به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 104  [ 723 پست ]  »

آبان 30 ام, 89, 2:21 pm

آفلاين
پشتیبان فنی انجمن ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 8 ام, 89, 11:24 am
تشکر کرده اید: 316 مرتبه
نوع طوطی: ...
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: ...
دوستان دقت داشته باشید هنگامی که دکمه پاسخ یا ادیتور کامل را میزنید و میخواهید شروع به نوشتن متنی بکنید، ابتدا به پایین ادیتور دقت کرده و اگر دیدید که گزینه "غیر فعال کردن BBCode" تیک زده شده، اون تیک رو بردارید تا بتونید راحت تر و زیبا تر به متن خوتون حالت بدید.

این مورد در مورد امضا هم صدق میکنه. (برای عکس یا لینک در امضا)

استفاده از مرورگر "موزیلا" برای دیدن انجمن توصیه میشه.

بالا بالا
  مشخصات
#

آذر 4 ام, 89, 10:26 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 4 ام, 89, 1:41 pm
تشکر کرده اید: 99 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: تهران
[JUSTIFY]با سلام

اگر امکان داره در قسمت ویرایش پستها گزینه حذف اون پست را بگذارید چون امکان داره بعد از تائید یک پست و ارسال آن کاربر مورد نظر که این پست را فرستاده به دلایلی بخواهد پست فرستاده شده را حذف کند که این امر امکان پذیر نیست و فقط ویراش آن امکان دارد و مجبوری باید یک پست اضافه بزند که این کار باعث تکرار پستهای اضافی در اون تاپیک می شود.

با تشکر[/JUSTIFY]
شـــــرویـــــن‎ ‎پنج شنبه‎ ‎‏4‏‎ ‎آذر 1389

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم shervinb58 به خاطر این پست تشکر کرده اند
پشتیبانی فنی, شاهرخ ايلخاني, mahsa, freud, پرنده ی غریب, mehdi, pesteh, archer, سارا, MEHDI..62, morteza_dvb, ECMN, amin-azari, esi67, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, Gh.rEza

#

آذر 4 ام, 89, 10:45 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 8 ام, 89, 11:24 am
تشکر کرده اید: 316 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...
shervinb58 نوشته است:
[JUSTIFY]با سلام

اگر امکان داره در قسمت ویرایش پستها گزینه حذف اون پست را بگذارید چون امکان داره بعد از تائید یک پست و ارسال آن کاربر مورد نظر که این پست را فرستاده به دلایلی بخواهد پست فرستاده شده را حذف کند که این امر امکان پذیر نیست و فقط ویراش آن امکان دارد و مجبوری باید یک پست اضافه بزند که این کار باعث تکرار پستهای اضافی در اون تاپیک می شود.

با تشکر[/JUSTIFY]

سلام
با تشکر از بیان مشکلتون
این تصمیم در محدوده اختیارات " مدیرکل سایت " هست. ایشان رو از نظر شما مطلع میکنم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پشتیبانی فنی به خاطر این پست تشکر کرده اند
shervinb58, شاهرخ ايلخاني, mahsa, پرنده ی غریب, mehdi, pesteh, archer, سارا, MEHDI..62, ECMN, amin-azari, esi67, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, parsa zsf, Gh.rEza

#

آذر 5 ام, 89, 4:55 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
shervinb58 نوشته است:
[JUSTIFY]با سلام

با تشکر[/JUSTIFY]

دوست عزیز با تشکر از حسن توجه شما به فروم باید خدمت دوست عزیزم عرض کنم که حذف یک پست به دلایل امنیتی فقط از اختیارات مدیران و کاربران ویزه فروم می باشد...در صورتی که بخواهید پست خودتون رو حذف کنید 2 راه دارید:

1-با پیام خصوصی به بنده اطلاع بدین تاپستتون رو حذف کنم

2-به راحتی می تونید خودتون پست خودتون رو سریع ویرایش کنید و اگر نخواستید چیزی در اون تایپ کنید فقط چند نقطه بزارید .....مادامی که بنده اون پست رو دیدم حذفش می کنم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, freud, MEHRAN, shervinb58, پرنده ی غریب, mehdi, pesteh, archer, ava, سارا, MEHDI..62, A.Ali, ECMN, mohammadreza98, amin-azari, esi67, Robin, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, Gh.rEza

#

آذر 8 ام, 89, 11:19 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
با سلام خدمت آقا شاهرخ

[JUSTIFY]بک مشکلی در تاپیک معرفی اعضا وجود دارده که این تاپیک معرفی اعضا فقط صرفا" جهت معرفی اعضا می باشد و چندین بار دیدم که اعضا برای اعضای دیگه خوش آمد گویی می کنند که این امر باعث ایجاد پستهای اضافی در این تاپیک می گردد و پستهای تاپیک را زیاد می کنند و اگر امکان داره این گونه پستهای خوش آمد گویی را حذف کنید تا از زیاد شدن پستها جلوگیری گردد و همانگونه که خود شما میدانید در انتهای هر پست گزینه تشکر وجود دارد و اعضا می توانند خوش آمد گویی خود را با زدن تشکر نسبت به اون شخص ابراز نمایند.

با تشکر

شـــــرویـــــن‎ ‎ دوشنبه‎ ‎‏8‏‎ ‎آذر 1389[/JUSTIFY]

بالا بالا
  مشخصات YIM 
mahsa, پرنده ی غریب, S@EeD G.L, mehdi, pesteh, من و ملنگوم, سارا, MEHDI..62, A.Ali, ECMN, mohammadreza98, amin-azari, esi67, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, Gh.rEza

#

آذر 8 ام, 89, 11:52 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
با سلام

[JUSTIFY]من میخواستم در قسمت کاکتیل یا عروس هلندی یک تاپیک یا یک انجمن یا زیرمجموعه جدید با نام چگونه به کاکتیل یا عروس هلندی حرف زدن بیاموزیم ؟ ایجاد کنم و هرچه گشتم نتوانستم که آن را ایجاد کنم اگر امکان دارد من را راهنمائی کنید که بتوانم آن را ایجاد کنم.[/JUSTIFY]
با تشکر

شـــــرویـــــن‎ ‎ دوشنبه‎ ‎‏8‏‎ ‎آذر 1389

بالا بالا
  مشخصات YIM 
شاهرخ ايلخاني, پرنده ی غریب, پشتیبانی فنی, mehdi, pesteh, سارا, MEHDI..62, ECMN, amin-azari, esi67, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, parsa zsf, Gh.rEza

#

آذر 8 ام, 89, 4:22 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
shervinb58 نوشته است:
با سلام
[JUSTIFY]من میخواستم در قسمت کاکتیل یا عروس هلندی یک تاپیک یا یک انجمن یا زیرمجموعه جدید با نام چگونه به کاکتیل یا عروس هلندی حرف زدن بیاموزیم ؟ ایجاد کنم و هرچه گشتم نتوانستم که آن را ایجاد کنم اگر امکان دارد من را راهنمائی کنید که بتوانم آن را ایجاد کنم.[/JUSTIFY]
با تشکر

شـــــرویـــــن‎ ‎ دوشنبه‎ ‎‏8‏‎ ‎آذر 1389

شروين جان من يك تالار جديد ايجاد كردم به نام فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید. كه 2 تاپيك در اون هست..شما مي تونيد بر حسب روش حضوري يا غير حضوري توضيحات خودتون رو در اين تالار بديد.
لازم به ذكر هست كه روش آموزش سخن گويي به انواع طوطي ها اعم از عروس يا كاسكو يا شاه طوطي يا ملنگو يا كاكادو يا ....يا.....هيچ تفاوتي نداره .

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, shervinb58, mahsa, پشتیبانی فنی, mehdi, pesteh, سارا, MEHDI..62, shika joon, ECMN, amin-azari, esi67, narges feizi, amirkaffash, parsa zsf, Gh.rEza
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 104  [ 723 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد