به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 8 از 13  [ 89 پست ]  »

آذر 26 ام, 92, 6:35 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9652 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: مشهد
EZEL نوشته است:
دوست عزيز يعني شما ميگيد يه هياسينس ٦ ماهه الان تو ايرانه؟اگه باشه خود بنده سه ميليون بالاتر ميخرم؛شما لطفا شماره اون دوستمون رو در خصوصي محبت بفرماييد من صحبتي با ايشون داشته باشم

اقا این مواردو تو خصوصی بگید ول کنید اقا هر از گاهی از این داستانها فروشندها میگن

ارسال شده از HUAWEI G510-0200 با استفاده از تپاتالک 2

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
EZEL, مهدشتی, iranian1, Amir ali, kiakado, miliboy, شاهرخ ايلخاني, jobili_phn

#

آذر 26 ام, 92, 10:40 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آبان 16 ام, 92, 3:25 am
تشکر کرده اید: 111 مرتبه
نوع طوطی: mina
شهر محل سکونت: iran

محمد مددی نوشته است:
اقا این مواردو تو خصوصی بگید ول کنید اقا هر از گاهی از این داستانها فروشندها میگن ارسال شده از HUAWEI G510-0200 با استفاده از تپاتالک 2
s

سلام جتاب مددی داستان نبود بنده حصورا رفته بودم شماره را به دوست بالایی ارسال کردم گویا فروختند من فقط اشتباه کردم اون لحظه میتونستم پول جور کنم اما...akh

www.iranspca.com

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم iranian1 به خاطر این پست تشکر کرده اند
EZEL, kiakado, miliboy, شاهرخ ايلخاني, Mohammad Gh, amirkaffash

#

آذر 26 ام, 92, 10:47 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9652 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
شهر محل سکونت: مشهد
iranian1 نوشته است:

s

سلام جتاب مددی داستان نبود بنده حصورا رفته بودم شماره را به دوست بالایی ارسال کردم گویا فروختند من فقط اشتباه کردم اون لحظه میتونستم پول جور کنم اما...akh

شما تشریف بردید و خودتان یک ماکاو ابی شش ماهه با چشم خودتون دیدین؟من بودم حتما حتما یک عکس میگرفتم.
زیاد نگران نباشید چیز خاصی از دست ندادین این پرنده نگهداری سختی داره واصلا بجز کمیاب بودن مزیت دیگری ندارد.انشالا بازم خواهید دید و یکی تهیه کنید

ارسال شده از HUAWEI G510-0200 با استفاده از تپاتالک 2

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
مهدشتی, iranian1, EZEL, Amir ali, kiakado, miliboy, شاهرخ ايلخاني, Mohammad Gh, Mohammad Gh, amirkaffash

#

آذر 26 ام, 92, 11:27 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1539 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

iranian1 نوشته است:

s

دوست عزیز هیاسینس ماکائو توی لیست آپندیکس یک سیتس (CITES Appendix I) هست. خرید و فروش نوع شکار شده از طبیعتش ممنوعه و تعداد کمی پرورش دهنده هم در دنیا هستند که روی اینگونه کار می کنند به علت اینکه معمولا اینها سالی یک تخم می گذارند و پرورشش سخت است قیمت بسیار بالایی دارد. دوست عزیز چون ایران از سال 1976 عضو سیتس هست ورود و خرید و فروش این نوع در ایران ممنوع است. پس واردات مجازش عملا غیر ممکن است. راه دوم قاچاق هست از پاکستان. اولا که اصلا هیاسینس در پاکستان هم نایاب است و ثانیا اگر هم باشد یک طوطی ده هزار دلاری را چه کسی جرات دارد در سرمای این فصل با مشقات قاچاق وارد کند؟!

عملا هیاسینس غیر حلقه پا در خاورمیانه پیدا نمی شود مگر سنی بالای سی سال داشته باشد، اگر موردی که شما دیده اید هیاسینس بوده و جوجه، پس حلقه پا بوده و چون پرورش دهندگان این گونه در دنیا معتبر هستند تاریخ تولدش بر روی حلقه قابل ملاحظه بوده و غیر از آن بر روی برگه مجوزی که سیتس برایش صادر کرده تاریخ تولدش دقیق ذکر شده است. در این صورت دیگری نیازی به بررسی سنش نیست چون دقیقا شخص است. حتی اگر این موارد را هم نخواهید چک کنید ماکائوی بزرگ شش ماهه از اندازه و فرم پرهاش معلومه چه سنی است. شما یک ماکائوی آبی طلائی شش ماهه که دوستان همین فروم دارند را با ماکائوی دو ساله مقایسه کنید متوجه تفاوت فرم و اندازه پرها می شوید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
iranian1, محمد مددی, EZEL, IvI0h3n, Amir ali, kiakado, miliboy, بابک, Mohammad Gh, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني

#

آذر 26 ام, 92, 11:58 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آبان 16 ام, 92, 3:25 am
تشکر کرده اید: 111 مرتبه
نوع طوطی: mina
شهر محل سکونت: iran

محمد مددی نوشته است:
شما تشریف بردید و خودتان یک ماکاو ابی شش ماهه با چشم خودتون دیدین؟من بودم حتما حتما یک عکس میگرفتم. زیاد نگران نباشید چیز خاصی از دست ندادین این پرنده نگهداری سختی داره واصلا بجز کمیاب بودن مزیت دیگری ندارد.انشالا بازم خواهید دید و یکی تهیه کنید ارسال شده از HUAWEI G510-0200 با استفاده از تپاتالک 2

جناب مددی عکس خواستم بگیرم اما فروشنده اجازه نداد البته من هم جای ایشان بودم هرگز اجازه نمی دادم چونکه دلیلی ندارد واحتمال اینکه با اون عکس سوء استفاده ای شود زیاد است.

www.iranspca.com

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم iranian1 به خاطر این پست تشکر کرده اند
محمد مددی, EZEL, kiakado, miliboy, jobili_phn, بابک, jook, Mohammad Gh, masoud_hy, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني

#

فروردین 2 ام, 93, 12:03 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دی 29 ام, 92, 11:01 pm
تشکر کرده اید: 17 مرتبه
نوع طوطی: هیچی:((((
شهر محل سکونت: تهران

الان تو یکی از سایتای نسبتا معتبر طوطی سانان یک تبلیغ دیدم که دو قطعه جوجه حلقه پا ماکائو هیاسینث داشتند که نوشته بود متولد 2014(البته من هم بعید میدونم) و جالب تر از همه قیمت هر کدوم 45 میلیون تومان بود!

حالا به نظر شما منطقیه یه ماکائویی که تازه داره منقرض میشه رو با این قیمت بخریم؟

من حتی اگه این طوطی 5000 تومان هم بود نمیخریدمش چون نسلش داره منقرض میشه!

خواهشا انقدر دنبال تک بودن نباشید به خود طوطی هم فکر کنید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم سیاوش به خاطر این پست تشکر کرده اند
EZEL, ali moghaddass, kiakado, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني

#

فروردین 2 ام, 93, 12:11 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال خوش برخوردی (1) مدال تشویقی (1)
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 91, 3:17 pm
تشکر کرده اید: 17746 مرتبه
نوع طوطی: قابل عرض نيستن
شهر محل سکونت: لرستان
سیاوش نوشته است:

الان تو یکی از سایتای نسبتا معتبر طوطی سانان یک تبلیغ دیدم که دو قطعه جوجه حلقه پا ماکائو هیاسینث داشتند که نوشته بود متولد 2014(البته من هم بعید میدونم) و جالب تر از همه قیمت هر کدوم 45 میلیون تومان بود!

حالا به نظر شما منطقیه یه ماکائویی که تازه داره منقرض میشه رو با این قیمت بخریم؟

من حتی اگه این طوطی 5000 تومان هم بود نمیخریدمش چون نسلش داره منقرض میشه!

خواهشا انقدر دنبال تک بودن نباشید به خود طوطی هم فکر کنید.

با سلام
دوست عزيز خيالتون راحت باشه كه همچين طوطي براي فروش توي ايران نيست!اگه بود خودم اولين مشتريش هستم،حالا ممكنه كسي بيعانه بگيره و وارد كنه ولي اينكه بياره بذاره برا فروش اونم بدون پشتوانه محاله،!من تو يكي از معتبرترين پت شاپهاي ايران يه آرا نظامي ديدم كه كل تابستون كه ميرفتم تهران داشتش اونم با قيمت ١٥ميليون!حالا چطور ميشه يكي هياسينس بياره تو مغازش!عرض كردم خدمتتون ممكنه بيعانه بگيرن و بيارن اما شما نخواهيد ديد

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم EZEL به خاطر این پست تشکر کرده اند
ali moghaddass, kiakado, amirkaffash, سیاوش, شاهرخ ايلخاني
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 8 از 13  [ 89 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی بال آبی یا ایلیگر (Illiger Macaw / Blue Winged Macaw

شاهرخ ايلخاني

3

2541

خرداد 27 ام, 94, 10:30 am

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی گلو آبی (Blue Throated Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

7

3085

تیر 23 ام, 94, 12:25 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی کله آبی (Blue Headed Macaw)

شاهرخ ايلخاني

4

2550

مرداد 24 ام, 94, 11:29 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی آبی و طلایی (Blue & Gold Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 60, 61, 62 ]

شاهرخ ايلخاني

428

38829

تیر 5 ام, 96, 11:15 am

امیر کمالی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی نظامی (Military Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

شاهرخ ايلخاني

24

5108

مهر 19 ام, 93, 8:35 pm

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد