به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
nasim_z75 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 29 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی   مبحث: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی سانان

nasim_z75
ارسال شده در: آذر 8 ام, 92, 5:54 pm 

پاسخ ها: 3042
بازديدها: 332151

ملنگوی من(8ماه و نیمه)خیلی بدغذاست.میوه و کلم بروکلی و هویج رو نمیخوره فقط باهاشون بازی میکنه گاز میزنه میندازه زمین.تغذیه اش بیشتر با این بسته آماده هاست که تخمه و بادوم و این جور چیزا داره.اینا رو هم چون دیدم غذای تازه نمیخوره گرفتم چون ضعیف شده بودالبته یه سری پلت های رنگی هم داخل بسته هست که ...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

nasim_z75
ارسال شده در: آبان 10 ام, 92, 6:02 pm 

پاسخ ها: 9830
بازديدها: 646868

Amir ali نوشته است:
ملنگو ممكنه تا ١ سالگي هم حرفي نزنه ولي مطمئن باشين اگه اصولي باهاش تمرين شده باشه نهايتا تا همون ١ سالگي به حرف مياد ... يك عكس از وضعيت دمش بذارين ... مكمل كلسيم بهش دادين ؟؟؟
بله مکمل هم دادم.اینم عکسش

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

nasim_z75
ارسال شده در: آبان 10 ام, 92, 5:43 pm 

درود بر دوستان

ملنگو من الان هفت ماه و نیمه شده.از سه ماهگی که پراش ریخت تا الان دیگه دم در نیاورده.پیش دامپزشک بردم از قطره تابرنیل استفاده کردم.پر ریزیش خوب شده ولی دم نداره.همیشه به همین صورت میمونه؟

از روز اول باهاش تمرین سخنگویی کردم.اگه تا د...

انجمن: آموزش حرکات نمایشی و تربيت طوطي توسط روش شرطي كردن   مبحث: تربيت طوطي جهت انجام كاري كه خواسته ماست توسط روش شرطي كردن

nasim_z75
ارسال شده در: شهریور 17 ام, 92, 6:43 pm 

پاسخ ها: 1096
بازديدها: 91411

درود بر دوستان عزیز

من ملنگو تقریبا 6ماهه دارم که از یه ماهگی پیشمه.میخوام ببینم رقصیدن رو چجوری یادش بدم؟(خیلی شیطونه به حرفم گوش نمیده زیاد، به نظر تریک سختیه)

nasim_z75
ارسال شده در: مرداد 15 ام, 92, 11:25 pm 

درود مجدد بر شما

قرار بود عکس ملنگو 5ماهمو بذارم تا شاید بشه جنسیتشو بهم بگید.وضع سلامتی جسمیش رو هم مشاهده کنید اگه مشکلی میبینید بهم بگید.

...</td>
					</tr>
					</table>
				</td>
			</tr>

<tr>
			<td class=

nasim_z75
ارسال شده در: مرداد 14 ام, 92, 10:36 pm 

1.اگر نر باشه از حدود 4-5ماهگی آثار طوق دودی در زیر گردنش معلوم میشه،توجه کنید که ممکنه آثار طوق در برخی جوجه ها کمرنگ و در برخی دیگر پررنگ باشه...اما شما اگر هیچ آثاری از طوق دودی مشاهده نمیکنید احتمالا ملنگوتون ماده هست.

2.شما غذ...

nasim_z75
ارسال شده در: مرداد 14 ام, 92, 7:00 pm 

درود بر شما

1.طوطیم 5ماهش شده ولی آثار طوقی در نیومده.از کی این آثار ظاهر میشه؟

2.امروز براش غذای ورسل لاگا اونی ک روش عکس کاسکو و آمازون هست خریدم.اگه همیشه از این غذاهای آماده بخرم و در اختیارش بذارم براش مشکلی به وجود نمیاد؟آخه همیشه میگن تخمه زیادش خوب نیست ولی تو این دانه ها تخ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 5  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 29 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد