به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
glory - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 111  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 771 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: فروش قفس و لوازم جانبي مربوط به کاربران نو و دست دوم   مبحث: خرید و فروش قفس و لوازم جانبی طوطی

glory
ارسال شده در: اسفند 10 ام, 95, 2:05 pm 

پاسخ ها: 447
بازديدها: 126325

سلام و وقت بخیر خدمت تمامی اعضای ایران پاروت

فروش یک عدد مکمل 100 میل توتال تابرنیل

ازونجایی که طوطی بنده شروع به مصرف پلت کرده و همونطور که میدونید مصرف مکمل در زمان تغذیه با پلت برای طوطی توصیه نمیشه

به همین خاطر ...

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

glory
ارسال شده در: آذر 9 ام, 95, 2:40 pm 

پاسخ ها: 6652
بازديدها: 370726

سلام و وقت بخير خدمت تمامي اعضاي ايران پاروت سوالي داشتم كه ممنون ميشم اعضايي كه طوطي ايشان به خوردن پلت عادت دارن ،راهنماييم كنن حدود دوماهي ميشه كه براي طوطي خاكستريم (كاسكو) پلت رودي بوش تهيه كردم و طبق توضيحات مقاله ي جايگزين كردن پلت با غذاي روتين پرنده روند عادت دادنش به رژيم غذايي جديد رو شرو...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

glory
ارسال شده در: آذر 1 ام, 93, 1:03 am 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 555797

سلام

کاسکوی من چشم طوسیه و الان دو ماهه که دارمش و کاملا رام شده. ولی هرچی باهاش تمرین(طبق اموزش های گفته شده روزی 15 دقیقه رخ تو رخ و یک ساعت هم فایل ضبط شده) میکنم اثاری از به حرف اومدن مشاهده نمیکنم. خیلی نگرانم، یکی کمکم کنه.

سلام

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

glory
ارسال شده در: آبان 30 ام, 93, 1:31 am 

با سلام من حدود دو هفته یک کاسکو چشم کرم که رام است وکلی حرف میزند خریدم از همون روز اول از من نمیترسید وسر میداد دو سه روزی گذشت میخواستم قفسشرا عوض کنم وقفس بزرگتری از 1033برایش بگذارم هر کار کردم موفق نشدم به قفس جدید نقل ومکانش بدهم میرفت کف ق...

glory
ارسال شده در: آبان 28 ام, 93, 4:00 pm 

سلام

چند روزی میشه کاسکوی من دچار یک بیماریه پوستی شده لطفا اگر میشه راهمنمایی کنین 

سلام

لطفاً سوالتون رو در

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

glory
ارسال شده در: آبان 28 ام, 93, 3:49 pm 

سلام من یه کاسکوی خیلی رام دارم ک از همه جور پرنده وحیوونی میترسه وفقط ب خودم عادت کرده و هوش بالایی هم داره اما جدیدا وقتی میرم پیشش شروع میکنه به بالااوردن غذایی ک خورده و صداهای عجیب درمیاره.دلیلش چیه و من باید چیکار کنم ؟

سلام

با درنظر گرفتن توضیحات شما ،به نظر...

glory
ارسال شده در: آبان 28 ام, 93, 3:26 pm 

سلام

ببخشید  میشه راهنماییم کنین که چه طور کاسکو رو رو دست بیا رم؟

مرسی

سلام

علاوه بر مقاله ای که در چند پست قبلی به شما پیشنهاد شد ،

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 111  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 771 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد