به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
Daryoush - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 4 از 131  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 916 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: باجریگار(Budgerigar)   مبحث: باجریگار (معروف به مرغ عشق) Budgerigar

Daryoush
ارسال شده در: تیر 17 ام, 91, 10:44 pm 

پاسخ ها: 9381
بازديدها: 576243

میخواستم در مورد سن و جنسیت این جفت باجریگار مطلع بشم

سلام دوست عزیز اول محبت کن پیغام خصوصی که برایت دادم را بخوان .

ضمناً نظر من بر خلاف استاد گلم حسام جان میباشد و اینها هر دو نرند و سنشان را ایشان درست فرمودند .

موفق باشی : داریوش

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی بهنام(BEHNAM)

Daryoush
ارسال شده در: تیر 16 ام, 91, 10:32 pm 

پاسخ ها: 129
بازديدها: 9697

سلام

دستور دادی اجابت کردم جفت سلامتی هستند شکر خدا و شادابند .

سعی کن با تغذیه طبیعی قویشان کنی و از مکملهای شیمیائی تا جائی که میشود کمتر استفاده کنی .

موفق باشی : داریوش

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت کاکاریکی (Kakariki)

Daryoush
ارسال شده در: تیر 16 ام, 91, 7:59 pm 

پاسخ ها: 115
بازديدها: 33083

سلام دوستان ایا میشه جوجه این طوطی رو گیر اورد؟یا دستی شدش و؟چفد عمر میکنن؟چه رنگش تو ایران هست؟

سلام

دوست عزیز ضمن احترامی که برایت قایلم اما اجباراً تذکری دوستانه به شما میدهم و آن اینکه اینجا جامعه عشق بازان است و عشق باز جماعت روحیه تدافعی ندا...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

Daryoush
ارسال شده در: تیر 16 ام, 91, 4:17 pm 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 560552

سلام با عرض معذرت خدمت تمامی دوستان؛میخواستم دوستان یه نگاهی به پرهای سینه ی این کاسکو بندازن و بگن پرکنیه یا مال فصل پرریزیه که اینطور هست.شاید عکس یه کم واضح نیست ولی دوستان خواهشا سعی خودشون رو بکنند.

و نوک منقارش هم یه خطی هست میخواستم بدونم طبیعیه یا مشکلی داره

&nb...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

Daryoush
ارسال شده در: تیر 16 ام, 91, 4:03 pm 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 560552

همون عملی که مثل مرغ که میخواد داخل خاک چیزی پیدا کنه پاشو میکشه تو خاک تا دونه پیدا کنه دیگه!!

توی همین تاپیک هم دیدم دوستانی که مشکلی مثل من داشتن و بهشون پیشنهاد شده بود که برای طوطیشون اسباب بازی بذارن

توی پستهای قبلی آقا شاهرخ گفته ب...

انجمن: مرغ مینای معمولی (Common Mynah)   مبحث: مینای معمولی (Common Mynah)

Daryoush
ارسال شده در: تیر 14 ام, 91, 8:22 pm 

پاسخ ها: 3852
بازديدها: 309386

دوصفحه قبل نوشته بود یکی از مدیرانم فکر کنم تایید کرده بودند الان خوبه ولی تعجب کردم دیشب گفتم نکنه .....

سلام

دوست من اگر احیاناً هر مدیری ه...

انجمن: انتقادات و پیشنهادات   مبحث: انتقادات و پیشنهادات

Daryoush
ارسال شده در: خرداد 26 ام, 91, 2:40 am 

پاسخ ها: 1962
بازديدها: 122232

بنده پیشنهاد می کنم که این کار بن کردن کاربران رو بردارید چرا که تو هیچ فرومی این جور رفتار نمی کنند.من به کاوه فقط گفتم که شما همیشه انتقاد می کنید بخاطر این حرف آقای داریوش دو هفته من را بن کردند.تو این دو هفته اگر کار ضروری پیش می آمد من باید چکار می کردم؟ممکن بود باعث مرگ پرنده بشه.<...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 4 از 131  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 916 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد