به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
mohammad valamehr - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 159  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 1108 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 27 ام, 97, 3:46 pm 

پاسخ ها: 10090
بازديدها: 547151

چند روز گذشت کسی نمی خواد یه راهنمایی بکنه ؟؟ هر روز داره وضع کاسکوم بدتر میشه !! همش جیغای بیشتر چه داخل قفس باشه چه بیرون بازم قار میکشه و هیچ فرقی نداره !!! واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم 

آقا شاهرخ شما می تونین کمکم کنیدددددد خواااااهشاااااااا

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی آفریقایی سنگال (African Senegal Parrot)

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 27 ام, 97, 3:36 pm 

پاسخ ها: 184
بازديدها: 28041

سلام

متاسفانه هر چقدر سعی کردم موفق نشدم عکس رو آپلود کنم

سنگال من الان حدود ۴ ماهشه و تمام پر های بدنش در اومده به جز یه تیکه خیلی کوچیک زیر نوک پایینیش که گود هم هست 

خودم قبلا هیچ جا ندیده بودم 

آیا عادیه؟

سلام

بدون دیدن نمی...

انجمن: طوطي كوتوله برزيلي (Love Bird)   مبحث: طوطی کوتوله برزیلی (love bird)

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 18 ام, 97, 10:11 pm 

پاسخ ها: 4355
بازديدها: 273440

سلام ، من یک سال پیش یک طوطی فیشر سبز سه ماهه خریدم که گفتن نر هست و دیروز برای اینکه تنها نباشه یک ماده از پرنده فروشی خریدم، ولی از لحظه ای که تو قفس انداختم با هم دعوا میکنن، دائم نوکشون رو باز میکنن و همدیگه رو میزنن، نمیدونم چیکار کنم، پرنده فروش میگه جداشون کن ولی نگهداری دو طوطی ت...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 18 ام, 97, 10:08 pm 

پاسخ ها: 4663
بازديدها: 370500

سلام من یه شاه طوطی نر(طوقش کم کم داره سیاه میشه) دستی  فکر کنم13-14 ماهه(رنگ چشم طوسی) یه هفته هست خریدم چند روز اول پف داشت و من زیاد کاری بهش نداشتم تا عادت کنه به محیط  الان خیلی بهتره و شیطون شده ولی چیزی که فهمیدم اینه دیدم سینش کاردی شده بردمش د...

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 10 ام, 97, 7:10 pm 

پاسخ ها: 6652
بازديدها: 364593

سپاس از شما. میتونم بپرسم یعنی من باید این پرنده ها رو رد کنم بره؟ چون بچه دارم و نمیخوام که مریض بشه البته مشکل آسم و این چیزا نداریم ؟

مرغ عشق چیه که گردش چی باشه؟

نه مورد خاصی نمیتونه ایجاد کنه، روزانه مدتی در و پنجره رو باز بذارید هوای خونه عوض شه، جارو برقی هم...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 9 ام, 97, 8:37 pm 

پاسخ ها: 4663
بازديدها: 370500

درود دوستان بنده امروز ملنگو خریدم داخل مغازه خیلی جنب و جوش داشت

زمانی هم که اوردم خونه کمی جنب و جوش داشت ولی بعد یک ساعت انگار میلرزید و یجا کز کرده الان هم میره گوشه قفس(خودشو با پاهاش بالا ثابت نگه میداره)

حالا خواستم بدونم عادیه؟

جوجه 3ماهشه و رنگ عنبیه دودی

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

mohammad valamehr
ارسال شده در: شهریور 9 ام, 97, 8:33 pm 

پاسخ ها: 9830
بازديدها: 646864

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من یه طوطی ملنگو خریدم تقریبا ۵ ماهه این طوطی  رو دست صاحبش می اومد گازش نمیگرفت میرفت رو شونه هاش بازی میکرد باهاش الان که خریدمش اوردم  خونه ۵ روز میشه ازم میترسه ازم فرار میکنه بهش دست زدن گازم میگیره در قفس و که باز میکنم سریع میاد رو ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 159  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 1108 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد