به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 4 از 280  [ 1959 پست ]  »

اردیبهشت 27 ام, 90, 9:11 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال کاربر منظم (1)
تاريخ عضويت: اردیبهشت 17 ام, 90, 7:45 pm
تشکر کرده اید: 24421 مرتبه
نوع طوطی: Cockatiel
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: اصفهان

با سلام و خسته نباشيد

من اكثر تاپيكهارو خوندم فقط كاش يه تاپيك در مورد بايدها ونبايدهاي طوطي هم بود،يعني طوطيمونو كجاهاببريم يا نبريم،چي بهش بديم يا نديم،چه كارهايي باهاش بكنيم و چه كارهايي واسش خطرسازه و......

با تشكر

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mehdi به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 9:32 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آبان 30 ام, 89, 2:51 pm
تشکر کرده اید: 6944 مرتبه
نوع طوطی: .
شهر محل سکونت: جهرم

سورنا نوشته است:

با سلام و تشکر!

به نظر من تو همچین تاپیکی هرکس مشکلی که در مورد خریدن و یا بردن طوطی به خونشون داره رو میگه(مشکلات خانوادگی نه ها!)

و بعد بچه ها از هر لحاظ که میتونن به او شخص که مشکل داره کمک میدن!

با ایده هاشون باتوجیه هاشون(که شخص یادبگیره و رو خانوادش پیاده کنه)!

ویا با...

مثلا من میام میگم خانوادم میگن طوطی 1-بو داره

2-صدا داره

3-کثیفی داره

خوب بعد من میگم مورد اول رو منطقی تونستم حل کنم!

کسی توضیح و جوابی برای اون دو مورد بعد نداره؟

بعد چند نفر نظراتشون رو میگن و من مشکل دار هم از بین جواب ها یه جمع بندی می کنم و به خانوادم جواب میدم!

سلام دوست عزیز

ما نمیتونیم خودمونو گول بزنیم تمام پرنده ها کثیف کاری سرو صدا درد سر و مزاحمت دارن و اگه عاشقشون نباشی غیر قابل تحمله من خانمم عاشق پرنده هاست ولی هر شب سرشون دعوا داریم تو آپارتمانهای ما که واقعا خودمونم زیادی هستیم واقعا جای اینا نیست ولی ما با پر وریی و عشقمون این کارو میکنیم از صبح تا شب هی آشغال میریزن کلی فضا اشغال میکنن و کلی سرو صدا دارن و شما هم نمیتونی درستو ول کنی از صبح تا شب به اینا برسی پس باید به خانوادت حق بدی و منطقی باشی ما نمیتونیم اینجا به اونها بگیم هیچ مشکلی ندارن

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پرنده ی غریب به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, sara H, glory, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 9:45 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آبان 30 ام, 89, 2:51 pm
تشکر کرده اید: 6944 مرتبه
نوع طوطی: .
شهر محل سکونت: جهرم

mehdis نوشته است:

با سلام و خسته نباشيد

من اكثر تاپيكهارو خوندم فقط كاش يه تاپيك در مورد بايدها ونبايدهاي طوطي هم بود،يعني طوطيمونو كجاهاببريم يا نبريم،چي بهش بديم يا نديم،چه كارهايي باهاش بكنيم و چه كارهايي واسش خطرسازه و......

با تشكر

سلام دوست عزیز

شما اگه یه لطفی بکنی در مورد هر پرنده و هر موردی همون تاپیکو بخونی به همه سوالاتتون میرسید مثلا تو تاپیک کاسکو برای غذاش باید ها و نباید ها گفته شده بارها برای جابجاییش همینطور بازم اگه هر سوالی باشه مربوط به یه نوع طوطی در همون تاپیک بپرسید جواب داده میشه

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پرنده ی غریب به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, شاهرخ ايلخاني, mehdi, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 12:59 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64392 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
شهر محل سکونت: تهران

mehdis نوشته است:

با سلام و خسته نباشيد

با تشكر

همونطور كه آقاي پرنده غريب گفتن اين بايد ها و نبايد ها در تاپيكهاي ديگه هست...بايد ها و نبايد هاي غذايي در تاپيك مخصوص تغذيه طوطي سانان.....بايد ها و نبايد هاي حمام كردن در تاپيك حمام كردن...بايد ها و نبايد هاي رام كردن در تاپيك مخصوص هر طوطي.....بايد ها و نبايد هاي اسباتب بازي و...و..و...

من اين جا يك بايد و يك نبايد مهم رو بهتون ميگم كه مشكلاتتون حل بشه.

بايد تاپيكهاي اينجا رو خوند و نبايد عجله و بي صبري و تنبلي كرد.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, mehdi, Daryoush, sara H, glory, milad44, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 3:47 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال کاربر منظم (1)
تاريخ عضويت: اردیبهشت 17 ام, 90, 7:45 pm
تشکر کرده اید: 24421 مرتبه
نوع طوطی: Cockatiel
شهر محل سکونت: اصفهان

شاهرخ ايلخاني نوشته است:

همونطور كه آقاي پرنده غريب گفتن اين بايد ها و نبايد ها در تاپيكهاي ديگه هست...بايد ها و نبايد هاي غذايي در تاپيك مخصوص تغذيه طوطي سانان.....بايد ها و نبايد هاي حمام كردن در تاپيك حمام كردن...بايد ها و نبايد هاي رام كردن در تاپيك مخصوص هر طوطي.....بايد ها و نبايد هاي اسباتب بازي و...و..و...

من اين جا يك بايد و يك نبايد مهم رو بهتون ميگم كه مشكلاتتون حل بشه.

بايد تاپيكهاي اينجا رو خوند و نبايد عجله و بي صبري و تنبلي كرد.

دست شما درد نكنه.خوبه من گفتم اكثر تاپيكهارو خوندم فقط ميخواستم همش يه جا باشه كه پراكندس ولي بازم تشكر.....

موفق باشيد

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mehdi به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, sara H, glory, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 7:13 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 7 ام, 89, 3:32 pm
تشکر کرده اید: 5 مرتبه
نوع طوطی: عروس داشتم!...

پرنده ی غریب نوشته است:

سلام دوست عزیز

ما نمیتونیم خودمونو گول بزنیم تمام پرنده ها کثیف کاری سرو صدا درد سر و مزاحمت دارن و اگه عاشقشون نباشی غیر قابل تحمله من خانمم عاشق پرنده هاست ولی هر شب سرشون دعوا داریم تو آپارتمانهای ما که واقعا خودمونم زیادی هستیم واقعا جای اینا نیست ولی ما با پر وریی و عشقمون این کارو میکنیم از صبح تا شب هی آشغال میریزن کلی فضا اشغال میکنن و کلی سرو صدا دارن و شما هم نمیتونی درستو ول کنی از صبح تا شب به اینا برسی پس باید به خانوادت حق بدی و منطقی باشی ما نمیتونیم اینجا به اونها بگیم هیچ مشکلی ندارن

سلام بر شما!

درسته ما نمیتونیم خودمونو گول بزنیم و بگیم که پرنده هیچ عیبی نداره!

و اصلا نیازی هم ندارم برای مثال به خود بنده اگر بگن فضله ی فلان طوطی اندازه ی فضله ی گاوه بازم اگر خانواده و شرایط مالی کفاف بده میخرمش!

اما بعضی از خانواده ها با وجوداینکه قسمتی از حق با اونهاست،اشتباهات وتصوراتی غلط هم در مورد طوطی ها دارن!

و هرکس براش مشکلی در این زمینه پیش اومد میتونه بیاد بگه (بچه ها من بابا مامانم میگن فلان،آیا این درسته؟)

و ما هم یا میگیم آره و کاریش نمیشه کرد و یا میگیم نه و میتونی بهشون بگی که اینطور نیست!(به فلان وفلان دلیل)!

نمیدونم،نظر آخر نظر آقا شاهرخه و به احتمال زیاد کسی قانع نشده!

منم که نمیتونم برم خودم این بخش رو درست کنم!

پس بنا بر این هرچی که جمع و رئیس اون بگه قبول!

و وقتی رفت،این اشک است که در چشمانمان حلقه میزند!
پس قدرشان را بدانیم!

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم سورنا به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, شاهرخ ايلخاني, پرنده ی غریب, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 27 ام, 90, 9:29 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64392 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
شهر محل سکونت: تهران

سورنا نوشته است:

سلام بر شما!

درسته ما نمیتونیم خودمونو گول بزنیم و بگیم که پرنده هیچ عیبی نداره!

و اصلا نیازی هم ندارم برای مثال به خود بنده اگر بگن فضله ی فلان طوطی اندازه ی فضله ی گاوه بازم اگر خانواده و شرایط مالی کفاف بده میخرمش!

اما بعضی از خانواده ها با وجوداینکه قسمتی از حق با اونهاست،اشتباهات وتصوراتی غلط هم در مورد طوطی ها دارن!

و هرکس براش مشکلی در این زمینه پیش اومد میتونه بیاد بگه (بچه ها من بابا مامانم میگن فلان،آیا این درسته؟)

و ما هم یا میگیم آره و کاریش نمیشه کرد و یا میگیم نه و میتونی بهشون بگی که اینطور نیست!(به فلان وفلان دلیل)!

نمیدونم،نظر آخر نظر آقا شاهرخه و به احتمال زیاد کسی قانع نشده!

منم که نمیتونم برم خودم این بخش رو درست کنم!

پس بنا بر این هرچی که جمع و رئیس اون بگه قبول!

با سلام به دوست عزیز

شما هر سوالی در هر موردی دارید می تونید در تاپیک سوالات متفرقه بپرسید بنده و دوستان در خدمت شما هستیم.

من به شدت با ایجاد تاپیکهای زیاد مخالف هستن ....شما ببینید سوالتون در مورد چه نوع طوطی هست و در تاپیک مربوط به همون طوطی سوال کنید....اگر هم سوالاتی دارید که به موضوع هیچ تاپیکی نمی خوره می تونید در قسمت سوالات متفرقه بپرسید...اون روزی که من تاپیک سوالات متفرقه رو ایجاد کردم برای چنین سوالاتی بود.....اینجا ما سعی می کنیم تا اونجا که امکان داره تاپیکهای اضافی ایجاد نکنیم تا کاربرها سر در گم نشن....من فکر تازه واردها رو هم میکنم..بنده خداها ممکنه زیاد با فروم و فروم بازی آشنا نباشن و قصدشون این باشه که سریع و درست به جواب سوالشون برسن...همون چیزی که در فرومهای دیگه رعایت نمیشه و در واقع مدیریت نمیشه و باعث گیجی کاربرها میشه.

نظم و دیسیپلین ......جدی بودن.....دقیق بودن....سر سری نگرفتن و صحبت کردن واضح و شفاف با توضیحات مفصل و کافی خط مشی ایران پاروت و سیاست من هست که من این رو می خواهم و خودم به شدت رعایت می کنم به همین دلیل هم هست که روی حرف بچه ها حساس و دقیق هستم و نمی تونم از هر حرف و سوال نابجایی به راحتی بگذرم.

ایران پاروتی که در ذهن من هست جایی هست که اونهایی که واقعا در نگهداری و مسائل دیگر طوطی سوال دارن و تشنه این هستند که مشکلشون حل بشه در اونجا حل بشه و واقعا یک فروم کار راه انداز باشه و حلال مشکلات....درسته شاید فضای اینجا خشک باشه و من هم کمی بد اخلاق و سخت گیر و اینجا جای تفریح نباشه .....بله عزیز من خودم می خوام که اینجا اینطور باشه......دوست دارم اینجا جایی باشه که واقعا مشکلات بچه ها حل میشه ...دیگه بازی و شوخی و استراحت و چت و خنده باشه برای سایتها و فرومهای دیگه.

هیچ سایتی و فرومی پیدا نمی کنید که به نوعی وصل به یک فروشگاه پرنده یا دلال نباشه الا ایران پاروت...هیچ سود مادی اینجا برای من نداره و به همین دلیل هست که نمی تونم هر حرف سنگینی رو تحمل کنم ....اینجا هستم و اینجا رو راه انداختم چون واقعا لذت می برم وقتی به بچه ها کمک می کنم و میبینم که اطلاعاتم به دردشون خورده و گره از کارشون باز کرده.

حرفهایی که زدم شاید ارتباطی به ابتدای صحبتم نداشت اما باید اینها رو همه کاربرهای ایران پاروت می گفتم تا تمام بچه ها بدونن سیاست من اینجا چه چیزی هست.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, زیتون, پرنده ی غریب, afshin, mehdi, Daryoush, salmani, sara H, glory, esi67, narges feizi
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 4 از 280  [ 1959 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد