به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 45  [ 309 پست ]  »

مرداد 24 ام, 90, 4:21 pm

آفلاين
پشتیبان فنی انجمن ایران پاروت
پشتیبان فنی انجمن ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 8 ام, 89, 11:24 am
تشکر کرده اید: 316 مرتبه
نوع طوطی: ...
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: ...

تایپک سوالات و راهنمایی از پرورش دهنده ایرانی کاسکو، جناب آقای دکتر نبوی.

لطفا قبل از ایشان چیزی ننویسید. تا بیایند و کارشان را معرفی کنند.

موفق باشید

بالا بالا
  مشخصات
#

مرداد 24 ام, 90, 10:49 pm

آفلاين
متخصص جوجه کشی از طوطی های خاص
متخصص جوجه کشی از طوطی های خاص
تاريخ عضويت: تیر 17 ام, 90, 12:48 am
تشکر کرده اید: 4260 مرتبه
نوع طوطی: کاسکو
شهر محل سکونت: تهران

با سلام و عرض ادب و احترام حضور تمامی اعضای سایت خصوصا اقای ایلخانی و داریوش عزیز واینکه امکان معرفی و گفتگو با عزیزان در رابطه با

پرورش کاسکو را برای حقیر  فراهم نمودند

روز اولی که با کاسکو اشنا شدم فقط برای رفع تنهایی و مشکلات روحی خودم بود ولی کاسکو چیزهایی به من داد که دیگه نتونستم از ان جدا بشم  راستش رو بگم هیچ وقت یک کاسکوی وحشی رو نتونستم رام کنم چون ان کار چیزهایی میخواست که من نداشتم ولی شکر خدا کار دیگه ای تونستم انجام بدم.

خیلی ها میگن نمیشه از کاسکو جوجه گرفت .من یک سوال دارم. چرا؟ مگه انها تو طبیعت زاد و ولد ندارند ؟ اگه دارند که دارند پس اگه هر جای دیگه ای هم باشه امکانات لازم روداشته باید زاد و ولد کنند . همه جای دنیا هم اینکار رو کردند پس ما هم باید بتونیم که با یاری خدا و کمی صبر و تحمل این مهم برای این حقیر از سال 1387 اتفاق افتاد در ابتدا با یک جفت و توی یک اتاق تا امروز با چندین جفت و در اینده با امید و توکل به خدا با انواع متنوع تری که بعدا توضیح بیشتری میدم اینم یک عکس از اولین جوجه من

و این هم جنین یک کاسکو

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم bardia263 به خاطر این پست تشکر کرده اند
HOSEIN7, amirz2ir, ava, پالیزگر, Daryoush, پیمان امانی, mahsa, 3faz, Alii, behnam_enter, saeid, rain man, m.zamani, S@EeD G.L, نفیسه, afshin, mohammad_devils, بی تا, F&P77, a_pourrahnama, Uho, ALIREZA, arezoo, شاهرخ ايلخاني, mohsen.k, pesteh, alifx80, amirflower63, zahirfar.z, MEHDI..62, احسان1357, MILAD 22, fandogh, ebi, پروازه, mehdi.iceboy, mohsen4498, zezi, tiku, دنیز, kharchang, mehdi, sh, حسین, بیژن, باستان, takiran, morteza_dvb, DRP20810, hooman_sh, mzkamran, pooyarm, maryamk, محمد رضا, A.Ali, yalda1054, paraf, محمد1376, ali310, اشکان, nafiseh, Amir ali, hbk, rezafx, ali_razavi, amin-azari, evilshadow, pooian, kiakado, glory, hatami_m, iranian, Mahyar001, silverman909, jafarpour87, farhadx5, فرشید اصفی, کیان مهر, esi67, m_m1991, peyman293, bill_goldberg, Mohammad Gh, Slicker, miliboy, Mohsennba, amir shahin, scrat, iranvest, mito0o, Hazhir, mohamadrf54, رضا سیفی, kiana83, IvI0h3n, aigin23, maryam66, پویش, kaka11111, aseman, پرهام, danial01, rostami, asaal, El`Nino, D@NGER, mami, faraghat, علی تیزهوش, parasto, RABI, ali.f, amirkaffash, kaka73, parsa zsf, ardana, sasabouri, mehdi.d, mahd ashrafi, mahd ashrafi, Starter, masoud252, mohammad valamehr, Mehdi_ir00, علی محمدنژاد, azad, AliMHMD, milad_00, iMosi, amin 5775, erfan72

#

مرداد 24 ام, 90, 11:04 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: دی 21 ام, 89, 6:11 pm
تشکر کرده اید: 8100 مرتبه
نوع طوطی: ژاردین
شهر محل سکونت: کرج/فردیس

bardia263 نوشته است:

با سلام و عرض ادب و احترام حضور تمامی اعضای سایت خصوصا اقای ایلخانی و داریوش عزیز واینکه امکان معرفی و گفتگو با عزیزان در رابطه با

روز اولی که با کاسکو اشنا شدم فقط برای رفع تنهایی و مشکلات روحی خودم بود ولی کاسکو چیزهایی به من داد که دیگه نتونستم از ان جدا بشم  راستش رو بگم هیچ وقت یک کاسکوی وحشی رو نتونستم رام کنم چون ان کار چیزهایی میخواست که من نداشتم ولی شکر خدا کار دیگه ای تونستم انجام بدم.

خیلی ها میگن نمیشه از کاسکو جوجه گرفت .من یک سوال دارم. چرا؟ مگه انها تو طبیعت زاد و ولد ندارند ؟ اگه دارند که دارند پس اگه هر جای دیگه ای هم باشه امکانات لازم روداشته باید زاد و ولد کنند . همه جای دنیا هم اینکار رو کردند پس ما هم باید بتونیم که با یاری خدا و کمی صبر و تحمل این مهم برای این حقیر از سال 1387 اتفاق افتاد در ابتدا با یک جفت و توی یک اتاق تا امروز با چندین جفت و در اینده با امید و توکل به خدا با انواع متنوع تری که بعدا توضیح بیشتری میدم اینم یک عکس از اولین جوجه من

و این هم جنین یک کاسکو

بابا ایول کارت خیلی درستهnowayyyyynowayyyyy

انشاالله به جای برسید که رتبه اول تو پروش کاسکو تو جهان باشید

بعد از هر خوشی وخنده یه گریه وغم بزرگ درانتظارت.

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط پشتیبانی فنی در مرداد 24 ام, 90, 1:24 am .
حذف عکس در نقل قول

بالا بالا
  مشخصات YIM 
#

مرداد 25 ام, 90, 11:29 am

آفلاين
کاربر متخصص مرغ مینا
کاربر متخصص مرغ مینا
مدال تشویقی ایران پاروت (1)
تاريخ عضويت: مرداد 13 ام, 90, 7:25 pm
تشکر کرده اید: 402 مرتبه
نوع طوطی: مینا

سلام اولین بار که فهمیدم شما ده جفت کاسکو داری و از بعضی هاشون جوجه گرفتی تعجب کردم اما وقتی ازشون عکس گذاشتی دیگه باورم شد و خوشحالم که بالاخره تو ایران هم یک پرورش دهنده ی درست و حسابی پیدا شد اخه تا کی مردم کاسکوی قاچاق رو با قیمت زیادی بخرن؟
بهتون بابت جوجه کشی موفق تبریک میگم و اولین سوالو خودم میپرسم
اول از همه روش شمابرای تشخیص نر و ماده ی کاسکو چی بود؟

دوم ایا هر کاسکوی نر و ماده ای باهم جفت میخورن؟ یعنی جفت تحمیلی رو می پزیرند یا باید خودشون جفتو انتخاب کنند؟

در اخر جوجه های شما تا چند روز توسط والدینشون تغذیه میشن؟

با تشکر

بالا بالا
  مشخصات
#

مرداد 25 ام, 90, 1:33 pm

خواستن توانستن است..............انشاالله در همه ی کاراتون موفق و سربلند باشید...

با تشکر فراوان از شما:احمد

بالا بالا

#

مرداد 25 ام, 90, 2:36 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مرداد 10 ام, 90, 6:08 pm
تشکر کرده اید: 3028 مرتبه
نوع طوطی: كاسكو
شهر محل سکونت: تهران

bardia263 نوشته است:

سلام

خیلی جاها خونده بودم که نوشته بود این کار غیر ممکنه و اصلا" به فکرش نباشید ولی شما ثابت کردید که هیچ غیر ممکنی وجود نداره و اگر کسی بخواد میشه .

بابت این کارتون به شما تبریک میگم و از حضور جنابعالی در این سایت خیلی خوشحالم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید .

سعید

بالا بالا
  مشخصات
#

مرداد 25 ام, 90, 7:36 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اردیبهشت 5 ام, 90, 10:23 am
تشکر کرده اید: 53 مرتبه
نوع طوطی: کاکاتیل

تبریک عرض میکنم

بالا بالا
  مشخصات
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 45  [ 309 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد