به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 7 از 9  [ 61 پست ]  »

آذر 16 ام, 92, 1:54 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اردیبهشت 28 ام, 92, 9:42 am
تشکر کرده اید: 223 مرتبه
نوع طوطی: گرینچیک
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

Mahyar001 نوشته است:

سلام خدمت شما بزرگوار

آقا چه خبر از اسپری کردن اسپرولینا بر روی غذاهای خشک و تر؟

نتیجه چی شد؟ما همچنان منتظر نتایج به دست اومده هستیم ، آیا جواب گرفتید یا خیر؟خدای نکرده مشکلی که برای عروس و گیرینچیکتون پیش نیومده؟

سلام .

من یک مسافرت 7-8 روزه به اتفاق خانواده داشتم و مجبور شدم طوطی ها را به مادرم بسپارم . تا قبل از مسافرت گرینچیک عاشق سیب و اسپرولینا بود . ولی مادرم بک مقدار لوسشون کرد و کلی طول کشید تا یک کم آدم شدند ! من هم زیاد فرصت ندارم . گرینچیک خوشگل شده و پر ریزیش تموم شده . عروس تازه رفته تو لک . اثر بدی ندیدم . ولی تداوم کارم هم طولانی نبود . سفر برنامم را خرابش کرد .

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم n_bayaty به خاطر این پست تشکر کرده اند
Mahyar001, sousan, El`Nino, narges feizi, mahd ashrafi, amirkaffash, RABI

#

آذر 16 ام, 92, 2:18 am

آفلاين
کاربر متخصص باجریگار
کاربر متخصص باجریگار
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: خرداد 3 ام, 91, 10:29 am
تشکر کرده اید: 34364 مرتبه
نوع طوطی: باجریگار ، ککاتیل

n_bayaty نوشته است:

سلام .

من یک مسافرت 7-8 روزه به اتفاق خانواده داشتم و مجبور شدم طوطی ها را به مادرم بسپارم . تا قبل از مسافرت گرینچیک عاشق سیب و اسپرولینا بود . ولی مادرم بک مقدار لوسشون کرد و کلی طول کشید تا یک کم آدم شدند ! من هم زیاد فرصت ندارم . گرینچیک خوشگل شده و پر ریزیش تموم شده . عروس تازه رفته تو لک . اثر بدی ندیدم . ولی تداوم کارم هم طولانی نبود . سفر برنامم را خرابش کرد .

خدارو شکر که جواب دلخواه رو گرفتید

پس منتظر عکسهاشون هستیم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم Mahyar001 به خاطر این پست تشکر کرده اند
sousan, n_bayaty, El`Nino, narges feizi, mahd ashrafi, amirkaffash

#

آذر 17 ام, 92, 10:31 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

سلام

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

بالا بالا
  مشخصات
محمد1376, محمد مددی, El`Nino, کلاغ سیا, sousan, Mahyar001, shadi67, narges feizi, mahd ashrafi, khansari, amirkaffash, marjan_24, RABI

#

آذر 17 ام, 92, 10:34 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 23 ام, 90, 6:20 pm
تشکر کرده اید: 8664 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو-عروس-باجریگارد
شهر محل سکونت: اهواز

سلام جناب بیاتی عزیز

آقا خیلی باحالن 2 تا طوطی دستی  از 2 تا نژاد بسیار دوست داشتنی من که واقعا خوشم اومد.

راستی شما 1-2 ماهی 1 بار عکس میزارین اونم یکی . لطفا" یا تعداد عکس هارو بیشتر کنید یا تعداد دفعات.

موفق باشید محمد.  

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد1376 به خاطر این پست تشکر کرده اند
n_bayaty, El`Nino, کلاغ سیا, sousan, Mahyar001, narges feizi, mahd ashrafi, amirkaffash, RABI

#

آذر 18 ام, 92, 12:26 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

سلام

این عکس را دیروز گرفتم . هر دو روی شونم نشسته اند . گرینچیک که میاد روی شونه وحشت می کنم . همه چیز را با گاز تست میزنه . (معمولا گازش دردآور نیست . مخصوصا که مرتب نوکش را سوهان میزنم . ولی به هر صورت آدم مضطرب میشه ) همش دلهره داشتم که گوشم را نگیره . تا اون اومد عروس هم راه افتاد . خوب شد که اون بالا دعواشون نشد .

گرینچیک خیلی باهوش تره . غذاهای سفت اگزوتیک لایت را داخل آب می اندازه و بعد از مرطوب شدن میخوره . عروس کاملا خنگه ! هر روز هر دو را بیرون میاریم و هر روز عروس 15 دقیقه اول از گرینچیک میترسه . خیلی سریع راه میره و  سرش را به سرعت به طرفین میچرخونه . درصورتیکه اون اصلا کاری باهاش نداره .

معمولا گرینچیک روی قفس است وکمتر به کف زمین میاد . ولی وقتی میاد وای به حالت اگر پا برهنه باشی . خوراکش گاز گرفتن انگشت پا است . یا زمانی که با دستمال کاغذی بخوای کثافتکاریشون را تمیز کنی ، با سرعت زیاد میاد و میخواد دستمال را بگیره .

حقیقتش نگهداری این دو اصلا رضایتبخش نیست . گرینچیک زیاد از بروکلی خوشش نمیاد . بروکلی جزو معدود سبزیجاتیه که عروس با علاقه میخوره . عروس فلفل دلمه ای نمی خوره ولی گرینچیک عاشقشه . کلا علاقه گرینچیک به سمت میوه و سبزیه و عروس دانه خواره .

به هر کدوم میرسم اون یکی  نگاه بد میکنه . روی همین اصل این فرصت اندک ما قابل برنامه ریزی نیست . گرده عروس اعصابم را به هم ریخته . انقدر میچسبه به آدم که آدم دلش براش می سوزه . همش باید سرش را نوازش کنم . به هیچ کس دیگر هم سر نمی ده !

خانواده هم که عاشق هردو هستند . من ترجیح میدادم عروس را رد کنم . این تازه اول ماجراست . این ها بالغ بشن داستان خودش را داریم ...

ممکنه که این دو با همدیگر دعوا نکنن . ولی صاحبشون کار سختی در پیش داره !

بالا بالا
  مشخصات
محمد مددی, El`Nino, مهرداد, کلاغ سیا, محمد1376, sousan, Mahyar001, shadi67, Mohammad Gh, narges feizi, mahd ashrafi, khansari, amirkaffash, RABI

#

آذر 20 ام, 92, 2:45 pm

آفلاين
مدیر ارشد انجمن
مدیر ارشد انجمن
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: فروردین 30 ام, 91, 10:50 pm
تشکر کرده اید: 9653 مرتبه
نوع طوطی: گونه های مختلف
شهر محل سکونت: مشهد

n_bayaty نوشته است:

سلام

این عکس را دیروز گرفتم . هر دو روی شونم نشسته اند . گرینچیک که میاد روی شونه وحشت می کنم . همه چیز را با گاز تست میزنه . (معمولا گازش دردآور نیست . مخصوصا که مرتب نوکش را سوهان میزنم . ولی به هر صورت آدم مضطرب میشه ) همش دلهره داشتم که گوشم را نگیره . تا اون اومد عروس هم راه افتاد . خوب شد که اون بالا دعواشون نشد .

گرینچیک خیلی باهوش تره . غذاهای سفت اگزوتیک لایت را داخل آب می اندازه و بعد از مرطوب شدن میخوره . عروس کاملا خنگه ! هر روز هر دو را بیرون میاریم و هر روز عروس 15 دقیقه اول از گرینچیک میترسه . خیلی سریع راه میره و  سرش را به سرعت به طرفین میچرخونه . درصورتیکه اون اصلا کاری باهاش نداره .

معمولا گرینچیک روی قفس است وکمتر به کف زمین میاد . ولی وقتی میاد وای به حالت اگر پا برهنه باشی . خوراکش گاز گرفتن انگشت پا است . یا زمانی که با دستمال کاغذی بخوای کثافتکاریشون را تمیز کنی ، با سرعت زیاد میاد و میخواد دستمال را بگیره .

حقیقتش نگهداری این دو اصلا رضایتبخش نیست . گرینچیک زیاد از بروکلی خوشش نمیاد . بروکلی جزو معدود سبزیجاتیه که عروس با علاقه میخوره . عروس فلفل دلمه ای نمی خوره ولی گرینچیک عاشقشه . کلا علاقه گرینچیک به سمت میوه و سبزیه و عروس دانه خواره .

به هر کدوم میرسم اون یکی  نگاه بد میکنه . روی همین اصل این فرصت اندک ما قابل برنامه ریزی نیست . گرده عروس اعصابم را به هم ریخته . انقدر میچسبه به آدم که آدم دلش براش می سوزه . همش باید سرش را نوازش کنم . به هیچ کس دیگر هم سر نمی ده !

خانواده هم که عاشق هردو هستند . من ترجیح میدادم عروس را رد کنم . این تازه اول ماجراست . این ها بالغ بشن داستان خودش را داریم ...

ممکنه که این دو با همدیگر دعوا نکنن . ولی صاحبشون کار سختی در پیش داره !

مخلصم اقای بیاتی عزیز

اقا چرا عروس رد نمیکنی ؟

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم محمد مددی به خاطر این پست تشکر کرده اند
n_bayaty, El`Nino, Mahyar001, sousan, Mohammad Gh, narges feizi, mahd ashrafi, amirkaffash, RABI

#

آذر 20 ام, 92, 3:36 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

محمد مددی نوشته است:

مخلصم اقای بیاتی عزیز

اقا چرا عروس رد نمیکنی ؟

سلام محمد جان !

جلب رضایت خانواده کار ساده ای نیست . دارم روش کار می کنم ...

ببینم اگر بعد از مدتی یک گرینچیک جدید بخوام اضافه کنم باید قفس جداگانه داشته باشه ؟

بالا بالا
  مشخصات
El`Nino, Mahyar001, sousan, amir11, Mohammad Gh, narges feizi, mahd ashrafi, amirkaffash, RABI
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 7 از 9  [ 61 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های OM!D

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 22, 23, 24 ]

OM!D

161

13643

شهریور 11 ام, 92, 11:58 am

arash_123 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های a.a

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

a.a

34

5767

مهر 27 ام, 93, 3:45 pm

armin.s نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. معرفی طوطی های بی تا

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 15, 16, 17 ]

بی تا

114

10963

آذر 5 ام, 92, 11:34 pm

mahmoud125 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های mtr3979

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

mtr3979

12

1239

فروردین 30 ام, 93, 1:12 pm

vahid135 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطی های پرهام

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 60, 61, 62 ]

پرهام

432

19329

آذر 2 ام, 93, 7:48 pm

amirkaffash نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: MSN [Bot] و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد