به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 64  [ 448 پست ]  »

آبان 21 ام, 89, 11:23 pm

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

با سلام به دوستان عزیز در این تاپیک می توانید لوازم جانبی مازاد بر استفاده خود را جهت فروش آگهی کنید.

هر گونه فروش کلی غذا و لوازم جانبی طوطی سانان به قصد بهره اقتصادی در ایران پاروت ممنوع و شخص متخلف اخراج و IP آن بسته خواهد شد.

بالا بالا
  مشخصات
#

آذر 2 ام, 89, 10:53 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 89, 8:09 pm
تشکر کرده اید: 7170 مرتبه
نوع طوطی: كاسكو
جنسیت شما: خانم
شهر محل سکونت: اهواز
من يه قفس خيلي بزرگ مي خوام براي عروسام چه قفسي مناسبه و از كجا مي تونم اين قفس رو تهيه كنم؟
به فكرم رسيده كه دو تا قفس متوسط رو بدم آهنگري برام به به قفس بزرگ تبديل كنه. اين كار امكانپذيره؟ و قفس تميزي از آب درمياد؟

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mahsa به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, afshin, شاهرخ ايلخاني, m.zamani, p_ansari, sarina, alifx80, mohsen.k, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, A.Ali, poorya, Mahyar001, Mohammad Gh, khanoumi, rezafx, mana3000

#

آذر 2 ام, 89, 6:28 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال کاربر فعال (1) مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آبان 30 ام, 89, 2:51 pm
تشکر کرده اید: 6944 مرتبه
نوع طوطی: .
شهر محل سکونت: جهرم
mahsa نوشته است:
من يه قفس خيلي بزرگ مي خوام براي عروسام چه قفسي مناسبه و از كجا مي تونم اين قفس رو تهيه كنم؟
به فكرم رسيده كه دو تا قفس متوسط رو بدم آهنگري برام به به قفس بزرگ تبديل كنه. اين كار امكانپذيره؟ و قفس تميزي از آب درمياد؟

سلام دوست عزیز
قفسای بزرگ و مخصوص تو پرنده فروشیها هست تو مولوی هم هست تو بازار جدید اتوبان آزادگانم حتما باید باشه آخه پرنده فروشای مولوی که تو پارک دروازه غار رفته بودن به اون بازاره منتقل شدن و باید همه مدل قفس داشته باشن ولی اگه بخواین دو تا قفسو به هم بزنین هم دردسرش بیشتره هم خوب در نمیاد هم پر هزینه ولی میشه

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم پرنده ی غریب به خاطر این پست تشکر کرده اند
afshin, mahsa, شاهرخ ايلخاني, m.zamani, p_ansari, sarina, alifx80, mohsen.k, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, shika joon, A.Ali, poorya, Mahyar001, esi67, سلنا, Mohammad Gh, khanoumi, Arsal4n, mana3000

#

آذر 2 ام, 89, 9:00 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 1 ام, 89, 8:09 pm
تشکر کرده اید: 7170 مرتبه
نوع طوطی: كاسكو
شهر محل سکونت: اهواز
پرنده ی غریب نوشته است:
mahsa نوشته است:

سلام دوست عزیز
قفسای بزرگ و مخصوص تو پرنده فروشیها هست تو مولوی هم هست تو بازار جدید اتوبان آزادگانم حتما باید باشه آخه پرنده فروشای مولوی که تو پارک دروازه غار رفته بودن به اون بازاره منتقل شدن و باید همه مدل قفس داشته باشن ولی اگه بخواین دو تا قفسو به هم بزنین هم دردسرش بیشتره هم خوب در نمیاد هم پر هزینه ولی میشه

ممنونم. با این حساب باید برم مولوی یا اتوبان آزادگان. ولی من تا حدود خیلی زیادی تهران نابلدم. این بازار جدید اتوبان آزادگان رو کسی رفته؟

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم mahsa به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني, پرنده ی غریب, m.zamani, afshin, p_ansari, sarina, alifx80, mohsen.k, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, hbk, A.Ali, poorya, Mahyar001, سلنا, Mohammad Gh, khanoumi, mana3000

#

آذر 5 ام, 89, 5:15 pm

آفلاين
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64386 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
mahsa نوشته است:

با سلام به استاد عزیزم
خدمتتون عرض شود که فکر به هم چسبوندن 2 تا قفس رو از سرتون بیرون کنید چون هم درد سر زیادی داره و هم چیز خوشگل و استانداردی از آب در نمیاد.
اگر منظور شما از قفس بزرگتر قفسی هست که از قفس 1033 استاندارد کاسکویی بزرگتر باشه من 2 پیشنهاد خوب و زیبا برای شما دارم.

1-قفس سفید رنگی که درب اون هم از بالا باز میشه و درب جلوی اون بصورت کشویی بالا و پایین میره که سینی زیر اون هم قرمز هست و هم آبی...این قفس برای عروسهای مولد و قرار دادن لانه در اون بسیار مناسب هست و قیمت اون 35 تا 50 هزار هست(بسته به محل فروشنده)..من خودم یکی از همینها رو داشتم که خیلی هم از اون راضی بودم....در ضمن فاصله میله های این قفس طوری هست که عروس نمی تونه سرش رو از لای اونها در بیاره(برخلاف قفس 1033)

2-مورد بعدی قفسی هست گنبدی شکل که درب اون از بالا هم باز میشه و پایه هم داره و بسیار شیک هم هست...23 ظرف غذای استیل با دریچه داره... رنگ سفید و قهوه ای داره اما قیمتش کمی گرونه و حدودا 140 تا 170 هزار هست....در حال حاظر شاه طوطی من در یکی از همین قفسهاست که خیلی هم جا داره و میشه در اون انواع اسباب بازیها رو بدون تنگ شدن جا قرار داد.....برای عروسهای مولد این یک قفس شیک و جادار هست...پایه اون هم بسیار زیبا و شبه پایه مبلهای استیل و شیک هست.

من قصد دارم بزودی تمام قفسهای موجود در ایران رو با توضیخات و عکس در تاپیک قفس و لوازم جانبی براتون معرفی کنم.
در ضمن در اتوبان آزادگان قفس آنچنانی وجود نداره....ارزانترین ..پر تنوع ترین بورس قفس همچنان همون مولوی هست....تمامی پرنده فروشیهای سابق در مولوی همشون شدن فروشنده قفس.....مولوی بورس قفس تهران هست.....من خودم همیشه هر نوع قفسی که در شهر پیدا نمی کنم می رم مولوی...اتفاقا قصد دارم بزودی برم اونجا و یک نشیمنگاه یا استند تی شکل با 2 ظرف استاندارد آب و غذا و سینی فضله جمع کن برای شاه طوطیم بخرم چون در جاهای دیگه ندیدم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, m.zamani, afshin, نفیسه, p_ansari, alifx80, mohsen.k, soli, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, A.Ali, poorya, @li rez@, esi67, zorikh, سلنا, mito0o, khanoumi, rezafx, abaei alireza, mana3000, hrabiee, sahba hosseini

#

آذر 7 ام, 89, 2:15 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: آذر 7 ام, 89, 1:59 pm
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
نوع طوطی: ara

[b]سلام بهترین قفس 1033 هست من یه دونه دارم که در حد نو هست یک ماه واسه عروسم استفاده شده تمیزه تمیز بدون لک بدون پایست 60 خریدم یک ساله پیش طلایی هم هست خیلی زیبا 40 میفروشمش اگر خواستین تماس بگیرین.

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط mr-fariborz در خرداد 28 ام, 91, 12:06 pm .
t

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم reza630i به خاطر این پست تشکر کرده اند
mahsa, پرنده ی غریب, شاهرخ ايلخاني, afshin, m.zamani, p_ansari, alifx80, mohsen.k, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, A.Ali, poorya, امیرعلی, Amir ali, khanoumi, mana3000

#

آذر 15 ام, 89, 12:57 am

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1)
تاريخ عضويت: آذر 15 ام, 89, 11:03 pm
تشکر کرده اید: 2345 مرتبه
نوع طوطی: ...
2-مورد بعدی قفسی هست گنبدی شکل که درب اون از بالا هم باز میشه و پایه هم داره و بسیار شیک هم هست...23 ظرف غذای استیل با دریچه داره... رنگ سفید و قهوه ای داره اما قیمتش کمی گرونه و حدودا 140 تا 170 هزار هست....در حال حاظر شاه طوطی من در یکی از همین قفسهاست که خیلی هم جا داره و میشه در اون انواع اسباب بازیها رو بدون تنگ شدن جا قرار داد.....برای عروسهای مولد این یک قفس شیک و جادار هست...پایه اون هم بسیار زیبا و شبه پایه مبلهای استیل و شیک هست.

[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana][/FONT][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana]سلام[/FONT][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana]من دنبال یک قفس خوب و راحت برای عسلم میگردم.[/FONT][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana]این قفسی که شما فرمودید این عکسه که گذاشتم ؟[/FONT][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana]چند میتونم بگیرم که ارزون باشه چون اگر قیمتش مناسب باشه 2 تا می خوام ؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟ اگر پیشنهاد بهتری هم یاشه لطف میکنید راهنمایی کنید [/FONT][/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana][/FONT][/HIGHLIGHT]تصوير
[HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Verdana]سپاسگذارم[/FONT][/HIGHLIGHT]
تصوير

بالا بالا
  مشخصات YIM 
کاربران زیر از شما کاربر محترم نفیسه به خاطر این پست تشکر کرده اند
پرنده ی غریب, m.zamani, afshin, شاهرخ ايلخاني, p_ansari, alifx80, mohsen.k, _-fm-_, morteza_dvb, mr-fariborz, A.Ali, poorya, khanoumi, meisamgray, mana3000
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 64  [ 448 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد