به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 12 از 13  [ 88 پست ]  »

نحوه آشنایی شما با سایت "ایران پاروت"
1. از طریق دوستان 13%  13%  [ 31 ]
2. از طریق گوگل 68%  68%  [ 156 ]
3. از طریق دیگر سایت های تبلیغاتی 4%  4%  [ 9 ]
4. تصادفی 13%  13%  [ 29 ]
5. هیچکدام 2%  2%  [ 5 ]
کل آرا : 230

مهر 30 ام, 92, 7:51 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 5 ام, 92, 11:22 am
تشکر کرده اید: 699 مرتبه
نوع طوطی: مرغ عشق- هلندی
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: shiraz

خیلی اتفاقی

در یکی از سایت ها سرپرست بودم یک تایپیک زدیم با عنوان بهترین عکس که عکسی را آپلود میکردیم که باهاش خاطره داشتیم

شاید قیافه و چشمای عروس هلندی یکی از کاربرا که به عنوان بهترین عکسش گذاشته بود منو بعد از یکسال که قناری دستی ام را از دست داده بود  وادار کرد  بهش پیام بدم ازش اطلاعات بخوام بعد ازدریافت جزئیات چون میدونست پیگیرم آدرس سایت را بهم داد

جالب اینجاست دیگه وقت نمی کنم برم سایت اما اینجا را نمی تونم واسه اطلاعاتی که در اختیارم میذاره رها کنم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم N@sim به خاطر این پست تشکر کرده اند
rahai, Amir ali, محمد مددی, yasy, Mahyar001, soli, IvI0h3n, محمد1376, miliboy, EZEL, شاهرخ ايلخاني, D@NGER, مهدیه, LOVE_BIRD, narges feizi, بی تا, hbk, maryams, El`Nino, amin-azari, amirkaffash

#

آبان 29 ام, 92, 12:52 pm

آفلاين
کاربر فعال
کاربر فعال
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آذر 19 ام, 91, 3:44 pm
تشکر کرده اید: 31051 مرتبه
نوع طوطی: مینا
شهر محل سکونت: تهران

سلام.

منم یه جوجه مینا خریده بودم و اطلاع زیادی هم در موردش نداشتم. تو گوگل سرچ کردم و توی چندتایی که اومد ایران پاروت رو انتخاب کردم. واقعا" اطلاعات خوب و کاملی داره.

جا داره که از همه مدیران، پزشکان و دوستان عضو در این سایت تشکر کنم که بدون هیچ چشم داشتی خالصانه و دلسوزانه من و دوستان رو راهنمایی میکنن. علی الخصوص استاد بزرگ جناب آقای شاهرخ ایلخانی و آقای داریوش.

ایران پاروتی ها دوستتون دارم و آرزوی سربلندی و موفقیت دارم برای همتونrose22

با تشکر - نرگس

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم narges feizi به خاطر این پست تشکر کرده اند
rahai, مینا مقدم, N@sim, بی تا, hbk, yasy, شاهرخ ايلخاني, Amir ali, maryams, El`Nino, Mahyar001, amin-azari, amirkaffash

#

آبان 29 ام, 92, 11:59 pm

آفلاين
مدیر تالار پاراکیتها
مدیر تالار پاراکیتها
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال خوش برخوردی (1) مدال تشویقی ایران پاروت (1)
تاريخ عضويت: آبان 12 ام, 91, 11:53 pm
تشکر کرده اید: 5514 مرتبه
نوع طوطی: ندارم
جنسیت شما: آقا

سلام به همه ی دوستان عزیز ایران پاروتی

آشنایی من با ایران پاروت هم مثل بسیاری از دوستان از طریق سایت گوگل بود.من قبلا در فروم های مشابه عضو بودم و البته فعالیت زیادی نداشتم.یک بار که به طور اتفاقی در مورد پاراکیت ها سرچ میکردم با این فروم آشنا شدم و واقعا در همون چند دقیقه ی اول تفاوتش را با سایر فروم ها متوجه شدم.

ادبیات محترمانه دقیق و علمی دوستان و متخصصین اینجا و در راس آنها آقا شاهرخ ایلخانی واقعا من را جذب کرد.این که چقدر با حوصله برای سوالات کاربر ها وقت گذاشته می شود.چقدر در صحت مطالب وسواس خرج میشود.متخصصین واقعا هدفی جز اطلاع رسانی صحیح ندارند

من خوشحالم که در ایران پاروت دوستان زیادی پیدا کردم.میترسم اگر بخوام از کسی نام ببرم بقیه ی دوستان دلخور بشن ولی واقعا این فروم و کاربرای عزیزش رو دوست دارم

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شایان صارمی به خاطر این پست تشکر کرده اند
picasso, مینا مقدم, Amir ali, soli, El`Nino, maryams, شاهرخ ايلخاني, narges feizi, Mahyar001, amin-azari, amirkaffash

#

آبان 29 ام, 92, 1:35 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: اردیبهشت 13 ام, 92, 5:27 pm
تشکر کرده اید: 3083 مرتبه
نوع طوطی: ring necked parakeet
سلام،
من روزي كه بادوم(پاراكيت طوقدار هندي) رو خريدم و اومدم خونه هيچ اطلاعاتي از طوطي سانان نداشتم و تنها به واسطه ي خوابي كه ديده بودم به طوطيها علاقه مند شدم.بخاطر همين وقتي اومدم خونه خيلي استرس داشتم و نميدونستم چجوري از بادوم بايد نگه داري كنم.توسط سرچ واژه ي جوجه ملنگو در گوگل با ايران پاروت اشنا شدم و يادمه اون روز تقريبا ٦ ساعت بدون وقفه درحال خواندن مطالب ايران پاروت بودم و كلي اطلاعات بدست اوردم و تونستم به لطف اساتيد و دوستان و مطالب ارزشمند فروم يك جوجه سرنگي رو بزرگ كنم و از داشتنش لذت ببرم.من هم مثل خيلي از دوستان ادب گفتار و بار علمي و محبت و ياري خالصانه و حس حيوان دوستي برام خيلي ارزشمند هست كه در ايران پاروت تمام اينهارو يافتم.
با تشكر از جناب ايلخاني اميدوارم هميشه موفق باشند.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم shadi67 به خاطر این پست تشکر کرده اند
soli, Amir ali, maryams, شایان صارمی, N@sim, مینا مقدم, پویش, بی تا, rahai, کلاغ سیا, narges feizi, El`Nino, Mahyar001, پرهام, شاهرخ ايلخاني, amin-azari, D@NGER, amirkaffash, mehdi.d

#

آبان 29 ام, 92, 3:11 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: تیر 21 ام, 92, 2:45 pm
تشکر کرده اید: 11599 مرتبه
نوع طوطی: مرغ عشق-ککاتیل-ملنگو
شهر محل سکونت: قم-تهران

سلام من همیشه تو سایتهای حمایت از حیوانات میچرخیدم که یه روز اتفاقی از طریق سرچر گوگل این سایتو دیدم با اینکه خیلی از فروم های دیگه بودن که مثل اینجا تالارای مختلف از هر گروه از پرنده ها توش هست ولی به نظرم ایران پروت از همه اون فروم ها بهتر بوداز همه. این انجمن بیشتر مخاطب داشت تجربه و رسیدگیوو و پاسخ به سوالاتم خوب بود خیلی مرتبو منظم هر بخشی طبقه بندی شده بود و اکثر مدیرا نشون دادن مسئولیت پذیرن و این که بچه ایی که بهشون رجو میکنند براشون مهمن  برا همین اینجا عضو شدم و خیلی هم خوشحالم که هرروز از مطالب خوب اینجا استفاده میکنم و ممنون از دست اندر کاران

چند میلیون نفرشامگاه هر جمعه منتظر مختارنامه هستند که انتقام حسین (ع) را بگیرد؛

غافل از اینکه 1174سال است مهدی (عج) فقط 313 یار میخواهد تا انتقام جد شهیدش را بگیرد...

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم maryams به خاطر این پست تشکر کرده اند
Amir ali, shadi67, soli, شایان صارمی, N@sim, مینا مقدم, پویش, بی تا, rahai, مهرادوند, کلاغ سیا, narges feizi, majed suzuki, El`Nino, Mahyar001, شاهرخ ايلخاني, amin-azari, D@NGER, amirkaffash

#

آذر 20 ام, 92, 7:08 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شهریور 27 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
نوع طوطی: آرا آبی طلای
شهر محل سکونت: یزد

سلام دوستان گلم آشنای منم مثل اکثر دوستان ازسایت گوگل بود دنبال خرید ماکائو آرا بود که به این سایت برخوردم ومنو جذب خودش کرد والان هم درخدمت دوستان پرنده دوست عزیز هستیم فدای هرچی ریفیق باعشقه

akh

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم majed suzuki به خاطر این پست تشکر کرده اند
El`Nino, rahai, IvI0h3n, شایان صارمی, Mahyar001, شاهرخ ايلخاني, maryams, narges feizi, amin-azari, D@NGER, amirkaffash

#

آذر 20 ام, 92, 8:23 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: بهمن 11 ام, 91, 8:39 pm
تشکر کرده اید: 56 مرتبه
نوع طوطی: هرچی قسمت باشه
شهر محل سکونت: قم-تهران

سلام من هم داشتم تو گوگل میچرخیدم تا یه انجمن در مورد طوطی سانان پیدا کنم و فعالیت داشته باشم((چقد هم زیاد فعالیت داشتم))whistle و با اینجا آشنا شدم ایران پاروت خیلی با انجمن های دیگه فرق داره خداروشکر بیشتر بچه هایی که اینجا هستن با تجربه هستن و تخصص دارن

فعالیت کمی داشتم داخل سایت از زمان ثبت نام اما اومدم برای فعالیت بیشتربه

به امید موفقیت بیشتر ایران پاروت

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم hunter به خاطر این پست تشکر کرده اند
شایان صارمی, blacknova2013, Mahyar001, rahai, شاهرخ ايلخاني, maryams, narges feizi, amin-azari, D@NGER, El`Nino, Amir ali, amirkaffash
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 12 از 13  [ 88 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. کاندید شدن ایران پاروت در چهارمین جشنواره وب ایران

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

پشتیبانی فنی

28

3665

مرداد 12 ام, 91, 5:09 pm

پشتیبانی فنی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. Tapatalk برای ایران پاروت

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 6, 7, 8 ]

پشتیبانی فنی

53

4635

دی 8 ام, 92, 12:10 am

شاهرخ ايلخاني نمایش آخرین ارسال

اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد. پذیرش تبلیغات در ایران پاروت

پشتیبانی فنی

2

29910

بهمن 22 ام, 91, 10:18 pm

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. آواتار و بنر های تبلیغاتی ایران پاروت

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 24, 25, 26 ]

پشتیبانی فنی

177

17369

دی 4 ام, 94, 10:49 am

sasabouri نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. تولبار اختصاصی ایران پاروت مخصوص دوستداران طوطی ها

پشتیبانی فنی

3

1992

تیر 11 ام, 90, 12:34 am

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد