به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 116 از 119  [ 832 پست ]  »

شهریور 3 ام, 91, 5:54 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 31 ام, 91, 3:00 pm
تشکر کرده اید: 4 مرتبه
نوع طوطی: Not Now-
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: esfahan

axell نوشته است:

شما به گفته اقا محمد گوش فرا بدید بهتره .مقایسه ای در کار نیست بین این و ان. بحث رعایت اصول اولیه و احترام به سایت هست .شما هم مثل بنده اینجا میهمان هستی و صاحب خانه شایسته و لایق احترام و رعایت قوانین در حریمی که در اختیار اینجانب و شما قرار داده است .پس احترام به ان واجب هست .

بنده اومدم و از شما کمک خواستم ، شما در کنار اینکه میتونستید کمکم کنید میگفتید که یه تاپیک جدا بزنم ، شما کمک نکردید و گفتید تاپیک بزن !!!!!!!!!!!!!!! یعنی این انجمن از خود افراد و حیواناتش مهمتره !!!!!!!!!!

اگه قرار نیست کمکی در کار باشه بهتره راحت بگید ؟؟؟؟؟؟ من شما رو دوست شاکو دیدم و خواستم ازتون کمک بگیرم ، حالا هم مشکلی نیست ، مثل اینکه اینجا حرف و عمل یکی نیست ...

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم fghdmhmmd به خاطر این پست تشکر کرده اند
mr-fariborz, pooian, MILAD 22, ECMN, مینا مقدم, aquarius, MEHDI..62, amir arash, shika joon, A.Ali, mohsen.k, ali.f

#

شهریور 3 ام, 91, 6:09 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9654 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
شهر محل سکونت: مشهد

fghdmhmmd نوشته است:

بنده اومدم و از شما کمک خواستم ، شما در کنار اینکه میتونستید کمکم کنید میگفتید که یه تاپیک جدا بزنم ، شما کمک نکردید و گفتید تاپیک بزن !!!!!!!!!!!!!!! یعنی این انجمن از خود افراد و حیواناتش مهمتره !!!!!!!!!!

اگه قرار نیست کمکی در کار باشه بهتره راحت بگید ؟؟؟؟؟؟ من شما رو دوست شاکو دیدم و خواستم ازتون کمک بگیرم ، حالا هم مشکلی نیست ، مثل اینکه اینجا حرف و عمل یکی نیست ...

دوست عزیز حرف شما %100غیر منطقیه .پرنده شما یک جوجه امسالی و کاملا اهلی و سرلاکی بزرگ شده به دست یکی از با تجربهای سایت در زمینه شاه طوطی هست .شما خیلی راحت میتونستید با ایشان تماس یگیرید و به راحتی مشکل خودتون رو حل کنید

درثانی بنده چیز خاصی و مشکل حادی در سوال شما ندیدم که اینگونه پست میزنید اقای عزیز .مواظب نوع گفتار خودتون باشید اولا بنده نگفتم تاپیک بزنید خود اقا محمد از شما درخواست کرد و دوما کمک به چی اقا ؟ واقعا که .......

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
mr-fariborz, pooian, MILAD 22, ECMN, zezi, aquarius, MEHDI..62, amir arash, shika joon, A.Ali, mohsen.k

#

شهریور 3 ام, 91, 7:48 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 31 ام, 91, 3:00 pm
تشکر کرده اید: 4 مرتبه
نوع طوطی: Not Now-
شهر محل سکونت: esfahan

axell نوشته است:

دوست عزیز حرف شما %100غیر منطقیه .پرنده شما یک جوجه امسالی و کاملا اهلی و سرلاکی بزرگ شده به دست یکی از با تجربهای سایت در زمینه شاه طوطی هست .شما خیلی راحت میتونستید با ایشان تماس یگیرید و به راحتی مشکل خودتون رو حل کنید

درثانی بنده چیز خاصی و مشکل حادی در سوال شما ندیدم که اینگونه پست میزنید اقای عزیز .مواظب نوع گفتار خودتون باشید اولا بنده نگفتم تاپیک بزنید خود اقا محمد از شما درخواست کرد و دوما کمک به چی اقا ؟ واقعا که .......

اولا شما که در جریان نیستید لطفا قضاوت نکنید و حرف غیر منطقی نزنید ، بنده باهاشون تماس گرفتم ولی جواب ندادن

ثانیا شما که صحبتهای بنده رو کامل نخوندید بیخود نمیخوات حرف از نوع گفتار بزنید !!!!!!!!!!!! بنده ازتون کمک خواستم واسه برگردوندن طوطیم داخل قفس ، که هیچ کس حتی خود آقا محمد جوابمو نداد !!!!!!

ثالثا بنده حرف بدی نزدم که بخوام مواظب گفتار خودم باشم

رابعا واقعا که چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حرفتو بزن تا جوابتو بدم

خامسا کجای حرف من غیر منطقیه ؟؟؟؟؟ اینکه میگم ما اینجا جمع شدیم که از تجربیات همدیگه استفاده کنیم غیر منطقیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه !!!!!!! من که تازه واردم این موضوع رو فهمیدم که اینجا باید در درجه اول به همدیگه کمک کنیم بعدش از هم ایراد بگیریم ، در صورتیکه شما اول ایراد میگیرید و بعدشم کمک نمیکنید

پس خواهشن اگه فکر میکنید که داره به شما توهین میشه در این بحث شرکت نکنید تا خود آقا محمد که بنده بهشون گفتم من سوالامو در اینجا مطرح میکنم بیان و جواب بدن ، شایدم سایر دوستان که حیواناتشون از ایرادهای شما مهمتره بیان و کمک کنند

سادسا جالبه که شما که از با تجربه های اینجا هستید خودتونو با کسی که 1 هفته نیست اینجا عضو شده داری مقایسه میکنید ، عزیز من شما میتونستید اگه ایرادی داشتم تو پیام خصوصی بگی ، بنده که کلی از شما کوچیکترم این موضوع رو درک میکنم

سابعا به خاطر سن شما و نه بخاطر حرفهایی که زدم اگر در صحبت هام چیزی گفتم که شما ناراحت شدید از شما معذرت خواهی میکنم

ثامنا بنده تمامی پست های این تاپیک رو خوندم ، بنده نفر اولی نیستم که اومدم و از طوطیم داخل یه تاپیک دیگه حرف بزنم ، در مورد شیکا هم در این تاپیک مختصرا حرفهایی زده شده!

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم fghdmhmmd به خاطر این پست تشکر کرده اند
mr-fariborz, paraf, MILAD 22, ECMN, مینا مقدم, aquarius, محمد مددی, MEHDI..62, amir arash, shika joon, A.Ali, mohsen.k, ali.f

#

شهریور 3 ام, 91, 7:54 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال پرورش جوجه گوشتی (1)
تاريخ عضويت: دی 30 ام, 90, 11:00 pm
تشکر کرده اید: 15753 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی . مرغ عشق
شهر محل سکونت: مشهد

محمد آقا (فاقدی) از لطف و ... که نسبت به من ایران پاروت دارید ممنون. از انتظاراتی هم که دارید ممنون. تا الان که در پست هاتون هیچ مشکلی در رابطه با شاکو ندیدم که لازم باشه چیزی بگم. بله دوست من اینجا حرف اول رو ایران پاروت و قوانینش میزنه. اما اگر شما خواسته و تقاضایی دارید میتونید در پیام خصوصی و یا حتی تماس تلفنی با من مطرح کنید(البته نه دیگه بعد از 10.30 شب!) . ضمنا نیازی هم حتما به من نیست. اینحا پر از اساتید و باتجربه تر ها از من هست. کافیه که سوال خودتون رو در تاپیک مربوط به خودش و توضیحات مناسب ارائه کنید. خواهید دید که چقدر سریع به پاسخ میرسید. ضمنا در فضای عمومی انجمن شاکو و غیر شاکو هم نداریم. همه اعضای اینجا منش و اخلاقشون طوری هست که در مقابل همه ی پرنده ها ی همه ی اعضا احساس مسئولیت می کنند. 

ضمن تشکر از دوست خودم (axell) عزیز ، بهتر میدونم که دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه. پست های بعد از این پست خودم رو به پشتیبان عزیز جهت اخد تصمیم مناسب ارجاع خواهم داد.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mr-fariborz به خاطر این پست تشکر کرده اند
MILAD 22, ECMN, مینا مقدم, zezi, aquarius, MEHDI..62, amir arash, shika joon, A.Ali, mohsen.k

#

شهریور 3 ام, 91, 8:10 pm

fghdmhmmd نوشته است:

اولا شما که در جریان نیستید لطفا قضاوت نکنید و حرف غیر منطقی نزنید ، بنده باهاشون تماس گرفتم ولی جواب ندادن

ثانیا شما که صحبتهای بنده رو کامل نخوندید بیخود نمیخوات حرف از نوع گفتار بزنید !!!!!!!!!!!! بنده ازتون کمک خواستم واسه برگردوندن طوطیم داخل قفس ، که هیچ کس حتی خود آقا محمد جوابمو نداد !!!!!!

ثالثا بنده حرف بدی نزدم که بخوام مواظب گفتار خودم باشم

رابعا واقعا که چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حرفتو بزن تا جوابتو بدم

خامسا کجای حرف من غیر منطقیه ؟؟؟؟؟ اینکه میگم ما اینجا جمع شدیم که از تجربیات همدیگه استفاده کنیم غیر منطقیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه !!!!!!! من که تازه واردم این موضوع رو فهمیدم که اینجا باید در درجه اول به همدیگه کمک کنیم بعدش از هم ایراد بگیریم ، در صورتیکه شما اول ایراد میگیرید و بعدشم کمک نمیکنید

پس خواهشن اگه فکر میکنید که داره به شما توهین میشه در این بحث شرکت نکنید تا خود آقا محمد که بنده بهشون گفتم من سوالامو در اینجا مطرح میکنم بیان و جواب بدن ، شایدم سایر دوستان که حیواناتشون از ایرادهای شما مهمتره بیان و کمک کنند

سادسا جالبه که شما که از با تجربه های اینجا هستید خودتونو با کسی که 1 هفته نیست اینجا عضو شده داری مقایسه میکنید ، عزیز من شما میتونستید اگه ایرادی داشتم تو پیام خصوصی بگی ، بنده که کلی از شما کوچیکترم این موضوع رو درک میکنم

سابعا به خاطر سن شما و نه بخاطر حرفهایی که زدم اگر در صحبت هام چیزی گفتم که شما ناراحت شدید از شما معذرت خواهی میکنم

ثامنا بنده تمامی پست های این تاپیک رو خوندم ، بنده نفر اولی نیستم که اومدم و از طوطیم داخل یه تاپیک دیگه حرف بزنم ، در مورد شیکا هم در این تاپیک مختصرا حرفهایی زده شده!

دوست گرامي اولا ميشه دليل عصبانيت شما رو بدونم؟؟؟؟

ايران پاروت براي كمك به من و شما و امثال شما راه اندازي شده و بحث هيچ منت و استاد بازي نيست و از شما هم انتظار يك متخصص رو نداريم  ولي كمترين كاري كه ميتونيد بكنيد احترام گذاشتن به قوانين فروم هست.

در تاپيك معرفي طوطي ها هيچ آدم عاقلي نمياد سوال بپرسه و مشكلش رو اينجا مطرح كنه چون اين تاپيك آخرين تاپيكي هست كه متخصصين و مديران سر ميزنند و پاسخ ميدن

شما اگر مشكلي داري بايد در تاپيك شاه طوطي مطرح كنيد و اونجا منتظر نظر باشيد و اگر از شخص به خصوصي راهنمايي ميخواين بايد در خصوصي ازش بپرسيد

اين تاپيك هم تنها مربوط به شاكو نميشه بلكه مربوط به آقاي محمد هست كه هر طوطي رو خواستن بيان و معرفي كنند و شما هم اگر دوست داريد از شاكو برامون بنويسيد بايد يك تاپيك جدا ايجاد كنيد كه ايجاد همچين تاپيكي بيش از 5 دقيقه وقتتون رو نميگيره.

اين حرف آخر ايران پاروت بود و هر گونه پست اضافي در اين باره بلا استثنا پاك ميشه

بالا بالا

کاربران زیر از شما کاربر محترم بهزاد وکیلی به خاطر این پست تشکر کرده اند
mr-fariborz, hamid67, MILAD 22, salmani, ECMN, مینا مقدم, zezi, aquarius, محمد مددی, MEHDI..62, مهدیه, amir arash, shika joon, alipersh, A.Ali, mohsen.k

#

شهریور 25 ام, 91, 7:27 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 28 ام, 90, 8:14 pm
تشکر کرده اید: 1719 مرتبه
نوع طوطی: کنگو-تانگو-کاکادو
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: تهران

سلام بر محمد مهربانم و برادر زاده ام: شاکو.

محمد جان خوبی؟ شاکو عزیزم در چه حاله؟ چرا  خبری ازت نیست زودتر بیا دلمون واست تنگ شد...

پانته ا

مامان ماهک

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم zare-p به خاطر این پست تشکر کرده اند
مینا مقدم, shika joon, بی تا, mohsen.k, mr-fariborz, aquarius, hatami_m, Mahyar001, شاهرخ ايلخاني

#

مهر 10 ام, 91, 9:33 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 28 ام, 90, 8:14 pm
تشکر کرده اید: 1719 مرتبه
نوع طوطی: کنگو-تانگو-کاکادو
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: تهران
واي خدا... واي خدا... من تازه الان فهميدم شاكو از پيش محمد رفته.واي خدا گريه ام گرفته.واي خدا من اون موقع ايران نبودم ... آخ چقدر سخته اين جداييها پس الان 5 هفته است كه شاكو پيش محمد نيست...خيلي ناراحتم وخيلي حالم گرفته شد.الهي برات بميرم محمد.الهي برات بميرم شاكو.خيلي از جداييتون ناراحتم.صاحب جديد شاكوي عزيز،بهترين طوطي نصيب شما شده است.هركمكي از دست من برمياد-كه بيش از ده سال پاراكيت داشتم-لطفا بي تعارف بفرماييد من در خدمتم.خدا براتون ببخشه و استدعا دارم خيلي مراقبش باشيد خيلي مظلومه

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم zare-p به خاطر این پست تشکر کرده اند
مینا مقدم, picasso, سید جاوید, shika joon, mr-fariborz, aquarius, sajad_Aliyan, hatami_m, بی تا, Mahyar001, شاهرخ ايلخاني
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 116 از 119  [ 832 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های محمد حسین و محمد مهدي چرخچی

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 10, 11, 12 ]

محمدحسین چرخچی

77

5646

آبان 11 ام, 93, 1:25 am

محمدحسین چرخچی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی محمد رضا

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 7, 8, 9 ]

محمد رضا

59

4185

آذر 27 ام, 91, 1:36 pm

ونوس بنایی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های محمد

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 36, 37, 38 ]

mohammad valamehr

264

11567

اردیبهشت 4 ام, 96, 11:17 am

sarataha نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطي های محمد. ص

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

محمد52

7

913

دی 27 ام, 92, 1:53 pm

D@NGER نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی پرندگان محمد مددی و نیلوفر

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 244, 245, 246 ]

محمد مددی

1720

79433

مهر 13 ام, 95, 8:34 am

محمد مددی نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد