به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 6 از 8  [ 50 پست ]  »

مرداد 17 ام, 94, 10:51 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 4 ام, 92, 4:09 pm
تشکر کرده اید: 56 مرتبه
نوع طوطی: آمازون پیشانی آبی
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

derakht نوشته است:

سلام

1. شما به هر دلیلی فقط یک عکس از این آمازون گذاشته اید آن هم دقیقا از روبرو که چشمهایش پیدا نیست. ولی در همین عکس تمام رخ هم بنده رنگ قرمز پر رنگ چشم این آمازون را می بینم.

2. بفرمایید کدام خط هوایی اجازه خروج تخم و یا جوجه آمازون را از خاک آمریکا دارد تا بنده لینک ممنوع بودن اینکار را برایتان بگذارم.

3. ادعا در ایران زیاد هست. دوست عزیز به یقین عرض می کنم هیچکس تا به حال نه تخم آمازون وارد ایران کرده و نه جفت مولد واقعی. هیچ جوجه ای هم تا به حال در ایران متولد نشده است. این خانم بفرمایند دما و رطوبت دستگاه را برای هچ جوجه آمازون روی چند تنظیم کرده اند، ارائه عکس جهت اثبات تولد این آمازون در ایران که بماند.

سلام و عرض ادب 

دوست عزیز من هیچ کدام از امسائل رو نمیدونم کهداز چه خط هوایی  یا رو چه درجه دمایی تونستن این کار رو انجام بده ولی تخمی رو که نزدیک ۲ سال پیش اوردن من خودم دیدم تو یه جعبه کوچیک ولی دیگه نمیدونم کجا بردن و تو چه شرایطی تبدیل به جوجه شد ولی بعد تولد هم من دیدم تو همون روزهای اول ضمن اینکه الان ۲ سالش هست و شما درست می‌فرماید دور چشمش قرمز شده البته تا ۷ یا ۸ ماه پیش به این قرمزی نبود بیشتر به قهوه ای میخورد

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم pars2298 به خاطر این پست تشکر کرده اند
mohammad valamehr, شاهرخ ايلخاني

#

مرداد 17 ام, 94, 10:54 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

از نظر ممنوع بودن هم خیلی چیزها ممنوع هست! ولی وارد یا خارج میشه!!!!!!!اینو همه.میدونن منم میتونم لینک بزارم چه چیزهایی ممنوع هست ولی آیا واقعا ممنوع هست!!!!!آیا واقعا خارج نمیشه!!! آیا واقعا وارد نمیشه!

بالا بالا
  مشخصات

#

مرداد 17 ام, 94, 11:01 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

این عکس مربوط به ۸ماه پیش هست که رنگ چشمش قهوه ای بود

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

الان بعد عز ۸ یا ۹ ماه قرمز شده ،راستش آدم به خودش که دیگه دروغ نمیتونه بگه ، ودر ثانی من توی این انجمن مطرح کردم که جواب بگیرم نه قصد دارم خودم رو سر کار بزارم نه خدا نکرده دوستان و اساتید بزرگوار رو اگر خواستید عکس از ۸ یا ۹ ماه پیش بازم بزارم با تشکر از همکاری و مساعدت شما

بالا بالا
  مشخصات
mohammad valamehr, amirkaffash, شاهرخ ايلخاني

#

مرداد 17 ام, 94, 9:02 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1478 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

pars2298 نوشته است:

سلام و عرض ادب 

دوست عزیز من هیچ کدام از امسائل رو نمیدونم کهداز چه خط هوایی  یا رو چه درجه دمایی تونستن این کار رو انجام بده ولی تخمی رو که نزدیک ۲ سال پیش اوردن من خودم دیدم تو یه جعبه کوچیک ولی دیگه نمیدونم کجا بردن و تو چه شرایطی تبدیل به جوجه شد ولی بعد تولد هم من دیدم تو همون روزهای اول ضمن اینکه الان ۲ سالش هست و شما درست می‌فرماید دور چشمش قرمز شده البته تا ۷ یا ۸ ماه پیش به این قرمزی نبود بیشتر به قهوه ای میخورد

سلام

شما در همین چند پست تاریخهای مختلفی را ذکر کرده اید. یکسال و دو ماه؛ یک سال و نیم و دو سال. کدام درست است؟! هفت هشت ماه پیش هم اگر قهوه ای بوده یعنی 3 سالش بوده چون تا سه سالگی قهوه ای است.

pars2298 نوشته است:

از نظر ممنوع بودن هم خیلی چیزها ممنوع هست! ولی وارد یا خارج میشه!!!!!!!اینو همه.میدونن منم میتونم لینک بزارم چه چیزهایی ممنوع هست ولی آیا واقعا ممنوع هست!!!!!آیا واقعا خارج نمیشه!!! آیا واقعا وارد نمیشه!

نه آقاجان. از آمریکا نمی شود جنس ممنوع را خارج کرد. شما همه کشورها را مثل هم نبینید.

pars2298 نوشته است:

این عکس مربوط به ۸ماه پیش هست که رنگ چشمش قهوه ای بود

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

الان بعد عز ۸ یا ۹ ماه قرمز شده ،راستش آدم به خودش که دیگه دروغ نمیتونه بگه ، ودر ثانی من توی این انجمن مطرح کردم که جواب بگیرم نه قصد دارم خودم رو سر کار بزارم نه خدا نکرده دوستان و اساتید بزرگوار رو اگر خواستید عکس از ۸ یا ۹ ماه پیش بازم بزارم با تشکر از همکاری و مساعدت شما

در این عکس هیچ چیزی مشخص نیست. فقط این را بدانید که اگر کسی جوجه ای را در ایران هچ کرده باشد حتما عکس و فیلمش را دارد.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
kaka73, pars2298, mohammad valamehr, amirkaffash, RABI, شاهرخ ايلخاني

#

مرداد 17 ام, 94, 11:39 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

derakبht نوشته است:

سلام

شما در همین چند پست تاریخهای مختلفی را ذکر کرده اید. یکسال و دو ماه؛ یک سال و نیم و دو سال. کدام درست است؟! هفت هشت ماه پیش هم اگر قهوه ای بوده یعنی 3 سالش بوده چون تا سه سالگی قهوه ای است.

نه آقاجان. از آمریکا نمی شود جنس ممنوع را خارج کرد. شما همه کشورها را مثل هم نبینید.

در این عکس هیچ چیزی مشخص نیست. فقط این را بدانید که اگر کسی جوجه ای را در ایران هچ کرده باشد حتما عکس و فیلمش را دارد.

با سلام و عرض ادب

شما در مورد مدت زمان درست می‌فرماید چون من دقیق نمیدونم ولی عرض کردم ماکسیموم ۲ سال میشه ، مطمئن هستم در مورد فیلم ایشون تکثیر دهنده نبودن که بخوان فیلم و عکس بگیرم خود ما که اون زمان طوطی داشتم به فکرم نرسید فیلم بگیریم ،حالا شما با توجه به شرایط این طوطی صلاحدمیدونید بگیرم ؟با چه قیمت مناسب هست؟با سپاس فراوان

بالا بالا
  مشخصات

#

مرداد 17 ام, 94, 11:41 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

راستی من تا حالا ۳ بار اونو رفتم و تا این لحظه ۶ تا تخم مرغ عشق صورت قرمز آوردم،

بالا بالا
  مشخصات
mohammad valamehr, شاهرخ ايلخاني, msijani

#

مرداد 18 ام, 94, 3:13 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1478 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

pars2298 نوشته است:

با سلام و عرض ادب

شما در مورد مدت زمان درست می‌فرماید چون من دقیق نمیدونم ولی عرض کردم ماکسیموم ۲ سال میشه ، مطمئن هستم در مورد فیلم ایشون تکثیر دهنده نبودن که بخوان فیلم و عکس بگیرم خود ما که اون زمان طوطی داشتم به فکرم نرسید فیلم بگیریم ،حالا شما با توجه به شرایط این طوطی صلاحدمیدونید بگیرم ؟با چه قیمت مناسب هست؟با سپاس فراوان

سلام

دست بالای قیمت را آقای والامهر فرمودند. این آمازون اگر فقط یک کلمه را بگوید حدود یک میلیون قیمتش است.اگر همین یک کلمه را هم واضح نگوید نهایتا 500 هزار تومان.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
pars2298, mohammad valamehr, amirkaffash, RABI, iranvest, شاهرخ ايلخاني
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 6 از 8  [ 50 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آمازون شاد Festive Amazon

hamid67

3

876

مهر 7 ام, 91, 10:02 pm

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آمازون سلطنتی imperial amazon

محمد رضا

1

929

شهریور 16 ام, 91, 10:57 pm

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آمازون پاناما panama amazon

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

محمد رضا

7

1226

تیر 15 ام, 94, 3:39 am

hellboy1366 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون پورتوریکن (Puertorican Amazon)

شاهرخ ايلخاني

2

920

شهریور 26 ام, 91, 12:18 am

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون لیلاسین (Lilacine Amazon)

شاهرخ ايلخاني

1

826

شهریور 28 ام, 91, 2:48 am

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد