به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
M20 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 4  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 23 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

M20
ارسال شده در: خرداد 5 ام, 95, 2:59 pm 

پاسخ ها: 19465
بازديدها: 1081571

ممنون میشم راهنماییم کنین نگرانشم:(

الانم دو سه باره حالت مدفوع به خودش میگیره ولی مدفوع نمیکنه

...

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

M20
ارسال شده در: خرداد 4 ام, 95, 7:22 pm 

پاسخ ها: 6245
بازديدها: 472059

اگه بخام کمک مادر کنم و روزی دو سه وعده سرلاک بدم ، مادرش برام گارد نمیگیره؟! عصبانی نمیشه از اینکه دست میزنم به لونه ش؟ از چند روزگی جوجه ها باید کمک کنم؟

سلام

دوستان توضیح دادند شما چاره ای جز کمک کردن به مادر یا جدا کردن جوجه ها ندارید اگر گارد بگیره که میگیره م...

انجمن: مقالات درباره طوطی سانان به غیر از بیماری و تغذیه و شرطی کردن   مبحث: فیلم و کلیپهای آموزشی در مورد طوطی سانان جهت دانلود

M20
ارسال شده در: خرداد 3 ام, 95, 3:43 pm 

پاسخ ها: 145
بازديدها: 22175

سلام

ویدیو آموزشی برای روی دست آوردن طوطی وحشی(که به انسان عادت کرده)یا نیمه وحشی.کسایی که سوال میپرسن که چطور طوطی رو روی دست بیاریم و طوطیم دستم رو گاز میگیره بعد میاد روش حتما این کلیپ یک دقیقه ای رو ببینن.البته نیاز به تمرین و حوصله داره.

انجمن: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی   مبحث: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی سانان

M20
ارسال شده در: خرداد 3 ام, 95, 1:08 pm 

پاسخ ها: 3042
بازديدها: 332153

برخی از مواد غذایی که پرندگان ما از خوردن آنها لذت می برند، مانند چغندر، کلم بروکسل، کلم قرمز، و انواع توت ها حاوی آنزیم طبیعی به نام تیامیناز هستند، که ویتامین ب1، تیامین، را از بین می برد. چند ماده غذایی در عملکرد نرمال تیروئید و یا اختلال در جذب ید دخالت می کنند. &...

انجمن: کانور ها (Conure Parrots)   مبحث: کانور گونه سبزGreen-cheeked Conures - Taxonomy / Sub-species

M20
ارسال شده در: خرداد 3 ام, 95, 12:41 pm 

پاسخ ها: 308
بازديدها: 47540

با تشکر  سوالم را بد مطرح کردم     منظورم اینه که در این حالت معمولا چقدر طول می کشد که گرین ها به حرف بیایند ؟

سلام

بستگی داره به تمرین روزانه.بین سه تا پنج ماه طول میکشه که اصطلاحا به زبون بیاد.البته گرین چیک ها صدای واضحی ندارند و بیشت...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

M20
ارسال شده در: خرداد 2 ام, 95, 8:47 pm 

پاسخ ها: 10090
بازديدها: 547153

سلام دوستان عزيز يه قفس جديد واسه كاسكوم خريدم ولي ميترسه بره بشينه رو قفس چطور عادتش بدم به قفس جديدش؟ ممنونم

سلام 

قفس را در محل نگهداریش بگزارید و کم کم به مکان همیشگیش نزدیک کنید.استفاده از اسباب بازی های رنگی و همینطور اسنک های میله ای در قفس جدید باعث ترغیب به استفا...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

M20
ارسال شده در: خرداد 2 ام, 95, 1:30 pm 

پاسخ ها: 19465
بازديدها: 1081571

سلام دوستان

پرنده ی من ی هفته س ک رو تخم خوابیده، و فقط در روز یکبار مدفوع می کنه. دیروز متوجه شدم مدفوعش بوی بدی داره. میخاستم بدونم طبیعیه یا نه؟!

قبلا علاقه ای ب تخم مرغ نداشت اما الان خیلی ولع داره برا خوردن تخم مرغ، جوری ک جز ارزن و کتان و تخم مرغ هر چی بذارم نمیخوره. ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 4  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 23 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد