به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 4 از 64  [ 448 پست ]  »

اسفند 23 ام, 89, 2:21 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 20 ام, 89, 2:46 am
تشکر کرده اید: 179 مرتبه
نوع طوطی: خاکستری

[هر سه قفس بالا خوب و مناسب هستن...باید با پایه خودشون باشن.....قفس آخری کوچکتر از بقیه هست.....قفس اولی خیلی بزرگه.....جای ظرفهای هیچکدومشون هم نمیشه تغییر داد اما میشه ظرفهای اضافی هر جایی که خواستید اضافه کرد....راستی چرا قصد تغییر جای ظرفها رو دارید؟ جاشون که خوبه!

[/quote]

سلام ممنون بابت جوابتون

اگه باید با پایه خودشون باشن که مناسب شرایط من نیستن متاسفانه..قفس اولی ظرف غذاها و نشیمنش خیلی بالا بود واسه این پرسیدم که اگه خوب باشه برای طوطی و شرایط من نشیمنشو و ظرفاشو بیارم پایین تر یعنی وسط قفس

شما پیشنهادی ندارین که هم از نظر اندازه مناسب باشه هم پایش جدا باشه؟

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم llmahbubll به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, afshin, Daryoush, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اسفند 24 ام, 89, 1:28 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

llmahbubll نوشته است:

[هر سه قفس بالا خوب و مناسب هستن...باید با پایه خودشون باشن.....قفس آخری کوچکتر از بقیه هست.....قفس اولی خیلی بزرگه.....جای ظرفهای هیچکدومشون هم نمیشه تغییر داد اما میشه ظرفهای اضافی هر جایی که خواستید اضافه کرد....راستی چرا قصد تغییر جای ظرفها رو دارید؟ جاشون که خوبه!

سلام ممنون بابت جوابتون

اگه باید با پایه خودشون باشن که مناسب شرایط من نیستن متاسفانه..قفس اولی ظرف غذاها و نشیمنش خیلی بالا بود واسه این پرسیدم که اگه خوب باشه برای طوطی و شرایط من نشیمنشو و ظرفاشو بیارم پایین تر یعنی وسط قفس

شما پیشنهادی ندارین که هم از نظر اندازه مناسب باشه هم پایش جدا باشه؟

شما قفس 1033 معروف به قفس كاسكويي رو در نظر بگير.....آيا جاي غذا و آبش خوب نيست؟ چرا؟علت اينكه شما دوست داريد ظرف آب و غذاش پايين باشه چيه؟ ظرف آب و غذا اگر پايينتر از چوب نشيمن باشه داخلش فضله و مدفوع طوطي ميوفته.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, afshin, m.zamani, llmahbubll, mahsa, Daryoush, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اسفند 24 ام, 89, 1:43 pm

آفلاين
مترجم فعال سایت
مترجم فعال سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 2 ام, 89, 6:15 pm
تشکر کرده اید: 1796 مرتبه
نوع طوطی: اکلکتوس

ممکنه قفسه اول مخصوص طوطی هایی با دم بلند مثل ماکائو ها باشه؟

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم afshin به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, llmahbubll, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اسفند 24 ام, 89, 1:06 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اسفند 20 ام, 89, 2:46 am
تشکر کرده اید: 179 مرتبه
نوع طوطی: خاکستری

شما قفس 1033 معروف به قفس كاسكويي رو در نظر بگير.....آيا جاي غذا و آبش خوب نيست؟ چرا؟علت اينكه شما دوست داريد ظرف آب و غذاش پايين باشه چيه؟ ظرف آب و غذا اگر پايينتر از چوب نشيمن باشه داخلش فضله و مدفوع طوطي ميوفته.

سلام ممنون

اون قفس با شرایط من جور نشد برای پایشو ظرف غداها اما اگه قرار میشد اونو بگیرم ترجیح میدادم پایه و ظرفهای غذا در وسط قفس باشن چون خاکستریها دم بلندی ندارن اون فضای پایین بی استفاده می مونه اما اگه نشیمن و ظرف غذاها وسط قفس باشن یا حتی یکم پایینتر بسته به شرایط قفس از فضای بالای سر پرنده میشه برای آویزان کردن اسباب بازیهاش استفاده کرد ودر کل استفاده بیشتری برای خاکستری دم کوتاه داره بالای نشیمنش فضا بازتر باشه تا پایین نشیمن.این نظر منه

شما پیشنهادی برای فقس نداشتین؟که هم بزرگ باشه هم بشه جدا از پایه اش ازش استفاده کرد؟

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم llmahbubll به خاطر این پست تشکر کرده اند
afshin, پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, m.zamani, Daryoush, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اسفند 26 ام, 89, 2:57 pm

آفلاين
نماد کاربر

afshin نوشته است:

ممکنه قفسه اول مخصوص طوطی هایی با دم بلند مثل ماکائو ها باشه؟

بله درسته افشين جان قفس اولي بسيار بزرگ هست و ميشه كه ماكائو هم داخلش بندازي اما اين دليل نميشه كه در اون كاسكو و يا طوطي سايز متوسط نندازيم....قفس اكلكتوس من بسيار بزرگ هست و ميشه در اون ماكائو هم انداخت .....جالبه بدوني من قصد دارم داخل اين قفس يك عروس هلندي بندازم.

بالا بالا
  مشخصات
afshin, llmahbubll, پرنده ی غریب, m.zamani, Daryoush, alifx80, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اسفند 26 ام, 89, 4:15 pm

آفلاين
نماد کاربر

llmahbubll نوشته است:

سلام ممنون

اون قفس با شرایط من جور نشد برای پایشو ظرف غداها اما اگه قرار میشد اونو بگیرم ترجیح میدادم پایه و ظرفهای غذا در وسط قفس باشن چون خاکستریها دم بلندی ندارن اون فضای پایین بی استفاده می مونه اما اگه نشیمن و ظرف غذاها وسط قفس باشن یا حتی یکم پایینتر بسته به شرایط قفس از فضای بالای سر پرنده میشه برای آویزان کردن اسباب بازیهاش استفاده کرد ودر کل استفاده بیشتری برای خاکستری دم کوتاه داره بالای نشیمنش فضا بازتر باشه تا پایین نشیمن.این نظر منه

شما پیشنهادی برای فقس نداشتین؟که هم بزرگ باشه هم بشه جدا از پایه اش ازش استفاده کرد؟

تمام قفسهاي بزرگ و اصطلاحا تاورTower از پايشون جدا نميشن حتي اگر هم بشن ناقص ميشن و كارايي ندارن.....يه قفس هست به رنگ قهوه اي و گنبدي شكل (تاپيك معرفي قفسها رو ببين) اون از پايش كامل جدا ميشه اما سيني زيرش با پايش هست.

بالا بالا
  مشخصات
afshin, llmahbubll, پرنده ی غریب, m.zamani, Daryoush, alifx80, mr-fariborz, poorya, Mahyar001

#

اردیبهشت 3 ام, 90, 12:18 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آبان 30 ام, 89, 2:51 pm
تشکر کرده اید: 6944 مرتبه
نوع طوطی: .
شهر محل سکونت: جهرم

سلام دوستان

کوله پشتی حمل طوطی چنده کجا دارن و آیا کسی برای فروش داره

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پرنده ی غریب به خاطر این پست تشکر کرده اند
m.zamani, paraf, شاهرخ ايلخاني, Daryoush, mr-fariborz, poorya, Mahyar001
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 4 از 64  [ 448 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد