به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
soli - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 447  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 3123 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

soli
ارسال شده در: اسفند 6 ام, 95, 11:49 am 

پاسخ ها: 5436
بازديدها: 233018

حقیقتش برام مقدور نیس ببرم دامپزشک چون پامو بزارم تو مطب باید یه 60-70 تومنی حداقل پیاده بشم و نمیخوام هزینه کنم چون تو 3ماه گذشته دوتا جوجه عروس گرفتم که هرکدوم مشکلاتی پیدا کردن و بی درنگ هر دوتاشونم بردم دامپزشک نشون دادمو کلی هزینه کردم (چیزی حدود 150 -200 تومن ) در آخر هم یک...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

soli
ارسال شده در: اسفند 6 ام, 95, 11:39 am 

پاسخ ها: 4563
بازديدها: 260737

Meysam Farahi نوشته است:
خیلی ممنون بابت جوابتون ببخشید چه نوعشون رو بگیرم؟ نوع پلت ویژه California Blend خوبه؟ و سایزش متوسط باشه (medium)? خیلی ممنون

بله مورد مناسبی هست از مینتننس و کم چرب هم میتونید استفاده کنید

انجمن: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطي سانان   مبحث: سوالات کلی و عمومی در مورد طوطی سانان

soli
ارسال شده در: اسفند 5 ام, 95, 2:16 pm 

پاسخ ها: 6583
بازديدها: 269701

سلام اساتید محترم درخواست یه راهنمائی داشتم، یه سالن تکثیر میخوام بزنم شرایط رو بازگو میکنم:

برای مکان دو مورد هست یه اتاق دوازده متری هست بدون پنجره و نور طبیعی امکان تهویه هست، امکان بدون رف...

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

soli
ارسال شده در: اسفند 5 ام, 95, 2:10 pm 

پاسخ ها: 5436
بازديدها: 233018

سلام. من حدود 6 روزه که یه فیشر از خلیج گرفتم که طبق گفته فروشنده یک ماهش تموم شده و به دوماه نرسیده. پرهاش هم کامل در اومده بود و کامل پرواز میکنه و کامل دون خور بود گرفتم. تا چند روز پیش همش داشتم دنبال علت اینکه چرا همش خوابه و چرت میزنه بودم و فک میکردم بیماره ولی یه جا تو فروم خوندم...

انجمن: سایر طوطی ها (Other Parrots)   مبحث: کایک سر سیاه Black-headed Caiques

soli
ارسال شده در: اسفند 5 ام, 95, 2:08 pm 

پاسخ ها: 20
بازديدها: 2466

faraz.s نوشته است:
سلام به دوستان. لطفا بفرمایین کایک تو چه سنی بالغ میشه

حدودا دو سالگی 

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

soli
ارسال شده در: اسفند 5 ام, 95, 2:07 pm 

پاسخ ها: 19547
بازديدها: 753621

سلام

من صفحات اول تاپیک رو مطالعه کردم ولی متاسفانه هنوز در تشخیص مشکل دارم

اگه امکان پذیر هست منو در تعیین جنسیت و سن این عروس هلندی راهنمایی کنید.

...

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

soli
ارسال شده در: بهمن 22 ام, 95, 11:03 pm 

پاسخ ها: 6198
بازديدها: 336865

برای کسی این مشکل به وجود آمده که سرلاک وارد بینی پرنده شود؟، سراخ یکی از بینی هاش تقریبا پر شده cryyyمیترسم بهش سرلاک بدم

اگر آروم آروم میدید مشکلی پیش نمیاد نگران ن...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 447  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 3123 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد