به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 3  [ 15 پست ]  »

دی 20 ام, 91, 3:10 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
تاريخ عضويت: اردیبهشت 3 ام, 91, 11:33 pm
تشکر کرده اید: 81 مرتبه
نوع طوطی: hahns macaw
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز دیدم همه نوع طوطی تو این انجمن هست بجز ارای هانس گفتم طوطیمو معرفی کنم دوستان بیشتر با این طوطی جالب اشنا شن  انتخاب این طوطی رو استاد عزیز اقای ایلخانی زحمت کشیدند انجام دادند که الحق انتخاب بجایی بود ممنونم ازشون

لطفا به اسم طوطیم نخندید چون انتخاب این اسم با خانواده بود و خودشم سریع یاد گرفت البته خداییشم خیلی دلقکه من این طوطی رو 9 ماه که دارمو روز اول فقط سلام بلد بود اما الان  15 تا 20 کلمه بلده 7 تا جمله های 3 تا 4 کلمه ای بلده سنشم بر حسب نوشته رو حلقش 1.5 سالشه بلده دست بده و بای بای کنه بخنده دوره خودش بچرخه

خوشحال میشیم به ما سر بزنید

آخرين ويرايش توسط محمد مددی on دی 20 ام, 91, 7:04 pm, ويرايش شده در 2.
اصلاح نام تاپیک

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم sparham به خاطر این پست تشکر کرده اند
بهنام, picasso, مینا مقدم, بی تا, MILAD 22, امید سیدزاده, hbk, Amir ali, A.Ali, Ramin.Robot, دنیز, dionysus, m_m1991, mahdi1375, Mahyar001, مهرداد, bi_gozasht, parastar, کیان مهر, IvI0h3n, joojooli, ECMN, RABI, RABI

#

دی 20 ام, 91, 3:23 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال گرافیست ایران پاروت (1)
تاريخ عضويت: دی 18 ام, 91, 6:35 pm
تشکر کرده اید: 19731 مرتبه
نوع طوطی: کاسکو

sparham نوشته است:

سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز دیدم همه نوع طوطی تو این انجمن هست بجز ارای هانس گفتم طوطیمو معرفی کنم دوستان بیشتر با این طوطی جالب اشنا شن  انتخاب این طوطی رو استاد عزیز اقای ایلخانی زحمت کشیدند انجام دادند که الحق انتخاب بجایی بود ممنونم ازشون

لطفا به اسم طوطیم نخندید چون انتخاب این اسم با خانواده بود و خودشم سریع یاد گرفت البته خداییشم خیلی دلقکه من این طوطی رو 9 ماه که دارمو روز اول فقط سلام بلد بود اما الان  15 تا 20 کلمه بلده 7 تا جمله های 3 تا 4 کلمه ای بلده سنشم بر حسب نوشته رو حلقش 1.5 سالشه بلده دست بده و بای بای کنه بخنده دوره خودش بچرخه

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

فقط اعضا مجاز به مشاهده لینک ها هستند، لطفا برای مشاهده لینک های انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.

سلام عزیز

ااااااااااااااااااااااااای جانم نگاش کن بزنم به تخته چقد نازه ایشالا خدا برات نگهش داره ماشاله هزار ماشاله دست استاد و سرور بزرگمون آقا شاهرخم درد نکنه که الحق کارش درسته لطفا اگه میشه فیلم و عکسای بیشتر برامون بذار تا فیض ببریم happydance

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم بهنام به خاطر این پست تشکر کرده اند
sparham, picasso, بی تا, MILAD 22, Amir ali, A.Ali, Ramin.Robot, hbk, دنیز, mahdi1375, Mahyar001, bi_gozasht, parastar, کیان مهر, RABI, RABI

#

دی 20 ام, 91, 3:46 pm

آفلاين
متخصص ارشد
متخصص ارشد
نماد کاربر
مدال تخصص در کاکادو (1) مدال کاربر منظم (1) مدال ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: بهمن 26 ام, 90, 5:20 pm
تشکر کرده اید: 10518 مرتبه
نوع طوطی: دو کاکادوی ملوکان
جنسیت شما: خانم

sparham نوشته است:

با سلام

با توجه به مطالبی که قبلاً در مورد طوطی شما مطالعه نموده بودم خیلی علاقمند بودم که عکسهای آن را ببینم. بسیار دوست داشتنی و زیباست. دقیقاً همان چهره و تیپ و شخصت بزرگ و جذاب ماکائوها اما در جثه‌ای بسیار کوچک! البته عکسها چندان واضح نبودند. لطفاً در صورت امکان توضیحات بیشتری در مورد رفتار و خصوصیات آن و کلماتی که میگوید بنویسید. یک پیشنهاد اینکه اگر بتوانید قفس بزرگتری برای آن تهیه کنید بسیار عالی خواهد بود. چون اولاً حیف طوطی این چنین عالی هست که در قفس کوچک 1033 نگهداری شود. به علاوه تا جایی که اطلاع دارم این نوع ماکائو با وجود جثه کوچکش بسیار پرتحرک است و به قفسی (شاید حتی به بزرگی قفس ماکائوهای بزرگ) برای بازی و فعالیت و جنب و جوش نیاز دارد. 

از اینکه عکسهای دوست کوچکتان را با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگذارم و منتظر عکسهای زیبای بیشتری از آن هستیم.

سربلند باشید.

پ.ن: یک درخواست کوچک اینکه لطفاً زمان ارسال پست لینک مستقیم عکسها را با استفاده از دکمه‌ای که عکس درخت روی آن است در پستهایتان قرار دهید. توضیحات کامل به همراه عکس در راهنمای فروم موجود است. پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم picasso به خاطر این پست تشکر کرده اند
مینا مقدم, بی تا, MILAD 22, hbk, Amir ali, A.Ali, Ramin.Robot, sparham, دنیز, Mahyar001, bi_gozasht, parastar, کیان مهر, IvI0h3n, RABI

#

دی 20 ام, 91, 4:35 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت

سلام خدمت اقای بهنام و خانم پیکاسو و ممنون از توجهتون و در جواب سوالتون قفسش 1033 نیست تقریبا دو برابر 1033 هست و کلماتی که می گه شامل سلام خویی بیا بگودیگه چاکرم فهمیدی مهری اقا پیمان بیادیگه قوربونت برم و 3 تا 4 کلمه دیگه وقتی نازش میکنی یاد گرفته زیر لب میگه جون یه کار جالب دیگه که میکنه وقتی موزیک پخش می شه اونم شروع می کنه خوندن هیجانیم که می شه تند تند صحبت میکنه ولی ما که نمی فهمیم چی می گه رقص گردنم بلده

ممنون

بالا بالا
  مشخصات
hbk, Amir ali, A.Ali, Ramin.Robot, picasso, دنیز, mahdi1375, Mahyar001, bi_gozasht, parastar, کیان مهر, RABI

#

دی 20 ام, 91, 5:07 pm

آفلاين
کاربر ویژه
کاربر ویژه
مدال بزرگ ویژه سایت (1) مدال تخصص در انواع طوطی (1)
تاريخ عضويت: تیر 14 ام, 91, 3:26 am
تشکر کرده اید: 38626 مرتبه
نوع طوطی: چيز قابل عرضي نيست
شهر محل سکونت: مشهد
پرهام جان ، ماشالله هانس بسيار زيبايي دارين ، من چند روز از نزديك در ارتباط بودم با اين نوع طوطي و واقعا موجوده جالب و شادي هست ...
انشالله ساليان دراز در كنار هم لذت ببرين ...

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم Amir ali به خاطر این پست تشکر کرده اند
A.Ali, hbk, مینا مقدم, Ramin.Robot, sparham, دنیز, Mahyar001, مهرداد, bi_gozasht, parastar, RABI

#

دی 20 ام, 91, 5:36 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: اردیبهشت 3 ام, 91, 5:07 pm
تشکر کرده اید: 20006 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی

سلام

ممنون که معرفی اش کردین

ماشاااااالله....!خیلی زیباست!

تو تاپیک هانس در موردش یکم گفتید،لطفا یکم بیشتر در خصوص سروصداش و شیطونی هاش و...بهمون بگید

به هیچ وجه فک نمیکردم اینقدر حرف بزنن!!!

3ztzsjm

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم A.Ali به خاطر این پست تشکر کرده اند
مینا مقدم, Ramin.Robot, Amir ali, sparham, دنیز, mahdi1375, Mahyar001, bi_gozasht, parastar, RABI

#

دی 20 ام, 91, 6:35 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت

سلام خدمت دوستانم امیر علی و علی عزیز ممنون از توجهتون ورج وورجش که خیلی زیاده کم محلیم ببینه جیغ بنفشم می کشه نگاه به جسش نکنید فکر می کنم استعداد خوبیم برای یادگیری تیریک داشته باشه چون من بر طبق 4 نکته کلیدی تریکی که استاد ایلخانی اموزش دادند تونستم دو روزه چرخش دور خودشو بهش یاد بدم بای بایم همینطور  سق زدنم بلده ولی بی صدا

بالا بالا
  مشخصات
Ramin.Robot, hbk, Amir ali, A.Ali, دنیز, Mahyar001, bi_gozasht, parastar, RABI
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 1 از 3  [ 15 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطیهای amirkaffash

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 40, 41, 42 ]

amirkaffash

287

12240

تیر 30 ام, 94, 7:49 pm

amirkaffash نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطیهای MT.YAZD

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 25, 26, 27 ]

mt.yazd

184

11101

مرداد 4 ام, 93, 12:34 pm

محمد مددی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطیهای فیونا

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

فیونا

34

2485

آذر 23 ام, 94, 1:33 pm

amir1372 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطیهای POORYA007

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3 ]

poorya007

14

1537

دی 22 ام, 91, 7:04 pm

poorya007 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. معرفی طوطیهای Barbie

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1 ... 6, 7, 8 ]

Barbie

53

3291

آذر 12 ام, 92, 3:52 pm

مهربان نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد