به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
HOSEIN7 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 66  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 458 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

HOSEIN7
ارسال شده در: خرداد 2 ام, 91, 12:57 pm 

پاسخ ها: 10066
بازديدها: 442743

سلام دوستان

کاسکوی من به غیر از تخمه آفتابگردان ، قند و هندوانه هیچ چیز دیگه ای نمیخوره چیکار باید بکنم

سلام عزیز چرا فروم نمی خونید؟؟؟

قند؟؟؟ هندوانه؟؟؟ عزیز ما این همه اینجا داریم می گیم اینا رو ندید باز شما برداشتید قند و...

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی محمد (mr fariborz)

HOSEIN7
ارسال شده در: خرداد 1 ام, 91, 12:00 am 

پاسخ ها: 827
بازديدها: 26169

واقعا ممنونم که شما هم به نفع جیب من مثل آقا بهزاد از دریافت جایزه انصراف دادید.!!! ایول! همینجور که پیش برم همه شرکت کنندگان از جایزه گرفتن انصراف میدن!

نه من تا آخرش هستم آقا محمد تا جایزه رو نگیرم از این تایپیک بیرون نمیرم

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی محمد (mr fariborz)

HOSEIN7
ارسال شده در: خرداد 1 ام, 91, 9:17 pm 

پاسخ ها: 827
بازديدها: 26169

سلام به اجازه آقا محمد

من فکر کنم ماده باشه از طرز سرش می گم.شما کدوم می پسندید محمد جان، نر یا ماده؟؟؟

اینطوری قبول نیست آقا محمد باید بیشتر عکس بذاری تا بهتر  تشخیص بدیمkhandeee

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

HOSEIN7
ارسال شده در: خرداد 1 ام, 91, 4:33 pm 

سلام آقا بهزاد ممنون از پاسخگویی شما

وقتی کم میرم پیشش یا کم نوازشش میکنم یه جا میشینه و حرف نمیزنه براش تاب گرفتم ولی ازش میترسه

در ضمن وقتی میخوام برم بهش کلمه جدید یاد بدم تا منو میبینه بی قراری میکنه که نازش کنم و اصلا به حرف زدن من توجه نمیکنه

...

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

HOSEIN7
ارسال شده در: خرداد 1 ام, 91, 4:10 pm 

پاسخ ها: 6242
بازديدها: 392637

درود!!

بنده یک عدد جوجه طوطی ملنگو خریداری کردم تا دیشب خوب غذا می  خورد اما از دیشب به بعد تا الان هیچ چیزی نخورده دوستم گفت زیادی بهش غذا دادی پس گفتم بپرسم عیب که نداره!!

بدی این است که دسترسی به دامپزشکم ندارم

سنگدون داری رنگ طبیعی صورتی است چشم های طوطی...

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

HOSEIN7
ارسال شده در: اردیبهشت 31 ام, 91, 1:56 pm 

پاسخ ها: 6242
بازديدها: 392637

بهار نوشته است:

قاشق نمیگیره نمیدونم چیکار کنم؟

سلام لبه قاشق رو با انبردست کج کنید اینهو عکسی که آقا شاهرخ تو صفحه اول همین تایپیک گذاشتن

HOSEIN7
ارسال شده در: اردیبهشت 30 ام, 91, 9:16 pm 

دو ساله دارمش,بله روی دستم بالا میاره,ولی چند وقته حتی زمانی که دستم توی قفس نیست هم بالا میاره ,خودشو پف هم میکنه ,نه آبریزش نداره,مدفوعش سبز تیره مایل به مشکی و یکمی سفیدی هم داره

دوست عزیز منم با نظر آقا بهزاد موافقم  اگه تحرکش  و اش...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 66  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 458 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد