به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 213 از 213  [ 1491 پست ]  »

شهریور 1 ام, 96, 5:46 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 29 ام, 96, 1:07 am
تشکر کرده اید: 6 مرتبه
نوع طوطی: کاسکو دم شکلاتی به
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: بندر عباس

سلام من کاسکو دم شکلاتی از یکی از دوستان یک هفته هست گرفتم .اسمش  فندق هست و خودش اسمشو هی میگه وکلمات بابا.سلام ..خوبی..مهشید..بیا..و انواع صداهای دزدگیر . حیوانات را هم تقلید می‌کنند ازدست غذا میخور ه ومیزاره روی قفسه که هست نازش کنی. ولی رودست نمیاد .وداخل قفس هم نمیره.سنش هم فکر کنم دوسال و نیم هست چون رنگ چشاش سفید مایل یه بژ می‌باشد ..بعضی وقتا که با خانواده صحبت می‌کنم ..جمله ی چیزایی تکرار میکنه میخواستم بپرسم با این شرایط ها که گفتم میشه کلمات ویا جمله بهش یاد داد ؟؟؟وچکار کنم داخل قفس هم بره..؟؟؟؟.چون همیشه ازاد بالا ی قفس میشینه..وغذا هم به محض اینکه سفر ه پهن کنیم میاد سر سفره وغذای سفره میخور ه آیا براش ضرر نداه؟؟؟لطفا راهنمایی و کمک کنید.... ممنون از لطفتون​...

بالا بالا
  مشخصات
#

مهر 17 ام, 96, 12:57 am

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1539 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

ahmad kh73 نوشته است:

سلام من کاسکو دم شکلاتی از یکی از دوستان یک هفته هست گرفتم .اسمش  فندق هست و خودش اسمشو هی میگه وکلمات بابا.سلام ..خوبی..مهشید..بیا..و انواع صداهای دزدگیر . حیوانات را هم تقلید می‌کنند ازدست غذا میخور ه ومیزاره روی قفسه که هست نازش کنی. ولی رودست نمیاد .وداخل قفس هم نمیره.سنش هم فکر کنم دوسال و نیم هست چون رنگ چشاش سفید مایل یه بژ می‌باشد ..بعضی وقتا که با خانواده صحبت می‌کنم ..جمله ی چیزایی تکرار میکنه میخواستم بپرسم با این شرایط ها که گفتم میشه کلمات ویا جمله بهش یاد داد ؟؟؟وچکار کنم داخل قفس هم بره..؟؟؟؟.چون همیشه ازاد بالا ی قفس میشینه..وغذا هم به محض اینکه سفر ه پهن کنیم میاد سر سفره وغذای سفره میخور ه آیا براش ضرر نداه؟؟؟لطفا راهنمایی و کمک کنید.... ممنون از لطفتون​...

سلام

1 بله کلمات بیشتری را یاد خواهد گرفت

2 برای روی دست آمدن و داخل قفس رفتن در انجمن جستجو کنید قبلا مفصل توضیح داده شده استپ

3 غذای سفره به هیچ وجه به طوطی ندهید

مرجع کامل اخبار تحلیل و آنالیز فوتبال ایران و جهان - مرجع اخبار، تخلیل و آنالیز فوتبال و بزرگترین و کامل ترین پایگاه اطلاع رسانی و دیتابیس باشگاه ها، تیم ها، بازیکنان و مربیان فوتبال جهان به زبان پارسی

بالا بالا
  مشخصات
#

بهمن 26 ام, 96, 12:30 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 26 ام, 96, 12:26 pm
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
نوع طوطی: کسکا
شهر محل سکونت: تهران

طوطی  من الان تقریبا یک سالش شده  تقریبا 7 - 8 کلمه رو میگه ولی نه کاملا واضح . . .دو سه نمونه سوتم بلده و می زنه . . .  این کلمات و زیاد تکرار می کنه یعنی در طول روز و حتی شب ها زیاد تکرار می کنه ولی مشکل کار این جاست که فقط وقتی تو قفسش هسته حرف می زنه . بیرون از قفس فقط یکی دو بار دیدم که حرف بزنه . . .

یه نکته رو هم بگم خودم فکر می کنم که چون من زیاد می یارمش از قفس بیرون و بیشتر اوقات کنار خودم بیرون

از قفسه وقتی می زارمش توی قفس واسه اینکه جلب توجه کنه که من برم بیارمش بیرون شروع می کنه به حرف زدن . . . rainbowf

طراحی سایت

بالا بالا
  مشخصات
#

مرداد 27 ام, 99, 2:54 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 27 ام, 99, 2:36 pm
نوع طوطی: گرینچیک
شهر محل سکونت: کرج

سلام من یه گرینچیک یلوساید پنج ماهه نر دارم آیا گرینچیک هم میتونه حرف بزنه من الان دور روزه دارم تمرین میکنم می خوام بدونم آیا حرف میزنم یا نه با تشکر و کلمه سلام رو دارم تمرین میکنم و خیلی هم شیطونه

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط M.A86 در مرداد 27 ام, 99, 3:08 pm .

بالا بالا
  مشخصات
#

مرداد 27 ام, 99, 2:55 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 27 ام, 99, 2:36 pm
نوع طوطی: گرینچیک
شهر محل سکونت: کرج

سلام من یه گرینچیک یلوساید پنج ماهه نر دارم آیا گرینچیک هم میتونه حرف بزنه من الان دور روزه دارم تمرین میکنم می خوام بدونم آیا حرف میزنم یا نه با تشکر و کلمه سلام رو دارم تمرین میکنم و خیلی هم شیطونه و زمانی که منو میبینی دوست داره بیاد بیرون و اصلا آروم نمیگیره و روی دست میاد و احلی هست

بالا بالا
  مشخصات
#

مهر 22 ام, 99, 2:37 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 22 ام, 99, 1:17 am
نوع طوطی: شاه طوطی
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: شاهرود

سلام طوطی من حدود سه سالشه و اینکه چندماهه خریدمش اولایل ک خیلی ی ندرت حرف میزد اونم در حد خوبی و بوس بفرسه ی مدت یهو ساکت شد و شروع ب پر کنی کرد حالا چند روزه ی حرف اومده و همون خوبی و بوسی ک قبلا میفرستادو تمیرین میکنه بنظرتون الان میشه کلمه های دیگه بهش یاد بدم یا سنش زیاده 

بالا بالا
  مشخصات
#

مهر 22 ام, 99, 2:37 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 22 ام, 99, 1:17 am
نوع طوطی: شاه طوطی
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: شاهرود

سلام طوطی من حدود سه سالشه و اینکه چندماهه خریدمش اولایل ک خیلی ی ندرت حرف میزد اونم در حد خوبی و بوس بفرسه ی مدت یهو ساکت شد و شروع ب پر کنی کرد حالا چند روزه ی حرف اومده و همون خوبی و بوسی ک قبلا میفرستادو تمیرین میکنه بنظرتون الان میشه کلمه های دیگه بهش یاد بدم یا سنش زیاده 

بالا بالا
  مشخصات
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 213 از 213  [ 1491 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد