به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 30 از 30  [ 206 پست ]  »

فروردین 3 ام, 94, 6:59 pm

آفلاين
کاربر متخصص باجریگار
کاربر متخصص باجریگار
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: تیر 24 ام, 91, 4:06 pm
تشکر کرده اید: 5537 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو-مرغ عشق
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: ساوه

سلام زهرا جان.34zn0n5

سال نو رو بهت تبریک میگم دوستمcongratualtions ایشالا سالی سرشار از موفقیت،سلامتی و شادی رو در پیشرو داشته باشی عزیزمdoaaa.و تبریک بعدی به خاطر این جوجوهای نانازی و خوشگلgrouphugg.هزار ماشالاااااا بهشون.hug23worship

ای وای پس دو تا اقا باجریگار مجرد مونده رودستت خواهرakh ایشالا که با جفتهای خوشگلی که براشون انتخاب کردی زودی جفت بخورن و با جوجوهاشون کلی خوشحالت کنن عزیزمconfettidoaaa.همون روز پیامت رو دیدم ولی فرصت نشد پست بدم.حالا چه خبر از اقا برفی وجوجوهاش؟hangheadایشالا که به خوبی به جوجوهاش رسیدگی میکنه؟حواست بهشون باشه کلی نگرانشون شدم از اون روز consoling امیدوارم که اقا برفی بتونه بخوبی از پسشون بربیادdoaaadoaaadoaaa ولی دوستی سعی کن زودتر باغذای نرم هم اشناشون کنی که اذیت نشن طفلکیها!consolingای جان جوجو سومیت هم که شبیه جوجو سومی این سری منگولک من شدهkiss22(جوجو سومی من پاش درد میکنهcry طفلی بد پریده یه مقدار پاش ضرب دیده الان در مرحله فیزیوتراپی!به سر میبره hahaخدا رو شکر داره بهتر میشهdoaaa.دعا کن زودی خوب بشه فسقلی خان ما.34zn0n5)

شاد باشی عزیزم rose22

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم نیره به خاطر این پست تشکر کرده اند
esi67, amirkaffash, Gh.rEza, Mehdi_ir00, lady.maloosak, Hengame, kaka73

#

فروردین 12 ام, 94, 11:20 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: تیر 24 ام, 93, 2:41 am
تشکر کرده اید: 532 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو - باجریگار
شهر محل سکونت: اهواز

سلام نیره جونم

مرسی خواهری... سالِ نوی تو هم مبارک باشه... ایشالا سالی باشه که همیشه آرزوشو داشتی

سالِ من خیلی بد شروع شد و خیلی بد هم داره پیش میره ... ولی میدونم روزای خوب دارن از راه میرسن

نیره جونم متاسفانه 3 تا از جوجه هام مردن و فقط 2 تا زنده موندنakh... متاسفانه آقا برفی اصلاً به جوجه هاش نرسید و من هم سرلاک آقا مهران رو درست کردم و هم یه مقدار سرلاک پرنده از پرنده فروشی خریدم و یه روز در میون بهشون میدادم

روز سوم جوجه کوچیکم مرد... اونم میدونستم میمیره چون اصلاً غذا نمیخوردcry... روز پنجم همه اوضاعشون خوب بود ولی 2 ساعت به مهمان رسیدم... وختی برگشتم دیدم پرهای سرِ جوجه چهارم کنده شده و خونی شده... اونم مردcry... فکر کنم با یکی از جوجه های حنا خانوم درگیر شده بوده... چون پای یکی دیگه زخمی و خونی بودhanghead

جوجه ها رو جدا کردم توی یه قفس دیگه گذاشتم و مرتب بهشون سر میزدم... ولی یه بار که میخواستم بهشون غذا بدم دیدم جوجه سومی نیومد بیرون لونه غذا بخوره... درِ لونه رو برداشتم دیدم کفِ لونه افتادهcry... خیلی دوستش داشتم... چون خیلی خیلی دستی شده بود و توی دستم میخوابید

واسه زنده موندنشون همه کاری کردم ولی متاسفانه نشدhanghead... بعداً فیلم سرلاک خوردنشون رو میزارم

اینقدر سرم شلوغ شده با اتفاقاتِ بدی که افتاده که مجبور شدم همه لونه ها رو بردارم و همه مرغ عشقامو بزارم توی یه قفس!... چون نه وخت رسیدگی دارم بهشون و نه وخت مراقب های جوجه کشی

چون 2 تا از جفتام داشتن لونه گرم میکردن و جفت گیری میکردنhanghead

شاید تا 1 ماه دیگه اوضاع بهتر بشه و من این تاپیک رو پر از خبر های خوب و عکس های خوشگل کنم34zn0n5

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم lady.maloosak به خاطر این پست تشکر کرده اند
Mehdi_ir00, esi67, نیره, amirkaffash, Hengame, kaka73

#

فروردین 12 ام, 94, 3:18 pm

آفلاين
کاربر متخصص باجریگار
کاربر متخصص باجریگار
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: تیر 24 ام, 91, 4:06 pm
تشکر کرده اید: 5537 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو-مرغ عشق
شهر محل سکونت: ساوه

سلام زهرا جان.hug22

که اینطور ...akhاشکال نداره خواهری متاسفانه گاهی از این مدل اتفاق هم میفته دیگه.hangheadخودت رو ناراحت نکن دوست جون .ایشالا بقیه جوجوهات به سلامتی بزرگ بشن و بعد عید هم برای همه شون لونه میذاری و با یه عاااااااااالمه جوجو خوشگل این اتفاقات رو فراموش میکنی دوستمdoaaadoaaadoaaa128fs318181.

شاد باشی گلمrose22

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم نیره به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash, lady.maloosak, Hengame, kaka73
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 30 از 30  [ 206 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های a.a

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

a.a

34

5911

مهر 27 ام, 93, 3:45 pm

armin.s نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. معرفی طوطی های بی تا

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 15, 16, 17 ]

بی تا

114

11183

آذر 5 ام, 92, 11:34 pm

mahmoud125 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های OM!D

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 22, 23, 24 ]

OM!D

161

13921

شهریور 11 ام, 92, 11:58 am

arash_123 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های نیره

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 123, 124, 125 ]

نیره

870

40144

دی 5 ام, 95, 12:11 pm

nimamaleki نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های meto

mito

4

972

مرداد 10 ام, 92, 12:24 am

amir1372 نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد