به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
moein - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 35 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

moein
ارسال شده در: تیر 20 ام, 93, 9:18 pm 

پاسخ ها: 19496
بازديدها: 1112339

طبیعی هست و پرنده صدای جوجگی درمیاره. باید کمی صبر داشته باشید تا بزرگتر بشه و این صدا قطع میشود.

سلام مجدد ممنون از راهنمایی تون،میشه بفرمائید حدود...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

moein
ارسال شده در: تیر 20 ام, 93, 4:19 pm 

پاسخ ها: 19496
بازديدها: 1112339

سلام  دوستان،من یه عروس دارچینی زیریکسال گرفتم که به احتمال  90% ماده هستش،چون  سابقه نگهداری عروس رو دارم  به سرعت  باهاش رابطه دوستانه برقرار کردم و الان مدام رو دست وشونمه،سر میده و... اما وقتی رو انگشتمه هی یه صدای اعصاب خوردکن درمیاره مثل قیژقیژ ک...

انجمن: فروش انواع طوطی متعلق به کاربران   مبحث: ارشیو اگهی های فروش رفته توسط کاربران

moein
ارسال شده در: اسفند 1 ام, 92, 8:17 pm 

پاسخ ها: 3186
بازديدها: 655034

سلام دوستان

این جوجه شاه طوطی نر رو برای فروش میگذارم, فوق العاده رام هست بطوری که از داخل قفس هم روی دست میاد,تا حالا گاز نگرفته, حتی میتونید نازش کنید

3 تریک بچرخ دست بده وبوس بده رو خودم یادش دادم و کلیپش رو هم در آپارات آپلود کردم (

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

moein
ارسال شده در: دی 18 ام, 92, 9:53 pm 

پاسخ ها: 4687
بازديدها: 380496

با سلام به دوست عزیز

بنده عرض کردم که روزانه 8 ساعت صدای ضبط شده براش زیاد هست ......شما الان می فرمایید که تکلیف پس چی هست؟ خوب معلومه آقا این که دیگه سوال نداره شما کمتر براش صدای ضبط شده بزارید مثلا 2 ساعت . این که دیگه آقا سوال نداره ! احتمالا شما صبح ...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

moein
ارسال شده در: دی 14 ام, 92, 10:44 pm 

با سلام خدمت دوستان گرامی

این شاه طوطی از اول مهر با ماست,وقتی خریدمش پراش کامل بود,اینم عکس اول مهرش

moein
ارسال شده در: آذر 14 ام, 92, 10:44 pm 

سلام دوستان
من سوالم رو در بخش گفتگودرباره بیماری مطرح کردم جواب نگرفتم
اگر دفع شاه طوطی فقط آب باشه
-خطرناکه؟
-میتونه نشانه استرس باشه؟
-خوردن میوه(نارنگی - پرتقال - سیب) میتونه دلیلش باشه؟
-چاره چیست؟
سپاس

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

moein
ارسال شده در: آذر 12 ام, 92, 11:36 am 

پاسخ ها: 5487
بازديدها: 339208

سلام دوستان

شاه طوطی من امروز صبح 2-3بار مدفوعش فقط آب بود,خوراک دیروزش تخمه-گردو-نارنگی و پرتقال بود.اشتهاش خوبه امروز صبح بادام زمینی-سیب وتخمه خورد لازمه عرض کنم 2روزه مسافر...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 35 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد