به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 3 از 37  [ 256 پست ]  »

بهمن 19 ام, 89, 12:57 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 16 ام, 89, 2:10 am
تشکر کرده اید: 5 مرتبه
نوع طوطی: سرآلویی

خوب دیروز ذرت خشک فله ای خریدم از پرنده فروشی..24 ساعت تو آب خیس دادم..الان گذاشتم داره با لذت میخوره..خوشحال شدم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم farhadb به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, afshin, Daryoush, alifx80, MEHDI..62, ava, احسان1357, HOSEIN7, Alii, حسین, بی تا, kiakado, A.Ali, h.bahrami, maryams, Slicker, ali sina.azimi

#

بهمن 21 ام, 89, 4:15 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

farhadb نوشته است:

خوب دیروز ذرت خشک فله ای خریدم از پرنده فروشی..24 ساعت تو آب خیس دادم..الان گذاشتم داره با لذت میخوره..خوشحال شدم

آقا من حس مي كنم شرايط نگهداري شما درست نيست...قفسش مناسب و اندازه نيست....براش اسباب بازي چوبي نگذاشتين.

شما دارين از قفسي استفاده مي كنيد كه مثل قفسهاي قناري يك پارچه با كش انداختين دور و زير قفس كه غذا و دانه بيرون نريزه...اين غلطه چون طوطي سانان هر چيزي رو ميجون از جمله اون پارچه و كش داخلش رو كه براشون خوب نيست....اين روش و اين رويه رو بزاريد كنار....يك قفس كاسكويي با كد 1033 براش بگيريد (الان حدود 45 هزار هست) يك ظرف سوم استيل با حلقه نگهدار هم براش بخريد تا ميوه و ذرت و ديگر غذاهاي تر رو داخل اون بريزيد(قفس 1033 2 ظرف داره...يكي آب و ديگري تخمه و دان خشك) .

حد اقل 3 مدل اسباب بازي چوبي رنگي هم از پرنده فروش بخريد و در قفس آويزان كنيد....هر اسباب بازي در تهران حد اقل 7-8 هزار هست.

حتما شاه پر هاش رو هم طبق گفته هاي قبل من كوتاه كنيد تا بتونيد بهتر رامش كنيد و بيرون بياريدش.

الان وقتشه كه حمامش كنيد ....بريد و تاپيك حمام كردن طوطي رو بخونيد و طبق اون حمامش كنيد....حمام هم طوطي رو تميز ميكنه و هم رامتر.

كلم بروكلي فراموش نشه....كلم سفيد كلم بروكلي نيست...كلم بروكلي سبز رنگ هست.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
farhadb, پرنده ی غریب, m.zamani, afshin, mahsa, Daryoush, alifx80, MEHDI..62, ava, احسان1357, HOSEIN7, Alii, حسین, بی تا, mzkamran, kiakado, A.Ali, rezafx, h.bahrami, dastan, ali4287, maryams, Slicker

#

بهمن 22 ام, 89, 4:25 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

در مورد قفس که در اولین فرصت میخرم براش...در مورد کوتاه کردن که اصلا چیزی به من نگفتین!!! در مورد غذا الان حسابی ذرت و سیب میخوره روزی 3 بار هم تازه براش میریزم...کلم بروکلی هم میدونم چیه اما اصلا نمیخوره!! الان دیگه کش دور رو نمیخوره!! چوب نشیمنگاه رو میکنه و تاب هم گذاشتم براش...

قفس هم بگید از کجا سفارش بدم من شهرستان هستم

بالا بالا
  مشخصات
شاهرخ ايلخاني, پرنده ی غریب, m.zamani, afshin, mahsa, Daryoush, alifx80, MEHDI..62, ava, HOSEIN7, Alii, حسین, بی تا, mzkamran, kiakado, A.Ali, h.bahrami, ali4287, maryams, Slicker

#

بهمن 23 ام, 89, 11:11 am

آفلاين
نماد کاربر

farhadb نوشته است:

در مورد قفس که در اولین فرصت میخرم براش...در مورد کوتاه کردن که اصلا چیزی به من نگفتین!!! در مورد غذا الان حسابی ذرت و سیب میخوره روزی 3 بار هم تازه براش میریزم...کلم بروکلی هم میدونم چیه اما اصلا نمیخوره!! الان دیگه کش دور رو نمیخوره!! چوب نشیمنگاه رو میکنه و تاب هم گذاشتم براش...

قفس هم بگید از کجا سفارش بدم من شهرستان هستم

در شهر خودت بگرد ببين قفس چيني با كد 1033 معروف به قفس كاسكويي در پرنده فروشها پيدا ميشه يا نه اگر نشد در پيام خصوصي به من اطلاع بده تا بگم چكار كني....يه سري هم به تاپيك قفسها بزن ببين كلا چه قفسهايي در ايران هست....اونجا 1033 رو ميتوني ببيني.

بالا بالا
  مشخصات
پرنده ی غریب, kh.m, m.zamani, farhadb, afshin, mahsa, Daryoush, alifx80, MEHDI..62, ava, HOSEIN7, حسین, بی تا, mzkamran, kiakado, A.Ali, rezafx, h.bahrami, ali4287, maryams, Slicker

#

اسفند 5 ام, 89, 11:41 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر

سلام
..نتونستم پیغام خصوصی بدم..اگه امکانش هست جواب بدید..من اینجا قفس پیدا نکردم..قفس سفید رو میخوام..فقط چند تا سوال!! این قفس که زنگ نمیزنه؟ظرف غذا از بیرون باز و بسته میشه؟؟ و اگه بخوام باید چه کار کنم؟

بالا بالا
  مشخصات
kh.m, پرنده ی غریب, afshin, شاهرخ ايلخاني, mahsa, Daryoush, alifx80, MEHDI..62, ava, HOSEIN7, mzkamran, kiakado, A.Ali, h.bahrami, ali4287, maryams, Slicker

#

اسفند 9 ام, 89, 10:35 pm

آفلاين
نماد کاربر

farhadb نوشته است:

سلام
..نتونستم پیغام خصوصی بدم..اگه امکانش هست جواب بدید..من اینجا قفس پیدا نکردم..قفس سفید رو میخوام..فقط چند تا سوال!! این قفس که زنگ نمیزنه؟ظرف غذا از بیرون باز و بسته میشه؟؟ و اگه بخوام باید چه کار کنم؟

آقا قفس سفیده کدومه؟ به نظر شما بهتر نبود عکسش رو اینجا میزاشتید؟ من که عکس تمامی قفسها رو در تاپیک مخصوصش گذاشتم فقط کافی بود شما لینکش رو اینجا میزاشتید یا حد اقل شماره اون رو می گفتین!

1-قفسی که رنگ یا آبکاری شده باشه زنگ نمیزنه.

2-در مورد همون به قول شما قفس سفیده بله از بیرون میشه آب و غذاش رو عوض کرد و درب مخصوص داره.

3-اگر قصد خرید قفس رو دارید باید تشریف بیارید تهران و یا کسی رو پیدا کنید که اینجا براتون اون قفس رو بخره و پست کنه شهر خودتون .

4-شما اگر سوالی بپرسید و من بیام اینجا و سر بزنم حتما جواب شما رو میدم پس عجله نکنید و اگر سوالی کردین صبر کنید من و دوستان بیاییم و سوال رو ببینیم و جوابش رو بدیم....من از این اخلاقها ندارم که اگر ببینم کسی سوالی پرسیده بگذرم و جواب ندم پس اگر میبینید هنوز  به سوال شما جوابل ندادم بدونید که اصلا داخل اینترنت نیامدم که سوال شما رو ببینم.

بالا بالا
  مشخصات
m.zamani, پرنده ی غریب, afshin, mahsa, Daryoush, ava, alifx80, MILAD 22, MEHDI..62, احسان1357, HOSEIN7, Alii, حسین, mzkamran, kiakado, A.Ali, rezafx, h.bahrami, maryams, Slicker

#

مهر 24 ام, 90, 11:47 pm

آفلاين
کاربر متخصص مرغ مینا
کاربر متخصص مرغ مینا
مدال تشویقی ایران پاروت (1)
تاريخ عضويت: مرداد 13 ام, 90, 7:25 pm
تشکر کرده اید: 402 مرتبه
نوع طوطی: مینا

سلام چند روز پیش رفته بودم ازادگان یه جفت سر الوئی دیدم که قیمتش 100 هزار تومن بود فروشنده می گفت خیلی راحت جوجه میدن اما از اونجایی که این پرنده جزء خانواده ی پاراکیت هست من گفتم که به این راحتی ها هم نیست و ترسیدم بخرم و جوجه نده ایا کسی در موردشون اطلاعات داره؟

اگه کسی چیزی تو سایت هایه خارجی دیده یا خودش تجربه ی نگهداری ازش داره بگه شاید من نظرم عوض بشه و یه جفت بخرم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم 3faz به خاطر این پست تشکر کرده اند
aquarius, f4and0gh, navidtutu, MEHDI..62, شاهرخ ايلخاني, ava, Daryoush, archer, HOSEIN7, mzkamran, kiakado, A.Ali, h.bahrami, ali4287, بی تا, maryams, Slicker
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 3 از 37  [ 256 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت سبیل دار (Moustached Parakeet or Derbian Parakeet)

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2 ]

شاهرخ ايلخاني

12

6130

تیر 2 ام, 94, 10:33 am

hrabiee نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت دم بلند (Longtailed Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

2

4216

اسفند 14 ام, 92, 4:18 pm

narges feizi نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت خط دار (Lineolated Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

1

3183

خرداد 1 ام, 92, 1:55 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت پریجا (Perija Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

1

2900

بهمن 13 ام, 91, 12:43 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. پاراکیت پلین (Plain Parakeet)

شاهرخ ايلخاني

4

2936

شهریور 30 ام, 93, 11:59 pm

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد