به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
rezadj - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 1  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 4 ] 
نويسنده پيغام

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

rezadj
ارسال شده در: خرداد 17 ام, 92, 12:33 am 

پاسخ ها: 9786
بازديدها: 513378

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی عزیزان باتجربه ، ملنگو من الان حدود سه ماه است که دارمش و طبق نظرهای قبلی عزیزان دراین تاپیک ، نر و حدود یکساله است ، حالا با توجه به سن و جنسیت واینکه کاملاً رام و اهلی بوده وهروقت بخواهد ازروی دست بیاد پایین یا بره روی ا...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

rezadj
ارسال شده در: خرداد 17 ام, 92, 10:07 pm 

دوست عزیز شما اگر خودتون کمی مطالعه داشته باشید بد نیست...نداشتن کبد؟ یعنی طوطی کبد نداره؟! خوردن تخمه به مقدار زیاد در دراز مدت باعث فشار آوردن به کبد طوطی میشه که راهش هم این هست که تخمه و دانه های چرب رو کم بدیم و بیشتر از میوه ها و سبزیجات

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

rezadj
ارسال شده در: خرداد 17 ام, 92, 6:38 pm 

پاسخ ها: 6240
بازديدها: 385269

سلام دوستان گرامی

قرار شد من میتو رو توی قفس نگه دارم .نگه داشتم کم کم خودش آب میخوره تخمه ها رو هنوز له می کنه .اما غذا خوردنش بهتر شده.شیطنت هم که نمی خواد بگی.

فقط تو رو خدا نگاه کنید.توی قفس با دماغش چیکار کرده.دامپزشکی توی دانشگاه هم بردم گفتن چیزی نیست عادت میکنه خوب ...

rezadj
ارسال شده در: خرداد 17 ام, 92, 3:38 pm 

سلام دوستان گلم من تازه عضو شدم.اولا خیلی خوشبختم از آشنایی با شما. چند سوال دارم امیدوارم اساتید راهنمایی کنن.

- من یه ملنگو دارم کاملا دستی هست رو دست میاد بازی میکنیم باهم خیلی سر حاله اما مشکلی که هست اصلا هیچ صدایی نمیده یعنی در روز یکی دوبار فقط تنها که هست با خودش حرف میزنه خیلی کم ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 1  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 4 ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد