به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 9 از 13  [ 89 پست ]  »

فروردین 2 ام, 93, 12:16 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9653 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: مشهد

سیاوش نوشته است:

الان تو یکی از سایتای نسبتا معتبر طوطی سانان یک تبلیغ دیدم که دو قطعه جوجه حلقه پا ماکائو هیاسینث داشتند که نوشته بود متولد 2014(البته من هم بعید میدونم) و جالب تر از همه قیمت هر کدوم 45 میلیون تومان بود!

حالا به نظر شما منطقیه یه ماکائویی که تازه داره منقرض میشه رو با این قیمت بخریم؟

من حتی اگه این طوطی 5000 تومان هم بود نمیخریدمش چون نسلش داره منقرض میشه!

خواهشا انقدر دنبال تک بودن نباشید به خود طوطی هم فکر کنید.

سلام.این موارد به خود فروشنده و خریدار مربوط میشه.البته این پرده را در اسارت بهتر نگهداری میشه و الان هم در کشوارهای عربی بهتر از اروپا تکثیر میشه.در کل این موارد شخصی هست و به خود شخص برمیگرده.اون پرندهایی که دیدین جوجه نبودن و بالغ هستند سن بالایی هم دارن از مشهد ارسال شدن هر دوباهم را ٧۵تومن میدادن.نر و ماده هستن البته جفت نیستند

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
EZEL, محسن رستمی, kiakado, amirkaffash, Amir ali, سیاوش, شاهرخ ايلخاني

#

فروردین 2 ام, 93, 12:19 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر

EZEL نوشته است:
با سلام دوست عزيز خيالتون راحت باشه كه همچين طوطي براي فروش توي ايران نيست!اگه بود خودم اولين مشتريش هستم،حالا ممكنه كسي بيعانه بگيره و وارد كنه ولي اينكه بياره بذاره برا فروش اونم بدون پشتوانه محاله،!من تو يكي از معتبرترين پت شاپهاي ايران يه آرا نظامي ديدم كه كل تابستون كه ميرفتم تهران داشتش اونم با قيمت ١٥ميليون!حالا چطور ميشه يكي هياسينس بياره تو مغازش!عرض كردم خدمتتون ممكنه بيعانه بگيرن و بيارن اما شما نخواهيد ديد

شهریار جان شما مشهد نیستی نمیبینی .این موردی که دوستمون میگه درسته بنده نزدیک بیست روز قبل به دوستان مخصوصا جناب ایلخانی گفتم این مورد مشهد هست.

بالا بالا
  مشخصات
EZEL, محسن رستمی, kiakado, amirkaffash, Amir ali, سیاوش, شاهرخ ايلخاني, hrabiee

#

فروردین 3 ام, 93, 11:52 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64392 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
شهر محل سکونت: تهران

iranian1 نوشته است:

جناب مددی عکس خواستم بگیرم اما فروشنده اجازه نداد البته من هم جای ایشان بودم هرگز اجازه نمی دادم چونکه دلیلی ندارد واحتمال اینکه با اون عکس سوء استفاده ای شود زیاد است.

دوست عزیز پرنده فروشی در تهران هست که در حال حاضر یک هیاسینت داره که البته نه قیمت و نه سنش رو می دونم و نه اینکه حلقه پا هست یا خیر(لطفا سوال نکنید)  ...بهتره بدونید چنین ماکائویی زیر 30-35 میلیون نیست گر خواستید در خصوصی ادرس میدم برید ببینید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
kiakado, amirkaffash, EZEL, Amir ali

#

فروردین 3 ام, 93, 11:57 pm

آفلاين
نماد کاربر

محمد مددی نوشته است:

شهریار جان شما مشهد نیستی نمیبینی .این موردی که دوستمون میگه درسته بنده نزدیک بیست روز قبل به دوستان مخصوصا جناب ایلخانی گفتم این مورد مشهد هست.

درسته

البته یک مور هم الان در تهران موجوده ....در ضمن این ماکائو خیلی هم آش دهن سوزی نیست ....قیمت 45 میلیون با اون هیکل درشتش و سر بسیار بزرگش .....والا من اسکارلت و آبی طلایی رو به هیاسینت ترجیح میدم....اتفاقا اون آقایی که هیاسینت داره و بسیار هم فروشنده با اخلاقی هست یک اسکارلت رام صحبت کن هم داره که میده 12 میلیون.شما هم میشناسیدش.

بالا بالا
  مشخصات
kiakado, amirkaffash, EZEL, Amir ali, hrabiee

#

فروردین 3 ام, 93, 12:43 am

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
شاهرخ ايلخاني نوشته است:

درسته

البته یک مور هم الان در تهران موجوده ....در ضمن این ماکائو خیلی هم آش دهن سوزی نیست ....قیمت 45 میلیون با اون هیکل درشتش و سر بسیار بزرگش .....والا من اسکارلت و آبی طلایی رو به هیاسینت ترجیح میدم....اتفاقا اون آقایی که هیاسینت داره و بسیار هم فروشنده با اخلاقی هست یک اسکارلت رام صحبت کن هم داره که میده 12 میلیون.شما هم میشناسیدش.

قربان خداخیرتون بده.بنده هم میگم این ماکاو جز نادر بودن فقط دردسر داره.مسلما اسکارلت زیباتر هست.بله ایشان رو میشناسم قیمت خوبی هم میدن الان اسکارلت خیلی گرون تمام میشه تا برسه تهران یا مشهد ١٢تومن قیمت عالی هست قربان

بالا بالا
  مشخصات
شاهرخ ايلخاني, kiakado, parsa zsf, amirkaffash, EZEL, محسن رستمی, Amir ali, Saze SHekasteh

#

فروردین 3 ام, 93, 2:25 am

آفلاين
کاربر ویژه
کاربر ویژه
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1)
تاريخ عضويت: اردیبهشت 17 ام, 90, 11:05 am
تشکر کرده اید: 40227 مرتبه
نوع طوطی: Cockatiel
شهر محل سکونت: IR 46
محمد مددی نوشته است:
قربان خداخیرتون بده.بنده هم میگم این ماکاو جز نادر بودن فقط دردسر داره.مسلما اسکارلت زیباتر هست.بله ایشان رو میشناسم قیمت خوبی هم میدن الان اسکارلت خیلی گرون تمام میشه تا برسه تهران یا مشهد ١٢تومن قیمت عالی هست قربان

سلام به شاهرخ خان و محمد عزیز
خوشبختانه یا متاسفانه بحث سلیقه قانون و قاعده خاصی نداره و نظرها مختلف هست ، با احترام به نظر شما دو بزرگوار من این ماکائو رو حتی اگه کمیاب و گرون هم نباشه به همه ماکائو ها ترجیح میدم ، سایز و وقار و رنگ یکدست آبی این ماکائو واقعاً برای من زیبا و فوق العادست ، حتی اون زمانها که هیچ اطلاعاتی از طوطی نداشتم این طوطی خیلی برام جذاب بود ، البته آبی طلایی و خصوصاً اسکارلت هم با اون ترکیب رنگ بندی واقعا زیبا و دیدنی هستند :-)
موفق باشید

Sent from my RM-821_im_mea1_317 using Tapatalk

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم ECMN به خاطر این پست تشکر کرده اند
parsa zsf, amirkaffash, EZEL, شاهرخ ايلخاني, Amir ali, Saze SHekasteh, kiakado, hrabiee

#

فروردین 4 ام, 93, 11:06 pm

Re:
آفلاين
نماد کاربر

ECMN نوشته است:
سلام به شاهرخ خان و محمد عزیز خوشبختانه یا متاسفانه بحث سلیقه قانون و قاعده خاصی نداره و نظرها مختلف هست ، با احترام به نظر شما دو بزرگوار من این ماکائو رو حتی اگه کمیاب و گرون هم نباشه به همه ماکائو ها ترجیح میدم ، سایز و وقار و رنگ یکدست آبی این ماکائو واقعاً برای من زیبا و فوق العادست ، حتی اون زمانها که هیچ اطلاعاتی از طوطی نداشتم این طوطی خیلی برام جذاب بود ، البته آبی طلایی و خصوصاً اسکارلت هم با اون ترکیب رنگ بندی واقعا زیبا و دیدنی هستند :-) موفق باشید Sent from my RM-821_im_mea1_317 using Tapatalk

با سلام

بنده هم همین نظر رو دارم که عشقبازی سلیقه ای هست .آقای اسماعیل بنده هم نگفتم که این نوع ماکائو بد هست و همه هم باید بگن بده بنده نظر شخصی خودم رو عرض کردم و نمی دونم چرا شما یکدفعه آمدید و فرمودین که این ماکائو رو دوست دارید !.....شما که هیچ آقا خیلی ها این نوع ماکائو رو دوست دارند و بنده هم حرفی ندارم ....انشا الله در آینده هم صاحبش بشید.

بالا بالا
  مشخصات
Amir ali, Saze SHekasteh, amirkaffash, آرش, EZEL, kiakado, parsa zsf, hrabiee
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 9 از 13  [ 89 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی بال آبی یا ایلیگر (Illiger Macaw / Blue Winged Macaw

شاهرخ ايلخاني

3

2831

خرداد 27 ام, 94, 10:30 am

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی گلو آبی (Blue Throated Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

7

4264

تیر 23 ام, 94, 12:25 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی کله آبی (Blue Headed Macaw)

شاهرخ ايلخاني

4

2850

مرداد 24 ام, 94, 11:29 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی آبی و طلایی (Blue & Gold Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 60, 61, 62 ]

شاهرخ ايلخاني

428

44246

تیر 5 ام, 96, 11:15 am

امیر کمالی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. ماکائوی نظامی (Military Macaw)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4 ]

شاهرخ ايلخاني

24

5764

مهر 19 ام, 93, 8:35 pm

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد