به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 5 از 280  [ 1959 پست ]  »

اردیبهشت 27 ام, 90, 10:06 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 89, 8:09 pm
تشکر کرده اید: 7170 مرتبه
نوع طوطی: كاسكو
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: اهواز

سلام.

من نمی دونم جای این پستی که می خوام بگم کجاست فقط لازم دونستم بگم من هر اطلاعی در زمینه طوطی سانان دارم حاصل دستاورد تلاش صبورانه استادانی مثل آقای ایلخانی عزیز بوده و من خدا رو شاکرم که ایشون و استادانی مثل ایشون اینقدر صبور و بردبار و خستگی ناپذیر هستند.

واقعا ممنونم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mahsa به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, afshin, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 28 ام, 90, 10:38 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آبان 30 ام, 89, 2:51 pm
تشکر کرده اید: 6944 مرتبه
نوع طوطی: .
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: جهرم

سلام دوستان عزیز

منم میخوام یه پیشنهادی بدم هر چند که فرمایشات آقای ایلخانی رو خوندم و به اخلاقیات و قانون اینجا واقفم ولی یه نکته رو اصلا تو زندگی نه باید فراموش کرد نه حذف کرد من میگم کار جای خود قانون جای خود ولی در کنار اون شوخی مسخره و گپ زدن هم برای زندگیهای واقعا خشکو سردو بی روحمون که مملو از سختیو گرفتاریه لازم و حتی از همه چی لازم تر اگه روحیه درست نباشه همین پرنده بازیم معنی نداره پس اگه آقا شاهرخ موافق باشن یه تاپیک درست بشه به اسم گپ دوستانه و دوستان عزیز همه تشکر سپاس گپ زدن صحبت کردن شوخی مسخره سر به سره هم دیگه گذاشتن و هر چه دلشون میخواد اونجا بگن مشروط به رعایت همه موازین و ادب و در چهارچوب و همینطور سوالهایی مثل همین مورد دوستمون سورنا و غیره

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پرنده ی غریب به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, afshin, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 28 ام, 90, 11:03 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 89, 8:09 pm
تشکر کرده اید: 7170 مرتبه
نوع طوطی: كاسكو
شهر محل سکونت: اهواز

پرنده ی غریب نوشته است:

سلام دوستان عزیز

منم میخوام یه پیشنهادی بدم هر چند که فرمایشات آقای ایلخانی رو خوندم و به اخلاقیات و قانون اینجا واقفم ولی یه نکته رو اصلا تو زندگی نه باید فراموش کرد نه حذف کرد من میگم کار جای خود قانون جای خود ولی در کنار اون شوخی مسخره و گپ زدن هم برای زندگیهای واقعا خشکو سردو بی روحمون که مملو از سختیو گرفتاریه لازم و حتی از همه چی لازم تر اگه روحیه درست نباشه همین پرنده بازیم معنی نداره پس اگه آقا شاهرخ موافق باشن یه تاپیک درست بشه به اسم گپ دوستانه و دوستان عزیز همه تشکر سپاس گپ زدن صحبت کردن شوخی مسخره سر به سره هم دیگه گذاشتن و هر چه دلشون میخواد اونجا بگن مشروط به رعایت همه موازین و ادب و در چهارچوب و همینطور سوالهایی مثل همین مورد دوستمون سورنا و غیره

سلام. من مخالفم. چون تو همه فروم‌ها يه بخش چت روم هست و اگه كسي بخواد با بقيه چت كنه خيلي راحت يه سري به اون فروم‌ها مي زنه و چت مي‌كنه. همين الآن هم كه داريم بحث علمي مي كنم گاهي مواقع سوء برداشت از صحبت‌هاي همديگه پيش مياد اگه بخوايم گپ دوستانه هم انجام بديم كه ديگه... بعد هم به جاي اين كه سر مسائل اساسي فكر كنيم مشغول اين گونه صحبت‌ها مي‌شيم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mahsa به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, afshin, Daryoush, شاهرخ ايلخاني, alifx80, mehdi, sara H, glory, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 28 ام, 90, 1:06 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اردیبهشت 23 ام, 90, 5:53 pm
تشکر کرده اید: 660 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو
شهر محل سکونت: تهران

سلام

میخواستم پیشنهاد بدم که 1 چت  وجود داشته باشه برای کاربرانی که همزمان در سایت هستند برای تبادل اطلاعات

مرسی سارا

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم زیتون به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, mahsa, afshin, Daryoush, شاهرخ ايلخاني, alifx80, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 28 ام, 90, 2:02 pm

آفلاين
مترجم فعال سایت
مترجم فعال سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 2 ام, 89, 6:15 pm
تشکر کرده اید: 1796 مرتبه
نوع طوطی: اکلکتوس

پرنده ی غریب نوشته است:

سلام دوستان عزیز

با تشکر از دوست عزیزمون آقای پرنده ی غریب (یاده یک سریالی افتادم khandeee)، بنظر من گفتگوهای آزاد نیاز به کنترل زیادی جهت چـــ یلتر نشدن نداره و این کنترل ها هم چون سلیقه ای هست باعث دلخوری میشه. اگر اصرار هست میشه مثلا تاپیکه "سوالات متفرقه" بشه تاپیکه "گفتگوی آزاد درمورد طوطی سانان یا پرندگان یا حیوانات" یا راه اندازی انواع مسابقات با قوانین و چهارچوب کاملا مشخص.

زیتون نوشته است:

سلام

میخواستم پیشنهاد بدم که 1 چت  وجود داشته باشه برای کاربرانی که همزمان در سایت هستند برای تبادل اطلاعات

مرسی سارا

سلام

بنظر من مسائلی که در چت روم گفته میشه چون ثبت نمیشه، برای دوستانی که بعدا به فروم سر میزنن قابل استفاده نیست و این حیفه.

همه اینها نظرات شخصی من هست. و از همه کسانی که پیشنهادی هم میدن تشکر میکنم چون نشون میده که بفکره بهتر شدن  اینجا هستند.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم afshin به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, paraf, Daryoush, شاهرخ ايلخاني, alifx80, mehdi, sara H, glory, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 29 ام, 90, 3:40 pm

آفلاين
کاربر ویژه
کاربر ویژه
مدال ویزه سایت (1)
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 89, 1:50 pm
تشکر کرده اید: 2692 مرتبه
نوع طوطی: آرا - کاسکو
شهر محل سکونت: تبريز

سلام

به نظر من بهتره با يك اعلاميه در سايت از همه دوستان خواهش كنيم كه در مواردي كه پست رو كاربر تازه وارد اشتباه زد (مثلا بايد در قسمت ديگه اي ميزد) يا مثلا يك  پست رو تو چند جا زدن و يا مسائلي اين چنيني دوستان اظهار نظر نفرمايند و بخاطر اين مسئله پست بيخودي براي ياد دادن يا گوشزد كردن نزنند و اين مسئله رو بزاريم به عهده 1-پشتيباني فني 2 - شاهرخ ايلخاني 3- پرنده غريب و در نهايت هم . خانم.

چون عمده هدف دوستان اينه كه مطالب مختصر و مفيد باشه و پست اضافي نباشه و تعداد صفحه ي بيخودي نداشته باشيم و در كل كسي كه بار اول مياد اينجا و دنبال مطلبي ميگرده راحت پيدا كنه و مفيد  واقع بشه.

اين دوستاني هم كه بالا اسم بردم ميان زحمت اينو ميكشن و اگه لازم باشه پست اضافي حذف بشه حذف مي كنن اگه لازم باشه گوشزد كنن در پيام خصوصي به كاربر گوشزد ميكنن كه فضاي تالار ها گرفته نشه و...

اين مطلب دو تا حسن داره يكي اينكه همونطور كه بالا هم عرض كردم سايتمون مختصر مفيد ميشه دومي اينكه وقتي خود آدم فلش بك ميزنه و صفحات رو بعنوان كاربر تازه وارد ميخونه خواهد ديد تنش نداريم تو پستها.

منظورم از تنش اينكه هر كسي با لحن خاص خودش ميخواد اشتباه تايپي يا پستي يا ... كاربري رو گوشزد كنه يكي عصباني يكي با تيكه پراني يكي با مهرباني يكي تند.

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم paraf به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, mahsa, شاهرخ ايلخاني, پرنده ی غریب, Daryoush, sara H, esi67, narges feizi

#

اردیبهشت 30 ام, 90, 11:39 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64392 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

پرنده ی غریب نوشته است:

سلام دوستان عزیز

با تشکر از شما

حرفها و نظرات شما رو قبول دارم.....شوخی و خنده و حرفهای غیر مرتبط با طوطی ها باید زده بشه....کار خسته کننده هست و در طول روز احتیاج به تفریح و خنده و گپ دوستانه داریم....اما نه در ایران پاروت....هدف اصلی من از راه اندازی اینجا این بوده که اگر کسی مشکلی و سوالی داشت بیاد اینجا و اینجا بهترین و تخصصی ترین فروم براش باشه ....شوخی و خنده و چت و...و...و.... باشه برای سایتها و فرومهای دیگه.

در ضمن من مطمئنم که اگر چنین تاپیکی راه بیوفته از توش حرفهایی هم در میاد که باعث رنجش میشه و حتی باعث دعوا......اصلا چنین صحبتهایی نباید بصورت زدن پست باشه و اثر اون برای عموم باقی بمونه.....چت روم هم مال سایتهایی مثل یاهو هست که هیچ ربطی به فروم نداره.....باید یاد بگیریم که هر چیزی ابزاری داره........صحبت در رابطه با طوطی اینجا....شوخی و چت و هر چیز دیگری در جایی دیگر....در ضمن خداوند پیام خصوصی رو برای همین چیزها آفریده.....هر کسی هر حرف غیر از طوطی با دیگری داره می تونه پیام خصوصی بفرسته.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, alifx80, mehdi, Daryoush, sara H, glory, esi67
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 5 از 280  [ 1959 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد