به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
EZEL - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 116  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 810 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: کاکادو ها (Cockatoo Parrots)   مبحث: کاکادو گوفین (Goffin Cockatoo)

EZEL
ارسال شده در: شهریور 27 ام, 93, 10:47 am 

پاسخ ها: 171
بازديدها: 20648

سلام ممنون از راهنمایی هاتون

متاسفانه خیلی وقته گذشته و دسترسی به فروشنده ندارم

خیلی بیشتر با خلقیاتش آشنا شدم ، پرنده ی جالب و استثناییه فقط تنها مشکلی که هست هر غذایی رو نمیخوره و اصلا سراغ ظرف آب نمیره ، از حمام کردن هم خوشش نمیاد ،تخم کتان و ارزن هم نمیخوره ، ...

انجمن: طوطی های آمازون (Amazon Parrots)   مبحث: طوطی آمازون پیشانی آبی (Blue Fronted Amazon)

EZEL
ارسال شده در: شهریور 16 ام, 93, 11:30 am 

پاسخ ها: 201
بازديدها: 25350

با سلام و سپاس از راهنمایی های ارزنده اقای ایلخانی عزیز و همینطور دوست گرامی ezel . سوالی که از  استاد ایلخانی داشتم اینه که بغیر از فروش ملنگو راه دیگه ای نیست  مثلا در یه اتاق دیگه ای بزارمش؟ چون حدود 2 ماهه که ضبط میزارم واسش الان سلامو داره کم کم میگه...

انجمن: طوطی های آمازون (Amazon Parrots)   مبحث: طوطی آمازون پیشانی آبی (Blue Fronted Amazon)

EZEL
ارسال شده در: شهریور 15 ام, 93, 11:20 pm 

پاسخ ها: 201
بازديدها: 25350

با سلامی دیگر حضور اساتید گرانقدر برای اینکه من بخاطر جیغهای بلند مجبور به فروش امازون خشگلم نشم دوباره مزاحم شدم .میخواستم بدونم تا کی این جیغها ادامه خواهد یافت همه دارن شاکی میشن صاحب قبلیش هم پیدا نکردم سوال کنم البته یه ملنگو هم دارم تو خونه نمیدونم ...

انجمن: طوطی آرا یا ماکائو (Macaw Parrots)   مبحث: ماکائوی آبی و طلایی (Blue & Gold Macaw)

EZEL
ارسال شده در: شهریور 14 ام, 93, 5:18 pm 

پاسخ ها: 428
بازديدها: 45419

با عرض سلام 

دوستان تا جایی که من دیدم ماکائو آبی طلایی از نظر رنگ بندی بخش آبی بدن دارای دوگونه است یک گونه آبی پررنگ و یک گونه هم آبی کم رنگ و درخشان 

(آبی کم رنگ تقریبا مثل تصویر پست اول همین تاپیک و آبی پررنگ مثل

انجمن: طوطی آرا یا ماکائو (Macaw Parrots)   مبحث: ماکائوی آبی (Hyacinth Macaw or Blue Macaw)

EZEL
ارسال شده در: مرداد 15 ام, 93, 12:42 pm 

پاسخ ها: 88
بازديدها: 17051

محمد هفت برادران نوشته است:

سلام
خیلی این کار دوندگی و سختی داره؟

با سلام
متاسفانه بله؛حدود ٣ ماه كم و بيش زمان ميبره،به نظر من به دردسر و دوندگي لازم نميارزه

انجمن: طوطی آرا یا ماکائو (Macaw Parrots)   مبحث: ماکائوی آبی (Hyacinth Macaw or Blue Macaw)

EZEL
ارسال شده در: مرداد 11 ام, 93, 9:30 pm 

پاسخ ها: 88
بازديدها: 17051

ا سلام به همه

دوستان می خواستم بدونم اگه تمام مدارک این نوع ماکایو کامل باشه امکان وارد کردن یک جفت از اروپا به صورت قانونی هست ؟اگه هست چه کارهایی باید کرد؟

ممنون

با سلام در صورتي كه كشور مبدا اجازه خروج رو بده و كشور مقصد هم اجازه ورود رو بده امكان وارد كردن انواع حيوانات هست...

انجمن: کاکادو ها (Cockatoo Parrots)   مبحث: کاکادو گالا یا سینه صورتی (Galah or Rose Breasted Cockatoo)

EZEL
ارسال شده در: تیر 8 ام, 93, 5:26 pm 

پاسخ ها: 68
بازديدها: 14753

ali900 نوشته است:
باسلام
دوستان ببخشید قیمت جوجه ی خام این کاکادو الان چقدره وایا تفاوتی با جوجه ی تاج زرد کوچک به لحاظ قیمت دارد؟تاچه اندازه؟عبادات مقبول درگاه حق

با سلام
قيمت اين طوطي در بازار بين ٤تا٥ ميليونه،تفاوت زيادي از نظر قيمت با تاج زرد سايز كوچك نداره البته بيشتر كاكاتو ميديوم تو بازار هست تا سايز كوچك
مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 116  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 810 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد