به بالا...البته دیگه نهایتا 10 میلیون...آمازون بنده رو شما فیلمش رو دیدین؟ سرلاکی بزرگش کردم الان پنج ساله دارمش و شعر هم می خونه و کلمات زیادی بلده...از اون آمازونی که شما فرمودین 50 کلمه بلده بهتره اما قیمتش دیگه 10 میلیون نیست عزیز جان.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash, RABI, mohammad valamehr

#

شهریور 13 ام, 94, 2:37 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

pars2298 نوشته است:

دوست عزیز این حرفها چیه شما میزنید؟ بله به کل ایران شخصا مسلط هستم و می دونم که قضیه تخم آمازون بال نارنجی و جوجه شدن اون در دستگاه که شما می فرمایید دروغ هست.چند ساله قضیه تخم انواع طوطی ها مطرح شده و اینکه از فلان کشور میارن و با دستگاه بهتون تحویل میدن...همشون به غیر از یک مورد که صاحب پارسی پت برای خودش شخصا آورد و تخم اکلکتوس بود و جوجه ها در آمدن و بعد از یک هفته مردن.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash, مهدشتی, RABI, mohammad valamehr
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 27 از 29  [ 198 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون پیشانی سفید (White Fronted Amazon)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

7

1510

مرداد 5 ام, 94, 4:51 pm

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون لپ آبی (Blue Cheeked Amazon)

شاهرخ ايلخاني

1

1117

شهریور 30 ام, 91, 8:04 pm

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آمازون پیشانی قرمز Red-browed Amazon

محمد رضا

2

1214

شهریور 16 ام, 91, 8:23 pm

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. Blue-crowned Mealy Amazon Parrot or Guatemalan Mealy Amazon

hamid67

3

941

فروردین 7 ام, 92, 12:55 am

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آمازون شاد Festive Amazon

hamid67

3

1073

مهر 7 ام, 91, 10:02 pm

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد