به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 3 از 64  [ 448 پست ]  »

بهمن 20 ام, 89, 10:32 am

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

persiandiscus نوشته است:

با سلام

دوستان من یه ماکای خریدم چند ماه پیش و بعدش هم رفتم یه قفس بزرگ از اونایی که جلوش تلق داره گرفتم منتها زمانی که آرا رو گرفته بودم دم عقبش رو کشیده بودن اما الان بزرگ شده دمش و از اونجایی که دم ماکا خیلی بلنده هی گیر میکنه خلاصه میخوام قفسش رو عوض کنم این قفس رو 1 ماهو نیمه خریدم 100 درصد نو هست.خلاصه اگه کسی خواست 200 میدم خودم 270 خریدم.

با سلام

كار خوبي ميكني چون ماكائو بايد قفسش خيلي بزرگ باشه....راستي قفسي كه بعد از اين قفس فعلي قصد خريدنش رو داري چه مدلي هست؟ آيا در تاپيكي كه من قفسها رو معرفي كردم هست؟اگر هست ميتوني عكسش رو اينجا بزاري؟

اينها رو پرسيدم تا اگر نكته اي هست و از چشم شما پنهان بوده ببينم و به شما بگم كه دوباره در خريد قفس اشتباه نكنيد.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, persiandiscus, mahsa, m.zamani, afshin, mr-fariborz, A.Ali, poorya, esi67, Mahyar001, meisamgray

#

بهمن 20 ام, 89, 1:14 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دی 13 ام, 89, 1:42 pm
تشکر کرده اید: 33 مرتبه
نوع طوطی: MACAW
شهر محل سکونت: teh

اینجا عکس گذاشتن یکم سخته

قفسی  می خوام که عزضش زیاد باشه که فقط این قفس رو پیدا کردم

size: 89 - 84 - 158

اگه چیز بهتری هست راهنمایی کنی شاهرخ جان ممنون میشم البته باید اول این قفسش رو رد کنم.

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم persiandiscus به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, mahsa, شاهرخ ايلخاني, afshin, alifx80, mr-fariborz, A.Ali, Mahyar001, meisamgray

#

بهمن 20 ام, 89, 4:32 pm

آفلاين
نماد کاربر

persiandiscus نوشته است:

اینجا عکس گذاشتن یکم سخته

قفسی  می خوام که عزضش زیاد باشه که فقط این قفس رو پیدا کردم

size: 89 - 84 - 158

اگه چیز بهتری هست راهنمایی کنی شاهرخ جان ممنون میشم البته باید اول این قفسش رو رد کنم.

دوست عزيز من تاپيكي ايجاد كردم كه در اون قفسهاي چيني موجود در ايران رو معرفي كردم ...بد نيست يك سري به اين تاپيك بزني.....اينجا رو كليك كن.....در ضمن تا ميتوني و فضاي خونه اجازه ميده قفس جديد  سعي كن بزرگ باشه....بزرگ با امكانات بالا....پيشنهاد من اين هست كه اين قفس رو نگير و قفسهاي پيشنهادي زير رو بگير.....در ضمن قفسي كه در بالا عكسش رو گذاشتي و انتخاب كردي فعلا در بازار موجود نيست.

باز تاكيد مي كنم كه براي ماكائو قفس كوچكتر از قفسهاي پيشنهادي من كه در بالا برات عكسش رو گذاشتم نگير...اين رو هم در نظر داشته باش كه ماكائو هميشه روي چوب ثابت نميشينه و گاهي هم دلش مي خواد چرخي داخل قفس بزنه .....و يك نكته مهم رو هم در نظر داشته باش كه قراره شما در قفس چندين مدل اسباب بازي آويزان كني و جا هم بايد براي اسباب بازيها باشه.

بالا بالا
  مشخصات
پرنده ی غریب, persiandiscus, نفیسه, m.zamani, mahsa, S@EeD G.L, afshin, Daryoush, alifx80, mr-fariborz, mohammadali.r, poorya, esi67, Mahyar001, گیلدا, meisamgray, RABI

#

اسفند 20 ام, 89, 3:19 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 20 ام, 89, 2:46 am
تشکر کرده اید: 179 مرتبه
نوع طوطی: خاکستری

شاهرخ ايلخاني نوشته است:

دوست عزيز من تاپيكي ايجاد كردم كه در اون قفسهاي چيني موجود در ايران رو معرفي كردم ...بد نيست يك سري به اين تاپيك بزني.....اينجا رو كليك كن.....در ضمن تا ميتوني و فضاي خونه اجازه ميده قفس جديد  سعي كن بزرگ باشه....بزرگ با امكانات بالا....پيشنهاد من اين هست كه اين قفس رو نگير و قفسهاي پيشنهادي زير رو بگير.....در ضمن قفسي كه در بالا عكسش رو گذاشتي و انتخاب كردي فعلا در بازار موجود نيست.

سلام 

آقای ایلخانی نمی دونستم کجا سئوالمو بپرسم اگه جاش اینجا نیست معذرت. من دنبال یه قفس بزرگ برای خاکستریمم قفس فعلی ار این 1033 هاست 1 پایه فلزی آکواریوم به ارتفاع 90 طول 80 عرض 40دارم که وسط آکواریومه و قفس فعلی طوطی بالاشه من قفسها رو دیدم اما همشون پایه دارن به دلیل کمبود جا دنبال قفسی هستم که روی همین پایه خودم بمونه این قفسها از پایشون جدا میشن؟

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم llmahbubll به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, kh.m, afshin, شاهرخ ايلخاني, mr-fariborz, poorya, Mahyar001, meisamgray

#

اسفند 22 ام, 89, 5:36 pm

آفلاين
نماد کاربر

llmahbubll نوشته است:

سلام 

آقای ایلخانی نمی دونستم کجا سئوالمو بپرسم اگه جاش اینجا نیست معذرت. من دنبال یه قفس بزرگ برای خاکستریمم قفس فعلی ار این 1033 هاست 1 پایه فلزی آکواریوم به ارتفاع 90 طول 80 عرض 40دارم که وسط آکواریومه و قفس فعلی طوطی بالاشه من قفسها رو دیدم اما همشون پایه دارن به دلیل کمبود جا دنبال قفسی هستم که روی همین پایه خودم بمونه این قفسها از پایشون جدا میشن؟

سلام دوست عزيز

شما در صفحه اصلي برو به تالار لوازم جانبي مربوط به طوطي ها بعد برو به تالار انواع قفس و متعلقات بعد برو به تاپيك انواع قفسهاي چيني و شماره قفس مورد نظرت رو (عكسش رو هم بزاري بهتره) همينجا به من بگو تا بگم پايش برداشته ميشه يا نه.

در ضمن فقط ارتفاع پايه آكواريومت مهمه و طول و عرض اون در حدي كه قفس از روش نيوفته مهم هست كه خودت مي توني تشخيص بدي.

ارتفاع 90 بد نيست.

يادت باشه حتما عكس قفس مورد نظرت رو هم بزاري....خيلي ساده لينك عكس قفس رو در آيكون تصوير درخت ميزاري تا اون عكس همينجا ديده بشه(لينك خاليش رو در پستت نزار چون من نمي بينم)

اگر هم روش عكس گذاشتن رو بلد نيستي ما در يك تالار قبلا توضيح داديم بگرد پيداش كن و ياد بگير و عكس رو بزار.

ممنون

بالا بالا
  مشخصات
پرنده ی غریب, afshin, llmahbubll, mr-fariborz, poorya, esi67, Mahyar001, meisamgray

#

اسفند 22 ام, 89, 10:28 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 20 ام, 89, 2:46 am
تشکر کرده اید: 179 مرتبه
نوع طوطی: خاکستری

شاهرخ ايلخاني نوشته است:

سلام دوست عزيز

شما در صفحه اصلي برو به تالار لوازم جانبي مربوط به طوطي ها بعد برو به تالار انواع قفس و متعلقات بعد برو به تاپيك انواع قفسهاي چيني و شماره قفس مورد نظرت رو (عكسش رو هم بزاري بهتره) همينجا به من بگو تا بگم پايش برداشته ميشه يا نه.

در ضمن فقط ارتفاع پايه آكواريومت مهمه و طول و عرض اون در حدي كه قفس از روش نيوفته مهم هست كه خودت مي توني تشخيص بدي.

ارتفاع 90 بد نيست.

يادت باشه حتما عكس قفس مورد نظرت رو هم بزاري....خيلي ساده لينك عكس قفس رو در آيكون تصوير درخت ميزاري تا اون عكس همينجا ديده بشه(لينك خاليش رو در پستت نزار چون من نمي بينم)

اگر هم روش عكس گذاشتن رو بلد نيستي ما در يك تالار قبلا توضيح داديم بگرد پيداش كن و ياد بگير و عكس رو بزار.

ممنون

سلام

ممنمون بابت توجهتون

من از این 3تا قفس خوشم اومده که با پولمم جوره. حالا اگه جز جدا شدن یا نشدن پایشون نظرتون رو در مورد مناسب بودنشون برای طوطی خاکستری بدونم ممنون می شم

در مورد قفس بالا جای ظرفهای غذاشو می شه تغییر داد؟

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم llmahbubll به خاطر این پست تشکر کرده اند
afshin, پرنده ی غریب, m.zamani, شاهرخ ايلخاني, mr-fariborz, poorya, Mahyar001, BLUE303, گیلدا, meisamgray

#

اسفند 23 ام, 89, 11:09 pm

آفلاين
نماد کاربر

llmahbubll نوشته است:

سلام

ممنمون بابت توجهتون

من از این 3تا قفس خوشم اومده که با پولمم جوره. حالا اگه جز جدا شدن یا نشدن پایشون نظرتون رو در مورد مناسب بودنشون برای طوطی خاکستری بدونم ممنون می شم

در مورد قفس بالا جای ظرفهای غذاشو می شه تغییر داد؟

هر سه قفس بالا خوب و مناسب هستن...باید با پایه خودشون باشن.....قفس آخری کوچکتر از بقیه هست.....قفس اولی خیلی بزرگه.....جای ظرفهای هیچکدومشون هم نمیشه تغییر داد اما میشه ظرفهای اضافی هر جایی که خواستید اضافه کرد....راستی چرا قصد تغییر جای ظرفها رو دارید؟ جاشون که خوبه!

بالا بالا
  مشخصات
llmahbubll, پرنده ی غریب, afshin, m.zamani, Daryoush, MAHDI, mr-fariborz, poorya, Mahyar001, علیرضا16qom
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 3 از 64  [ 448 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد