به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 12 از 12  [ 82 پست ]  »

شهریور 14 ام, 94, 10:48 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

مايسا نوشته است:
سلام و خسته نباشيد به همه اين نوع ماكائو در طول روز ( در حالتى كه طوطي كاملاً اهلي است اما اموزش جيغ نزدن داده نشده) چند بار جيغ مى زند. با تشكر .

آقای درخت جواب شما رو دادند منتهی یه سوالی از شما دارم..میشه بفرمایید آموزش جیغ نزدن به چه صورت هست؟

شما تصور می کنید که طوطی شما که الان در طول روز جیغ میزنه به راحتی میشه بهش آموزش داد که جیغ نزنه! این تصور اشتباهه ....شما تا آخر عمر تعدادی جیغ از این طوطی در طول روز خواهید شنید و انتظار نداشته باشید که کلا در طول روز جیغ نزنه.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
hellboy1366, mohammad valamehr, مهدشتی, amirkaffash, RABI, مايسا, soli

#

شهریور 28 ام, 94, 10:23 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: تیر 13 ام, 94, 12:11 am
تشکر کرده اید: 72 مرتبه
نوع طوطی: گرين چيك كانور
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: اصفهان
شاهرخ ايلخاني نوشته است:

آقای درخت جواب شما رو دادند منتهی یه سوالی از شما دارم..میشه بفرمایید آموزش جیغ نزدن به چه صورت هست؟

شما تصور می کنید که طوطی شما که الان در طول روز جیغ میزنه به راحتی میشه بهش آموزش داد که جیغ نزنه! این تصور اشتباهه ....شما تا آخر عمر تعدادی جیغ از این طوطی در طول روز خواهید شنید و انتظار نداشته باشید که کلا در طول روز جیغ نزنه.

سلام جناب ايلخاني
من منظور خاصي نداشتم از اموزش جيغ نزن . معمولاً جيغ ماكائو ها دلائل مختلفي مثل سر رفتن حوصله ، نياز به توجه ، گشتنگي و ....
كه ميشه اين نوع جيغ ها رو بر طرف كرد ولي نوع ديگه اي هم هست كه صداي طبيعي شان است كه ابن نو رو نميشه بر طرف كرد و همه ي طوطي ها به اين جيغ نياز دارن و هر طوطي اي اين جيغ رو نزنه مريض هست..
اگر طوطي رو لوس نكنيم و زياد از حد از قفس بيرون نياريم نوع جيغ اول كمي بر طرف ميشه اگر به موقع غذا هاي متنوع بديم ، اگر اسباب بازي زياد باشه و ... اين كار خودش يك نوع اموزشه.
من منظور خودم رو اشتباه رسوندم و به همين خاطر عذر خواهي مي كنم.
راستي هيچ اين طور فكر نمي كنم و هر حيواني صداي خودش رو داره و نميشه بر طرف كرد از اونجايي كه اقاي درخت عزيز فرمودند ميني ماكائو ها جيغ زن نيستند خواستم ببينم كه به چه صورت هست چون از كسي شنيدم خيلي جيغ مي زنند .
باز هم ببخشيد.
موفق باشيد.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مايسا به خاطر این پست تشکر کرده اند
mohammad valamehr, soli, شاهرخ ايلخاني, hrabiee, RABI, amirkaffash

#

شهریور 28 ام, 94, 12:28 am

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

مايسا نوشته است:
سلام جناب ايلخاني من منظور خاصي نداشتم از اموزش جيغ نزن . معمولاً جيغ ماكائو ها دلائل مختلفي مثل سر رفتن حوصله ، نياز به توجه ، گشتنگي و .... كه ميشه اين نوع جيغ ها رو بر طرف كرد ولي نوع ديگه اي هم هست كه صداي طبيعي شان است كه ابن نو رو نميشه بر طرف كرد و همه ي طوطي ها به اين جيغ نياز دارن و هر طوطي اي اين جيغ رو نزنه مريض هست.. اگر طوطي رو لوس نكنيم و زياد از حد از قفس بيرون نياريم نوع جيغ اول كمي بر طرف ميشه اگر به موقع غذا هاي متنوع بديم ، اگر اسباب بازي زياد باشه و ... اين كار خودش يك نوع اموزشه. من منظور خودم رو اشتباه رسوندم و به همين خاطر عذر خواهي مي كنم. راستي هيچ اين طور فكر نمي كنم و هر حيواني صداي خودش رو داره و نميشه بر طرف كرد از اونجايي كه اقاي درخت عزيز فرمودند ميني ماكائو ها جيغ زن نيستند خواستم ببينم كه به چه صورت هست چون از كسي شنيدم خيلي جيغ مي زنند . باز هم ببخشيد. موفق باشيد.

با تشکر از توضیحات خوبتون فقط خواهش میکنم از این به بعد نفرمایید مینی ماکائو ...بفرمایید ماکائوی هانس.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
مايسا, hrabiee, mohammad valamehr, soli, RABI, amirkaffash

#

تیر 21 ام, 95, 9:40 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 25 ام, 91, 12:43 pm
تشکر کرده اید: 43 مرتبه
نوع طوطی: هرچی دلت بخواد
شهر محل سکونت: اصفهان

سلام دوستان عزیز ببخشید قیمت الان جوجه ی این ماکائو اعمم از وارداتی یا پرورشی چند قیمتی؟؟ایا از لحاظ قیمت با کاسکو ی کنگو تفاوتی دارند اگر بله تا چه اندازه ؟؟البته من شنیدم به دلیل تقاضای کم در ایران چندان این ماکائو در دسترس نیست و به این راحتی ها گیر نمیاد

با تشکر

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم چگوارا به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني

#

تیر 22 ام, 95, 8:48 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: خرداد 19 ام, 94, 11:50 am
تشکر کرده اید: 54 مرتبه
نوع طوطی: ملوكان

چگوارا نوشته است:

سلام دوستان عزیز ببخشید قیمت الان جوجه ی این ماکائو اعمم از وارداتی یا پرورشی چند قیمتی؟؟ایا از لحاظ قیمت با کاسکو ی کنگو تفاوتی دارند اگر بله تا چه اندازه ؟؟البته من شنیدم به دلیل تقاضای کم در ایران چندان این ماکائو در دسترس نیست و به این راحتی ها گیر نمیاد

با تشکر

با سلام در صورتي كه موجود باشه قيمت جوجه سرلاكي يا تازه دانخور شدش حدود 2500 هست

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم rockman88 به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 12 از 12  [ 82 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی شکم قرمز (Red Bellied Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

11

2673

مهر 12 ام, 92, 9:43 pm

محسن رستمی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی پیشانی قرمز (Red-Fronted Macaw)

شاهرخ ايلخاني

4

1704

تیر 23 ام, 94, 12:20 pm

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی قرمز یا بال سبز (Green Winged Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 7, 8, 9 ]

شاهرخ ايلخاني

62

7981

تیر 28 ام, 95, 8:34 pm

مهدشتی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی بال آبی یا ایلیگر (Illiger Macaw / Blue Winged Macaw

شاهرخ ايلخاني

3

2086

خرداد 27 ام, 94, 10:30 am

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی آبی (Hyacinth Macaw or Blue Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 11, 12, 13 ]

شاهرخ ايلخاني

88

11743

مهر 4 ام, 95, 9:31 am

محمد مددی نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد