به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 11 از 13  [ 87 پست ]  »

نحوه آشنایی شما با سایت "ایران پاروت"
1. از طریق دوستان 13%  13%  [ 31 ]
2. از طریق گوگل 68%  68%  [ 156 ]
3. از طریق دیگر سایت های تبلیغاتی 4%  4%  [ 9 ]
4. تصادفی 13%  13%  [ 29 ]
5. هیچکدام 2%  2%  [ 5 ]
کل آرا : 230

مهر 29 ام, 92, 8:10 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
کاپ مقام دوم مسابقه طوطی ممتاز (1)
تاريخ عضويت: مرداد 30 ام, 92, 1:41 pm
تشکر کرده اید: 4264 مرتبه
نوع طوطی: ندارم
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: اصفهان

اینجا که داره خاک میخوره با وجود این همه عضو جدیدblushh

بنده یکی از اشنایان یه عروس بهم داد. دوستان توی یکی از انجمن های مربوط به جوانان اینجارو بهم معرفی کردن. در این مدت عضویتم اطلاعاتم خیلی زیاد شده و از تجربیات و راهنمایی های اساتید و متخصصین مخصوصا جناب اقای ایلخانی و متخصص عزیز و استاد بنده اقای صارمی بی نهایت استفاده کردم. کمال تشکر رو ازین بزرگواران دارم

همچنین از مدیران عزیزم اقایان مددی و amirali عزیز هم بینهایت سپاسگذارم

در ضمن این رو هم اضافه کنم من اگه با این فروم اشنا نمیشدم هرگز به کاسکو علاقمند نمیشدم و الان odi عزیزمو نداشتم.african_grey.gif

با ارزوی بهترین هاrose22

فک کنم ف***ی*لتر شدم :))))):)))))

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم rahai به خاطر این پست تشکر کرده اند
IvI0h3n, El`Nino, hbk, شایان صارمی, D@NGER, Mahyar001, کلاغ سیا, شاهرخ ايلخاني, Amir ali, scrat, arash_123, narges feizi, بی تا, maryams, amin-azari, amirkaffash

#

مهر 29 ام, 92, 9:07 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: آبان 16 ام, 91, 8:15 pm
تشکر کرده اید: 1106 مرتبه
نوع طوطی: رزیلا و کاکادو و کاس
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: اهواز

با سلام اینجارو یکی از دوستای نتیم که در یک فروم دیگه فعالیت داریم  بهم معرفی کردند

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم silverman909 به خاطر این پست تشکر کرده اند
rahai, شایان صارمی, D@NGER, Mahyar001, کلاغ سیا, شاهرخ ايلخاني, scrat, arash_123, IvI0h3n, narges feizi, بی تا, hbk, maryams, amin-azari, amirkaffash, amirkaffash

#

مهر 29 ام, 92, 12:22 am

آفلاين
مدیر سراسری تالار
مدیر سراسری تالار
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1) مدال مدیر برگزیده (1) کاپ مقام دوم مسابقه طوطی ممتاز (1)
تاريخ عضويت: اسفند 22 ام, 90, 8:55 am
تشکر کرده اید: 9198 مرتبه
نوع طوطی: کاکادو و تیل-برزیلی
شهر محل سکونت: تهران

من در دیار فیس آباد در یک صفحۀ خرید و فروش دنبال خریدن یک کاکادو بودم که بتونه با شرایطم کنار بیاد

انقدر از ادمین صفحه پرس و جو کردم که بهم آدرس ایران پاروت رو داد و گفت بیشتر طوطی بازها اونجا عضون ، منم اومدم و عضو شدم و خیلی استفاده کردم .. خیلی خیلی

واقعن دست آقای ایلخانی درد نکنه ، هم چشم من و امثال منو باز کرد و هم به طوطیهایی که دست کاربرا هست لطف بزرگی کرد که بتونن یه زندگیه سالم داشته باشن

ﭼـــﯿﺰﯼ ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻤﯿــﺮﺩ ........................ ﺑــــﻨﺎﻡ ﺍﻧــــﺴﺎﻧﯿـــﺖ !

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم soli به خاطر این پست تشکر کرده اند
EZEL, Gandolf, مینا مقدم, rahai, El`Nino, D@NGER, Mahyar001, شاهرخ ايلخاني, scrat, arash_123, N@sim, IvI0h3n, narges feizi, بی تا, hbk, shadi67, maryams, amin-azari, amirkaffash

#

مهر 29 ام, 92, 12:57 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 1 ام, 92, 3:06 pm
تشکر کرده اید: 21 مرتبه
نوع طوطی: شاه طوطی

مهم نیست که از کجا پیداش کردیم 

مهم اینه که پیداش کردیم cheerleader

(از طریق تبلیغات )

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم Gandolf به خاطر این پست تشکر کرده اند
مینا مقدم, rahai, El`Nino, D@NGER, Mahyar001, کلاغ سیا, شاهرخ ايلخاني, scrat, rgps2012, IvI0h3n, narges feizi, بی تا, hbk, maryams, amin-azari, amirkaffash, amirkaffash

#

مهر 30 ام, 92, 2:22 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 25 ام, 92, 11:47 pm
تشکر کرده اید: 2470 مرتبه
نوع طوطی: ملنگو.عروس.مرغ عشق
شهر محل سکونت: ایلام

منم از وقتی که اسی (عروس هلندیم) رو خریدم دنبال اطلاعتی درباره این طوطی بودم یه بار که تو گوگل سرچ کردم با ایران پاروت آشنا شدم اول گفتم ماشالله این اقای  شاهرخ ایلخانی چه ادم باسوادیه بیشتر طوطی هارو میشناسه (فقط اولین پست هر تاپیک رو میخوندم) نمیدونستم ایشون خودشون موسس هستن راستش خیلی سخت بود شکل فروم یعنی برای اولین بار خیلی پیچیده به نظر میومد بعد یه مدتم که از عضو شدنم گذشت دیگه تقریبا طبقه بندی وقوانین دستم اومد الانم خیلی خوشحالم که در جمع دوستان اصول نگهداری از پرنده رو یاد میگیرم.راستی خیلی دنبال یه فروم مثل همین در مورد معماری بودم وهستم ولی هر چی میگردم پیدا نمیکنم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم کلاغ سیا به خاطر این پست تشکر کرده اند
El`Nino, شاهرخ ايلخاني, D@NGER, بی تا, n_bayaty, rahai, scrat, rgps2012, arash_123, Mahyar001, IvI0h3n, narges feizi, narges feizi, hbk, maryams, amin-azari, amirkaffash

#

مهر 30 ام, 92, 3:48 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف

با سلام به تمامي عزيزان

تنها شخصي كه اينجا رو پيدا نكرده و نميتونه بگه كه چطور شد با اينجا آشنا شد بنده هستم چون خودم اينجا رو از مغز استخوان و قلبم بوجود آوردم .

شايد دلتون بخواد بدونيد چطور شد كه اينجا رو راه انداختم....تجربه نگهداري از انواع طوطي و كلا حيوانات از زمان طفوليت با من بوده...حدود 12 سال پيش وبلاگي داشتم كه در مورد مسائل اجتماعي و روانشناسي احساسي به مدت 3 سال فعاليت مي كردم و موفق هم بودم....علاقه به توضيح و نوشتن داشتم....خوانندگان وبلاگم مي گفتند كه قلم خوبي دارم....در سالهاي قبل با سرچ در اينترنت به يكي از معروفترين انجمنهاي اينترنت رسيدم و اونجا سوالاتي پرسيدم و خلاصه اونجا به پاسخگويي در بخش پرندگان مشغول شدم.بعد توسط يكي از دوستان با انجمن معروفتري  آشنا شدم كه در مورد همه چيز بود و با فعاليت در بخش پرنده ها و ماهي هاي تزئيني كاربر وي‍ژه با ابزار مديريتي  بخش پرنده ها شدم...همون دوستي كه من رو با اون انجمن آشنا كرده بود خودش يك انجمن فقط در مورد حيوانات  زد و من رو هم بعد از خودش سرپرست كل انجمن كرد....بعد از مدتي با اون دوست مشكلاتي پيدا كردم و ايشون من رو از فرومش اخراج كرد .....نه باهاش دشمني كردم و نه ديگه صحبتي .....البته اون دوست رو بنده در زمينه حيوانات و مخصوصا آكواريوم خيلي قبول دارم و كل ايران هم ايشون رو مي شناسند ....پارسال هم ايشون خودشون زنگ زدن و به من بابت تاسس اينجا تبريك گفتند و گفتند كه اصلا فكر نمي كردند كه يك فروم فقط در مورد طوطي سانان باشه و اينقدر فعال و بالا باشه !.....من خاطرات خوبي در زمينه طوطي بازي با ايشون دارم و هيچ كينه اي از ايشون ندارم ....تا  اينكه دوست عزيزم آقاي افشين كه با فرومها و هاست و اين داستانها آشنا بود پيشنهاد كرد يك فروم تخصصي فقط در مورد طوطي سانان ايجاد كنيم.با كمك فراوان افشين و لينك شدن به يكي از متخصصين راه اندازي فرومها اين شد كه اينجا رو ايجاد كرديم.

اينجا رو راه انداختم تا حسي كه از كودكي در من هست و خواهد بود رو ارضا كنم.....فكر مي كنيد حس حيوان دوستي و پرنده دوستي هست؟ خير اين نيست....عشق به حيوانات هست؟ خير.....عشق به نگهداري از طوطي ؟ خير....البته تمام اينها هست اما هسته اصلي موفقيت ايران پاروت اينها نيست .....مي دونيد چيه؟ بنده به شدت  به تعليم و معلمي علاقه دارم و حس مي كنم مي تونم مطلبي رو بخوبي توضيح بدم و از اين كار لذت مي برم...من در طول مدت دانشجويي مقطع كارشناسي بصورت خصوصي فيزيك و مكانيك و رياضيات جديد در مقطع دبيرستان تدريس مي كردم....اگر بنده وارد صنعت نمي شدم و خودم رو درگير كارخونه نمي كردم شايد يكي از بهترين مدرسهاي دبيرستان و كنكور در تهران بودم....حيف كه به بيراهه رفتم.مدتي هست كه قصد دارم دوباره به تدريس مشغول بشم و از شغلم لذت ببرم.

دوستان عزيز كم سن و سال و دانشجو يك جمله از من رو بعنوان وصيت به خاطر بسپريد.

عزيزان دوستان  در زندگيتون شغلي داشته باشيد كه بهش عشق بورزيد ....علاقه داشته باشيد....به حرف مردم توجه نكنيد ببينيد نداي درونتون چي هست.....اگر از كار و شغلتون لذت ببريد پول هم خودش مياد .....استيو جابز ميگه اگر مي خواهيد يك عمر خوش باشيد شغلي انتخاب كنيد كه ازش لذت ببريد....يادتون باشه كه بيشتر ساعات عمر كه بيدار هستيم سر كار هستيم .بنابر اين قسمت اعظم زندگي ما در محل كار خواهد بود  اگر از كار خودمون لذت ببريم نتيجتا از زندگي خودمون لذت برديم.

در انتخاب شغل نهايت دقت رو بكنيد و به نداي درونتون گوش بديد.....هرگز رشته اي رو در دانشگاه بواسطه اينكه همه ميگن خوبه انتخاب نكنيد .....اون رشته اي رو انتخاب كنيد كه دوستش داريد....من در زمان تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد كارخونه هم مي آمدم .......5 صبح بيدار ميشدم تا بتونم 6:30 كارت بزنم و فشار زيادي بهم وارد ميشد اين زحمت رو كشيدم و كارشناسي ارشد مهندسي پزشكي هم گرفتم اما چه فايده؟ هرگز در اين زمينه هيچ فعاليتي نكردم .

شغل مرد زندگي اونه نزاريد زندگيتون خراب بشه.

بالا بالا
  مشخصات
#

مهر 30 ام, 92, 7:51 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 5 ام, 92, 11:22 am
تشکر کرده اید: 699 مرتبه
نوع طوطی: مرغ عشق- هلندی
شهر محل سکونت: shiraz

خیلی اتفاقی

در یکی از سایت ها سرپرست بودم یک تایپیک زدیم با عنوان بهترین عکس که عکسی را آپلود میکردیم که باهاش خاطره داشتیم

شاید قیافه و چشمای عروس هلندی یکی از کاربرا که به عنوان بهترین عکسش گذاشته بود منو بعد از یکسال که قناری دستی ام را از دست داده بود  وادار کرد  بهش پیام بدم ازش اطلاعات بخوام بعد ازدریافت جزئیات چون میدونست پیگیرم آدرس سایت را بهم داد

جالب اینجاست دیگه وقت نمی کنم برم سایت اما اینجا را نمی تونم واسه اطلاعاتی که در اختیارم میذاره رها کنم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم N@sim به خاطر این پست تشکر کرده اند
rahai, Amir ali, محمد مددی, yasy, Mahyar001, soli, IvI0h3n, محمد1376, miliboy, EZEL, شاهرخ ايلخاني, D@NGER, مهدیه, LOVE_BIRD, narges feizi, بی تا, hbk, maryams, El`Nino, amin-azari, amirkaffash
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 11 از 13  [ 87 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. کاندید شدن ایران پاروت در چهارمین جشنواره وب ایران

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

پشتیبانی فنی

28

3922

مرداد 12 ام, 91, 5:09 pm

پشتیبانی فنی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. Tapatalk برای ایران پاروت

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 5, 6, 7 ]

پشتیبانی فنی

48

4982

دی 8 ام, 92, 12:10 am

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پذیرش تبلیغات در ایران پاروت

پشتیبانی فنی

2

29991

بهمن 22 ام, 91, 10:18 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آواتار و بنر های تبلیغاتی ایران پاروت

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 24, 25, 26 ]

پشتیبانی فنی

177

17931

دی 4 ام, 94, 10:49 am

sasabouri نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. تولبار اختصاصی ایران پاروت مخصوص دوستداران طوطی ها

پشتیبانی فنی

3

2068

تیر 11 ام, 90, 12:34 am

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد