به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 68 از 155  [ 1085 پست ]  »

شهریور 27 ام, 91, 1:21 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: اردیبهشت 5 ام, 91, 3:03 am
تشکر کرده اید: 9460 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: مشهد

R.F نوشته است:

ككاتيل من دور بر 8 ماهشه

علاقه به گاز گرفتن ميله قفس و ظرف غذا و. داره

چه اسباب بازي براش مناسبه؟؟

دوست عزيز هدف از تهيه اسباب بازي براي طوطي ها ارضاي همين حس جويدن و خورد كردن طوطي است.
تنها تفاوتي كه ميان اسباب بازيهاي طوطي ها قائل ميشويم سايز اون هستش.
شما اسباب بازي كه براي طوطيتون تهيه ميكنيد رابا جثه پرندتون بسنجين و ديگر فرقي نميكند كه چه شكلي يا چه رنگي باشد.در صفحات پيشين همين تاپيك
دوستان از اسباب بازيهاي بازاري و دست ساز خودشون عكس هاي بسياري قرار داده اند.براي راهنمايي خودتون بهشون مراجعه كنيد تا يك شماي كلي از مسئله دستتون بياد.
در هنگام خريد هم از معتبر بودن مارك محصول و محلي كه آن را تهيه ميكنيد اطمينان حاصل نماييد.
بازهم تاكيدميكنم به سايز هم دقت كنيد.
با تهيه چند اسباب بازي حتما  پرنده با اونها مشغول ميشه و دست از ميله قفس و ظرف غذاش ميكشه.

امضا هرچندجسم نحيفت خسته ازبلاست.قوت بگير كه دوره ضعفت تمام شد.آن زخمه كهنه،آن انزواي سرد.برخاطر مكدره تو گوياحرام شد/باور نميكنم كه مجال نفس كشيدن است/دنيا براي تو هم اينسان به كام شد...(رسته ازبحران: مارال)

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم shika joon به خاطر این پست تشکر کرده اند
نفیسه, MILAD 22, مینا مقدم, amir_es5, H A D I, aquarius, Amir ali, mehdi, شاهرخ ايلخاني, فرشید اصفی, hamid67, scrat, A.Ali, parham77, هادی اشرفی

#

شهریور 31 ام, 91, 4:14 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: خرداد 4 ام, 91, 11:43 am
تشکر کرده اید: 101 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: تهران

سلام

از کجا می تونم بند چرمی بگیرم؟

الان برای بند کردن مهره ها از پارچه ساتن استفاده کردم. چون ترتیبه کنفو زود میده.

متشکرم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم nriahi به خاطر این پست تشکر کرده اند
shika joon, Amir ali, شاهرخ ايلخاني, mehdi, aquarius, فرشید اصفی, amir_es5, hamid67, scrat, A.Ali, هادی اشرفی

#

شهریور 31 ام, 91, 1:10 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آذر 15 ام, 89, 11:03 pm
تشکر کرده اید: 2343 مرتبه
نوع طوطی: ...

با سلام خدمت دوستان

داشتم دنبال طرح برای ساختن یک محل بازی میگشتم و از این ایده ها خوشم اومد .

امیدوارم برای شما هم مفید واقع بشه .

این هم بصورت آویز از سقف آویزون میشه

بالا بالا
  مشخصات YIM 
#

مهر 1 ام, 91, 8:00 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: فروردین 17 ام, 91, 12:44 am
تشکر کرده اید: 1148 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: همدان

سلام به همه دوستان.

امروز رفتم برای طوطیم یه اسباب بازی بخرم ولی متاسفتنه همدان چیزی پیدان نکردم و فقط یه اسباب بازی پلاستیکی بود و همونو خریدم،اولشم خیلی ازش استقبال کرد ولی انگار چون چوبی نبود زیاد خوشش نیومد و کمتر طرفش میره.اینم عکس اسباب بازی هستش. پیشنهاد میکنم پلاستیکی نخرید حتی اگه چیزی پیدا نکردید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم peyman293 به خاطر این پست تشکر کرده اند
احمد گلچین, شاهرخ ايلخاني, mehdi, aquarius, shika joon, فرشید اصفی, amir_es5, hamid67, scrat, A.Ali, takiran, دنیز, parham77, امیرعلی, هادی اشرفی, arash_123

#

مهر 1 ام, 91, 8:42 pm

آفلاين
کاربر ویژه
کاربر ویژه
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: خرداد 23 ام, 90, 1:11 pm
تشکر کرده اید: 2814 مرتبه
نوع طوطی: انواع و اقسام
شهر محل سکونت: دزفول

peyman293 نوشته است:

سلام به همه دوستان.

امروز رفتم برای طوطیم یه اسباب بازی بخرم ولی متاسفتنه همدان چیزی پیدان نکردم و فقط یه اسباب بازی پلاستیکی بود و همونو خریدم،اولشم خیلی ازش استقبال کرد ولی انگار چون چوبی نبود زیاد خوشش نیومد و کمتر طرفش میره.اینم عکس اسباب بازی هستش. پیشنهاد میکنم پلاستیکی نخرید حتی اگه چیزی پیدا نکردید.

سلام

دوست من این اسباب بازی که شما تهیه کردی از پلاستیک بی کیفیت ساخته شده و در ان از رنگ شیمیایی بکار رفته.

سریعا اون بردار و اگه اسباب بازی اماده تو شهرتون پیدا نمیشه خودت براش یه اسباب بازی چوبی طراحی کن.

موفق باشید

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم احمد گلچین به خاطر این پست تشکر کرده اند
zare-p, امید سیدزاده, amin-nesari, peyman293, شاهرخ ايلخاني, mehdi, aquarius, shika joon, Amir ali, فرشید اصفی, amir_es5, hamid67, scrat, A.Ali, takiran, دنیز, امیرعلی, هادی اشرفی

#

مهر 1 ام, 91, 9:31 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 28 ام, 90, 8:14 pm
تشکر کرده اید: 1706 مرتبه
نوع طوطی: کنگو-تانگو-کاکادو

چه اسباب بازیهای قشنگی در اومده.. من در این سه چهار ماه خیلی برای ماهک اسباب بازی خریدم و اسباب بازی نشکن کودک هم زیاد داره. اما این سه چهار تا را تا الان ندیده بودم. عالیه. خب، ظاهرا باید زود   و زودتر دنبال اسباب بازیهای جدید باشیم. به دوستانی هم که در شهرشون دسترسی ندارن، بهتر نیست یکی از آشنایان درشهرهای بزرگتر فورا تهیه کنن و براشون بفرستن؟من هم زمان دانشجویی فوق دیپلم و لیسانس همین مشکل را داشتم و همین جوری حلش میکردم!!! به امید اینکه طوطی ها یی خوشکل همه ی بچه های این سایت در آرامش و خوشی غرق باشند.

پانته آ

مامان  ماهک

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم zare-p به خاطر این پست تشکر کرده اند
امید سیدزاده, peyman293, شاهرخ ايلخاني, mehdi, aquarius, shika joon, احمد گلچین, فرشید اصفی, سید جاوید, amir_es5, hamid67, scrat, A.Ali, دنیز, هادی اشرفی

#

مهر 1 ام, 91, 11:17 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 59658 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

nriahi نوشته است:

سلام

از کجا می تونم بند چرمی بگیرم؟

الان برای بند کردن مهره ها از پارچه ساتن استفاده کردم. چون ترتیبه کنفو زود میده.

متشکرم

چرا بند چرمی؟ بند چرمی مناسب طوطی ها پیدا نمیشه بهتره شما از طناب پنبه ای(نه پلاستیکی) استفاده کنید که در اکثر اسباب بازیهای خارجی هم مورد استفاده قرار میگیره.

peyman293 نوشته است:

سلام به همه دوستان.

و اما درد دل بنده.....ما اینهمه اینجا میگیم که خاصیت اسباب بازی برای طوطی ها 30 درصد بازی و 70 درصد جویدن هست و اسباب بازی پلاستیکی به درد جویدن نمی خوره باز دوستان کم لطفی می کنند....اگر در شهرتون اسباب بازی چوبی گیر نمیاد خودتون با چوبهایی که از نجاری میگیرید در ابعاد و اندازه های مختلف اسباب بازی بسازید.....واقعا جیگرم آتیش میگیره که تمام این مطالب و حتی طریقه ساختن اسباب بازی چوبی در صفحات قبل این تاپیک هست و کلی هم راجع بهشون بحث شده اما دوستان حوصله ندارند که صفحات قبل رو مطالعه کنند.

برای من جای سوال هست که چطور کنجکاو نیستید ببینید در صفحات قبل چه مطالبی عنوان شده و چه سوال و جوابهایی هست؟ چرا 1 درصد هم احتمال نمی دید که شاید اون سوال و جوابها و مطالب به درد شما هم بخوره؟!

از صفحه 1 لطفا مطالعه کنید و جواب سوالتون رو خودتون پیدا کنید.

بالا بالا
  مشخصات
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 68 از 155  [ 1085 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد