به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
soli - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 448  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 3133 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

soli
ارسال شده در: فروردین 12 ام, 96, 6:36 pm 

پاسخ ها: 6233
بازديدها: 371573

خیلی ببخشید دوتا پست میزارم چون نمیشد اون یکی رو ویرایش کنم 

یک ماهه نه یک و نیم نزدیک دوماه که پر هاش کامل در آمده و فقط پر های زیرش کوچک اند 

اگر میتو...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت کله آلویی (Plum Headed Parakeet)

soli
ارسال شده در: فروردین 5 ام, 96, 3:38 pm 

پاسخ ها: 252
بازديدها: 20013

سپاسگزارم اقای مهدشتی حالا با فرض اینکه اینا جفت باشن و جو9ه بیارن قیمت جفت چقدر میارزه ؟؟؟؟این عکسی هست که برای من فرستادن 

جفت مولد 1.500 به بالا قیمتگذاری میشه

اما اگر فقط نر و ماده باشن نهایت 1 تومن 

اگر ایشون ...

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

soli
ارسال شده در: فروردین 4 ام, 96, 10:00 pm 

پاسخ ها: 19353
بازديدها: 812964

سلام خدمت دوستان عزیز

سال جدید تون مبارک!چقدر دلم برا ایرانپروت تنگ شده بود!!

دوستان برادر این عروس ماده من ی مدتی دایما پرهای این ماده رو میکنده...که وقتی دست من رسیدن جداشون کردم و دوباره پرهاش در اومده بجز این قسمت از بالش.همینطور که میبینید پرهاش سوزنی ان(دارن در میان)ا...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

soli
ارسال شده در: اسفند 30 ام, 95, 8:27 pm 

پاسخ ها: 10050
بازديدها: 421967

سلام ببخشید یه سوالی داشتم

من دیروز یه کاسکوی دم قرمز خریدم که گفتن نژادش ژامبونه! البته به چند نفر دیگه عکسشو نشون دادم اونا هم گفتن ژامبونه

اصلا مگه کاسکوی ژامبون داریم؟(گشتم نبود ) و از اوجایی که خیلی زود از دست تخمه گرفت احتمالا حلقه پاست ولی می خواستم بپرسم کاسکوی افری...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

soli
ارسال شده در: اسفند 30 ام, 95, 8:22 pm 

پاسخ ها: 9775
بازديدها: 496600

سلام بعد تو فروردین میشه ملنگویه سرنگی باشه و پرورش داخل پیدا کرد؟ من چند جا پرسیدم میگن خرداد

سوالم دیگم اینه که اگ از همون موقعی که کرکی و سرنگی هست خیلی اروم سرشو نوازش کنیم و باهاش حرف بزنیم بعد دون خور شدن سر میده و اون حرفا تاثیر داره؟

با تشکر فراوان

<...

انجمن: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی   مبحث: غذاهای مجاز و غیر مجاز برای طوطی سانان

soli
ارسال شده در: اسفند 28 ام, 95, 12:14 am 

پاسخ ها: 3040
بازديدها: 266011

سلام من امروز به مادرم که میخاست بره سبزی بگیره گفتم برام کلم بروکلی بخره اما تمام شده بوده و بجاش برام کلم پیچ خریده  میخاستم ببینم برای طوطی مضر نیست

تمام کلمها ملاحظه مصرف دارند

به مقدار خیلی کم میتونید بدید 

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

soli
ارسال شده در: اسفند 28 ام, 95, 12:12 am 

پاسخ ها: 9775
بازديدها: 496600

alireza147258369 نوشته است:

سلام در یک اتاق با نور مناسب و دمای 20 درجه یک جفت باجریگار نگهداری می کنم  . آیا می شود که جفت ملنگو را درهمان اتاق نگهداری کنم؟

بله مشکلی نداره

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 448  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 3133 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد