به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
dastan - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 3  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 20 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

dastan
ارسال شده در: اسفند 20 ام, 91, 12:30 pm 

پاسخ ها: 4363
بازديدها: 282078

بله، اطمینان کامل دارم. اگر دنبال منبع هستید به کتاب زیر مراجع کنید، که در اون بحث مفصلی در مورد تنوع رنگ در لاوبرد شده، این لینکی که گذاشتید، یه بخش خیلی کوچکی از تنوع رنگ صورت هلویی هست.

dastan
ارسال شده در: اسفند 16 ام, 91, 5:37 pm 

این تنوع رنگ که در لاوبردها می بینید، حاصل جهش ژنتیکی در خود گونه است، و نه جفت گیری بین گونه ای.
ارزش جوجه های خالص، خیلی بیشتر از جوجه های هیبرید هست.

در این باره مطمئنید؟ یعنی همه این رنگ های متنوع که بخشی رو میشه توی این لینک دید حاصل جهش گونه اس...

dastan
ارسال شده در: اسفند 15 ام, 91, 4:51 pm 

إز كجا سن فيشر رو مي دونيد؟ جفت گيري رو خودتون ديديد؟ أقدام درست، خريدن جفت هايي إز يك گونه است

سلام مجدد

فیشر رو سرنگی بزرگ کردم. یک بار جفت گیری رو دیدم و بله الان مطلع هستم که اقدام درست تر خریدن پرنده های جفت شده از یک گونه است. اما به طور کلی جذابیت جفت شدن پرنده ها برای من ب...

dastan
ارسال شده در: اسفند 13 ام, 91, 2:16 pm 

سلام رفقا

پرنده های من تا الان با فاصله زمانی از همدیگه ۳ تا از تخم هاشون رو از لونه بیرون انداختن. من دلیلشو نمیدونم ولی ظاهرا مشهوره که اگر نطفه نداشته باشه پرنده ها تخم رو طرد میکنن. اول اینکه این مطلب درسته؟ دلایل دیگه ای هم برای اینکار وجود داره؟ شایع ترین دلیل طرد تخم چیه؟

اگر...

dastan
ارسال شده در: بهمن 28 ام, 91, 10:00 am 

سلام رفقا

دیروز متوجه شدم پرنده‌هام تخم گذاشتن. اما لونه شون کج شده و تخمشون غلطیده و اومده بود تا در ورودی لونه. لونه رو صاف و تثبیت کردم اما تلاش چندانی برای برگردوندن تخم به فضای داخلی تر لونه از طرف پرنده ها دیده نمیشه. با توجه به اینکه نزدیک ۱۲ ساعت از این اتفاق میگذره اولا ب...

انجمن: مسابقه طوطی برتر ماه   مبحث: مسابقه طوطی برتر ماه

dastan
ارسال شده در: خرداد 23 ام, 91, 4:03 pm 

پاسخ ها: 214
بازديدها: 19939

سلام رفقا

مسابقه طوطی ها یا بهتر بگم عکاسی از طوطی ها به دلیل خاصی تعطیل شده؟ چون بعد از دی ماه من نمیبینم اعلانی برای مسابقه ماه های آینده ببینم و تقریبا ۵ ماه گذشته. توی پست ها نمیبینم مطلبی درباره تعطیل شدنش...

فکر کنم تو این فضا کار قشنگی بود اگرچه من دیر متوجه شدم که د...

dastan
ارسال شده در: فروردین 21 ام, 91, 4:54 pm 

سلام به شما

بعد از اون پست من جواب دادم بستگی به تمرین شما داره که شما براش وقت بذارید و باهاش کار کنید

هرچقدر بیشتر کار کنید بیشتر رام و دستی میشه

موفق باشید

سلام مجدد

...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 3  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 20 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد