به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
S@EeD G.L - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 8  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 56 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

S@EeD G.L
ارسال شده در: فروردین 17 ام, 91, 3:55 pm 

پاسخ ها: 5476
بازديدها: 335896

سلام دوستان

ایا مریضی هست که روی صدای طوطی تاثیر بذاره و باعث عجیب و نامفهوم شدن صدای طوطی بشه؟

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

S@EeD G.L
ارسال شده در: فروردین 16 ام, 91, 1:12 pm 

پاسخ ها: 10091
بازديدها: 555779

ممنون که نقل فرمودین و راهنمایی کردین ... حداقل 2 بار کل تایپیک رو خوندم 

در حال حاضر تو قسمت حال خونه گذاشتم ـش و تو اتاق ـم که نسبتا فضای کمتری داره نزاشتم ـش 

پیشنهاد میکنید تو اتقام بزارم یا همونجا ؟!

و اینم بگم باید بزارم ـش کنار تختم یعنی اصلا ف...

انجمن: آموزش سخنگويي بصورت حضوري (رخ به رخ)   مبحث: آموزش سخنگويي به طوطي سانان بصورت حضوري يا رخ به رخ

S@EeD G.L
ارسال شده در: اسفند 16 ام, 90, 2:27 pm 

پاسخ ها: 1486
بازديدها: 114837

2-در مورد اینکه چطور به کاسکوت شعر یاد بدی بگم که باید فقط یک بیت شعر رو باید هر روز روزی چند بار و هر بار 20-30 دفعه از اول تا آخر بیت رو بخونی.....واضح و شمرده.....یه وقت تیکه تیکه شعر رو بهش یاد ندی ها اینطوری قاطی میکنه شعر رو در هم و برهم میخونه.

...

انجمن: آموزش سخنگويي بصورت حضوري (رخ به رخ)   مبحث: آموزش سخنگويي به طوطي سانان بصورت حضوري يا رخ به رخ

S@EeD G.L
ارسال شده در: مهر 24 ام, 90, 4:34 pm 

پاسخ ها: 1486
بازديدها: 114837

سلام دوستان

من با کاسکوم خیلی واضح و شمرده و با صدای بلند و شیوا برای سخنگویی کار کردم و اون هم چندین کلمه رو یاد گرفته و خیلی واضح و بلند اون کلمات رو تکرار میکرد. الان چند وقتی میشه که اون کلمات خیلی خیلی خیلی ناواضح و واقعا بد تکرار میکنه!!!

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

S@EeD G.L
ارسال شده در: شهریور 14 ام, 90, 2:24 am 

بله آقا حرف شما درسته اما در مورد کاسکویی که بسیار با صاحبش رفیق هست و رامه نه این کاسکویی که الان تازه با ترس و لرز داره سر میده.

اقا شاهرخ من اولین تجربم در زمینه نگهداری کاسکو و در کل طوطی است و هر اتفاق جدیدی که در پروسه رام کردن این...

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

S@EeD G.L
ارسال شده در: شهریور 14 ام, 90, 11:40 pm 

پاسخ ها: 6652
بازديدها: 370694

سلام اقا شاهرخ .اطمینان دارم که پای سمت چپش درد میکنه پون کمی تو راه رفتن میلنگه یعنی سعی میکنه که زیاد راه نره  پاشو کمی به سختی رو چوب میذاره انگار وقتی پاش به چوب میخوره در دش میاد خیلی به ندرت از دیواره بالا میره و تو همون بالا رفتنم تعادل درست و حسابی نداره

...

S@EeD G.L
ارسال شده در: شهریور 13 ام, 90, 12:40 am 

سلام دوستان

کاسکوی من که حدود 2 سال و 6-7 ماه سن داره دیروز و امروز برای من دون بالا اورد!!!!!!! خب تا جایی که من میدونم کاسکو وقتی بالغ بشه دون بالا میاره و کاسکوی من طبق نظر اساتید همین سایت و همچنین نظر یه کاربلد که از نزدیک دیدتش سنش حدودا همینی هست که گفتم و خب بالغ نیست و هنوز جوجست....

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 8  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 56 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد