به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 29 از 30  [ 206 پست ]  »

تیر 7 ام, 95, 12:01 am

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64392 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

دوست عزیز هرگز دنبال لقمه ای نباشید که فقط زحمت بلعیدنش رو بکشید...جوجه کشی از طوطی سانان عشق می خواد...مطالعه می خواد ...زمین خوردن و بلند شدن می خواد...من خیلی ناراحت شدم که اینجا آمدید و انتظار دارید ما بشینیم ساعتها برای شما تایپ کنیم که از صفر تا صد شما چه کارهایی انجام بدید که مثلا جنابعالی فارم بزنید و فقط هم در ذهن شما هست که ازش پول در بیارین ...نه عزیز اینطوری نمیشه....تمام کسانی که امروز دارن از طوطی های گرون قیمت جوجه می کشن و می فروشن کار رو با جوجه کشی از مرغ عشق یا عروس یا برزیلی شروع کردن اون هم نه اینکه دلیل جوجه کشیشون فقط پول در آوردن باشه...اونها علاقه به این کار داشتن و تفریحی شروع کردن و چقدر تاوان دادن و ضرر دادن تا به جوجه کشی از کاسکو و کانور و شاه طوطی و..و..رسیدن...شما هرگز نی تونید یک سالن دار یا پرورش دهنده بشید چون فقط بهش به دید یک بنگاه اقتصادی نگاه می کنید ....فکر می کنید که مثلا با چند خط تایپ کردن ما و مثلا یک صفحه راهنمایی شما می خونید و میرید و سالن تکثیر می زنید و اسکناسه که پرواز میکنه میاد در جیب شما. نه عزیز جان اینطور نیست.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
مهدشتی, محمدحسین چرخچی, soli, محسن رستمی, M20, mohammad valamehr, amirkaffash, امیرعلی1980, kaka11111, hellboy1366

#

بهمن 14 ام, 95, 11:19 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دی 19 ام, 95, 5:51 pm
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: مشهد

سلام و درود به دوستان و اساتید  اقای مهندس صانعی هنوز فعال هستید توی این سایت یا نه ؟ ؟ ؟ ؟ 

بالا بالا
  مشخصات
#

بهمن 15 ام, 95, 2:06 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1539 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

مجتبی حامی نوشته است:

سلام و درود به دوستان و اساتید  اقای مهندس صانعی هنوز فعال هستید توی این سایت یا نه ؟ ؟ ؟ ؟ 

سلام

شما سوالتان را بپرسید دوستانی که بدانند پاسخ می دهند.

مرجع کامل اخبار تحلیل و آنالیز فوتبال ایران و جهان - مرجع اخبار، تخلیل و آنالیز فوتبال و بزرگترین و کامل ترین پایگاه اطلاع رسانی و دیتابیس باشگاه ها، تیم ها، بازیکنان و مربیان فوتبال جهان به زبان پارسی

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash

#

بهمن 20 ام, 95, 11:25 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 9 ام, 94, 11:39 pm
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی
شهر محل سکونت: ارومیه

• ا سلام و خسته نباشید . 
    من میخوام پرورش طوطی راه بندازم بیشتر از یه سالی هست که ملنگو و بوجی پرورش میدم ولی در حد تفریح ولی از اونجا که سربازم و وقت ازاد زیادی دارم چون دامپزشکم و در اداره خدمت میکنم میخوام کارم رو گسترش بدم . در ارومیه هستم و یه مغازه دارم که چیزی توش نیست و میخوام از اینجا شروع کنم . خوشحال میشم کمی در باره نوع کار و نحوه شروع راهنماییم کنید . 
    با تشکر

بالا بالا
  مشخصات
#

بهمن 20 ام, 95, 1:17 am

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)

drbaras نوشته است:

• ا سلام و خسته نباشید . 
    من میخوام پرورش طوطی راه بندازم بیشتر از یه سالی هست که ملنگو و بوجی پرورش میدم ولی در حد تفریح ولی از اونجا که سربازم و وقت ازاد زیادی دارم چون دامپزشکم و در اداره خدمت میکنم میخوام کارم رو گسترش بدم . در ارومیه هستم و یه مغازه دارم که چیزی توش نیست و میخوام از اینجا شروع کنم . خوشحال میشم کمی در باره نوع کار و نحوه شروع راهنماییم کنید . 
    با تشکر

سلام

پرورش طوطی با دید اقتصادی اگر مدنظرتان باشد باید به عنوان یک کسب و کار بررسی کنید نه به عنوان یک تفریح. باید ببینید چه طوطی ای در ایران جوجه اش بهتر فروش میرود و مثلا با هزینه 5 میلیون تومان بعد از یکسال چقدر درآمد کسب خواهید کرد.

ابتدا در این موارد تحقیق کنید که چه طوطی هایی بازار بهتری دارند و هرکدام هزینه خرید جفت و هزینه خوراک یکسال آنها چقدر است و در سال چند جوجه میدهند و در آمدش چقدر خواهد بود؟

مرجع کامل اخبار تحلیل و آنالیز فوتبال ایران و جهان - مرجع اخبار، تخلیل و آنالیز فوتبال و بزرگترین و کامل ترین پایگاه اطلاع رسانی و دیتابیس باشگاه ها، تیم ها، بازیکنان و مربیان فوتبال جهان به زبان پارسی

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash

#

فروردین 4 ام, 96, 10:13 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: دی 18 ام, 95, 9:10 pm
تشکر کرده اید: 23 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو . باجریگار
شهر محل سکونت: زرند

سلام حلقه پا طوطی را باید خودمان بسازیم یا باید سفارش دهیم؟

بالا بالا
  مشخصات
#

فروردین 4 ام, 96, 8:20 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر

alireza147258369 نوشته است:

سلام حلقه پا طوطی را باید خودمان بسازیم یا باید سفارش دهیم؟

سلام

کسانی هستند که میسازند.در نت جستجو کنید و شماره تماسشان را به دست بیاورید.

بالا بالا
  مشخصات
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 29 از 30  [ 206 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد