به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***

پاسخ به مبحث
 صفحه 9 از 12  [ 83 پست ]  »

آبان 5 ام, 93, 4:04 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 19 ام, 93, 5:09 am
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
نوع طوطی: .........
جنسیت شما: آقا
شهر محل سکونت: تهران
سلام أقاي ايلخاني
بله گمركي ميگيرن ولي ارزش داره.
پارسال داشتم ميامدم ايران كه ديدم تو فرودگاه يه اقاي داره شصتا جوجه كاسكو ميبرد اصفهان.
ازش پرسيدم گفت به راحتي ميشه وارد كرد يك هفته قبل حمشون بردم دامپزشكي معاينه كردم سالم بودن يه ورقه داد گفت به بر فرودگاه.
متشكرم.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم Mohammad_501 به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني, A.Ali, mohammad valamehr

#

آبان 5 ام, 93, 5:35 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)
تاريخ عضويت: شهریور 31 ام, 92, 5:42 pm
تشکر کرده اید: 1527 مرتبه
نوع طوطی: ...
شهر محل سکونت: ...

Mohammad_501 نوشته است:
سلام أقاي ايلخاني بله گمركي ميگيرن ولي ارزش داره. پارسال داشتم ميامدم ايران كه ديدم تو فرودگاه يه اقاي داره شصتا جوجه كاسكو ميبرد اصفهان. ازش پرسيدم گفت به راحتي ميشه وارد كرد يك هفته قبل حمشون بردم دامپزشكي معاينه كردم سالم بودن يه ورقه داد گفت به بر فرودگاه. متشكرم.

سلام

آقا سری قبل که در چند تاپیک این مطالب را عنوان کردید به احترام جناب ایلخانی سکوت کردم ولی مثل اینکه شما همچنان علی رغم توصیه آقای ایلخانی در حال ترویج پیشنهادات مجازی هستید.

دوست عزیز من خریدار طوطی هایی که میفرمایید هستم. آمازون پشت گردن زرد یا ماکائو اسکارلت را که فرمودید 4 میلیون تومان یعنی زیر هزار یورو قیمت دارند. دوست عزیز در ایران که بماند من در اروپا هم با این قیمت برای این طوطی ها مشتری دارم. یکی دو تا هم نه تعداد بالا مشتری دارم. در آسیای شرقی هم برای اینها مشتری دارم. شما بفرمایید کجا تحویل میدهید تا من عرض کنم چه تعداد سفارش است. در ایران و اروپا من خریدار هستم.

لطف کنید گواهی سایتز آنها را در همین صفحه آپلود کنید تا من نسبت به فرمایش شما مطمئن شوم و با دوستان توزیع کنندم در اروپا در خصوص سفارششان صحبت کنم.

پاینده باشید.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم مهدشتی به خاطر این پست تشکر کرده اند
amirkaffash, شاهرخ ايلخاني, RABI, A.Ali, mohammad valamehr

#

آبان 5 ام, 93, 8:00 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: تیر 28 ام, 93, 12:45 pm
تشکر کرده اید: 267 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: همدان

سلام

دوستان قیمت آمازون که روی دست بیاد چقدره؟

چند روزه پیش رفته بودم پرنده فروشی یدونه آمازون داشت سرش کمی زرد بود قیمتشو پرسیدم گفت یک و نیم میلیون تومان

اینطور که دوستان میگن باید گرون تر باشه

من اشتباه شنیدم ؟پرنده فروشه قیمت نداشته ؟؟؟

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم amir5030 به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني, RABI, A.Ali, mohammad valamehr

#

آبان 5 ام, 93, 8:21 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر
مدال فعالیت مفید (1) مدال افتخاری (1) مدال استاد شرطی کردن طوطی (1) مدال بزرگ ویژه سایت (1)

amir5030 نوشته است:

سلام

دوستان قیمت آمازون که روی دست بیاد چقدره؟

چند روزه پیش رفته بودم پرنده فروشی یدونه آمازون داشت سرش کمی زرد بود قیمتشو پرسیدم گفت یک و نیم میلیون تومان

اینطور که دوستان میگن باید گرون تر باشه

من اشتباه شنیدم ؟پرنده فروشه قیمت نداشته ؟؟؟

سلام

نه دوست عزیز درست قیمت دادند. آمازونی که شما دیدید آمازون بال نارنجی هست که بیشترین تعداد را بین آمازونها در ایران دارد. پرنده فروشها بعضا به این طوطی کاسکوی سبز میگفتند. اینها همه بالغ و وحشی و شکار شده از طبیعت هستند. هیچکدام حرف نمی زنند و در حد کاسکو ها رام نمی شوند. کلا جوجه آمازون بال نارنجی نصف آمازون پیشانی آبی در اروپا قیمت دارد چون در حد پیشانی آبی زیبا نیست و قدرت سخنگویی متوسطی دارد.

سه آمازون مطرح در جهان از نظر سخنگویی پیشانی آبی، پشت گردن زرد و کله زرد(سر زرد دوبل) هستند. در ایران در سه چهار سال اخیر چند عدد پیشانی آبی وارد شده که به زحمت به بیست سی عدد می رسند. یکی دوتا پشت گزدن زرد و کله زرد هم وجود دارند. قیمت پیشانی آبی در ایران حدود چهار تا شش میلیون تومان است و قیمت پشت گردن زرد و کله زرد در صورت وجود بالای ده میلیون. در اروپا هم پشت گردن زرد و کله زرد حدود سه برابر پیشانی آبی قیمت دارند. گران بودن اینها هم به دلیل تقاضای زیاد مشتری و تعداد تخمگذاری کم در سال است. در اسارت و محیط پرورش گاه، کله زرد سال یکبار تخم می گذارد و معمولا دو عدد ولی به طور مثال کاسکو سال ده عدد یا بیشتر تخم می گذارد.

پاینده باشید.

بالا بالا
  مشخصات
amir5030, شاهرخ ايلخاني, RABI, A.Ali, mohammad valamehr, iMosi

#

آبان 5 ام, 93, 8:27 pm

آفلاين
کاربر عضو ایران پاروت
کاربر عضو ایران پاروت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: تیر 28 ام, 93, 12:45 pm
تشکر کرده اید: 267 مرتبه
نوع طوطی: عروس هلندی
شهر محل سکونت: همدان

derakht نوشته است:

سلام

نه دوست عزیز درست قیمت دادند. آمازونی که شما دیدید آمازون بال نارنجی هست که بیشترین تعداد را بین آمازونها در ایران دارد. پرنده فروشها بعضا به این طوطی کاسکوی سبز میگفتند. اینها همه بالغ و وحشی و شکار شده از طبیعت هستند. هیچکدام حرف نمی زنند و در حد کاسکو ها رام نمی شوند. کلا جوجه آمازون بال نارنجی نصف آمازون پیشانی آبی در اروپا قیمت دارد چون در حد پیشانی آبی زیبا نیست و قدرت سخنگویی متوسطی دارد.

سه آمازون مطرح در جهان از نظر سخنگویی پیشانی آبی، پشت گردن زرد و کله زرد(سر زرد دوبل) هستند. در ایران در سه چهار سال اخیر چند عدد پیشانی آبی وارد شده که به زحمت به بیست سی عدد می رسند. یکی دوتا پشت گزدن زرد و کله زرد هم وجود دارند. قیمت پیشانی آبی در ایران حدود چهار تا شش میلیون تومان است و قیمت پشت گردن زرد و کله زرد در صورت وجود بالای ده میلیون. در اروپا هم پشت گردن زرد و کله زرد حدود سه برابر پیشانی آبی قیمت دارند. گران بودن اینها هم به دلیل تقاضای زیاد مشتری و تعداد تخمگذاری کم در سال است. در اسارت و محیط پرورش گاه، کله زرد سال یکبار تخم می گذارد و معمولا دو عدد ولی به طور مثال کاسکو سال ده عدد یا بیشتر تخم می گذارد.

پاینده باشید.

ممنون از توضیحتون

این که من دیدم روی سرش کمی زرد بود و همچنین زیر منقارش هم زرد بود

بالش در صورت باز بودن نارنجیش مشخص میشه؟

چون وقتی بالش بسته بود که سبز بود

تو وضعیت بدی نگهداری میشد همه پرهای دمش شکسته بود akh

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم amir5030 به خاطر این پست تشکر کرده اند
شاهرخ ايلخاني, sahar_sh, amirkaffash, RABI, A.Ali, mohammad valamehr

#

آبان 5 ام, 93, 9:33 pm

آفلاين
مدیر ارشد تالار
مدیر ارشد تالار
نماد کاربر

amir5030 نوشته است:

ممنون از توضیحتون

این که من دیدم روی سرش کمی زرد بود و همچنین زیر منقارش هم زرد بود

بالش در صورت باز بودن نارنجیش مشخص میشه؟

چون وقتی بالش بسته بود که سبز بود

تو وضعیت بدی نگهداری میشد همه پرهای دمش شکسته بود akh

سلام

دوست عزیز این پست را نگاه کنید اغلب آمازونهای مطرح به عنوان طوطی خانگی مشخص شده اند بر روی هر عکس کلیک کنید تا به صفحه مربوطه بروید.

آمازون بال نارنجی ردیف وسط از سمت راست دومی است و آمازون پشت گردن زرد که این تاپیک مربوط به آن نوع است ردیف پایین از سمت راست اولین عکس است.

پاینده باشید.

بالا بالا
  مشخصات
amirkaffash, شاهرخ ايلخاني, sahar_sh, amir5030, RABI, A.Ali, mohammad valamehr

#

آبان 5 ام, 93, 12:09 am

آفلاين
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
مدیر کل انجمن ایران پاروت و صاحب امتیاز سایت
نماد کاربر
تاريخ عضويت: مهر 7 ام, 89, 10:45 pm
تشکر کرده اید: 64366 مرتبه
نوع طوطی: انواع نژادهاي مختلف
شهر محل سکونت: تهران

derakht نوشته است:

سلام

پاینده باشید.

از اونجایی که فرمایشات آقای derakht بسیار مهم هست بنده یکبار دیگه توضیحات ایشون رو نقل قول زدم تا همه بدونند که هر گردی گردو نیست .آمازونها با هم فرق می کنند و استعدادهای سخنگویی متفاوت دارند.قیمتشون هم با هم بسیار متفاوت هست و برخی از آمازونها اصلا در ایران وجود ندارند و برخی دیگر به تعداد انگشتان دست.

بالا بالا
  مشخصات
کاربران زیر از شما کاربر محترم شاهرخ ايلخاني به خاطر این پست تشکر کرده اند
sahar_sh, مهدشتی, amir5030, amirkaffash, RABI, A.Ali, mohammad valamehr
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
پاسخ به مبحث
 صفحه 9 از 12  [ 83 پست ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

{ RELATED_TOPICS }
 مباحث   نويسنده   پاسخ ها   بازديدها   آخرين پست 
موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون پشت گردن فلس دار (Scaly Naped Amazon)

شاهرخ ايلخاني

5

1091

شهریور 27 ام, 91, 12:44 am

Aidin Ameri نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون تاج زرد(Yellow crowned Amazon )

[ برو به صفحهبرو به صفحه: 1, 2, 3, 4, 5 ]

شاهرخ ايلخاني

30

3546

تیر 15 ام, 94, 1:49 am

hellboy1366 نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون نوک زرد (Yellow Billed Amazon)

شاهرخ ايلخاني

2

1275

شهریور 31 ام, 91, 5:22 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون دماغ زرد (Yellow Lored Amazon)

شاهرخ ايلخاني

2

1225

شهریور 26 ام, 91, 12:12 am

فرشید اصفی نمایش آخرین ارسال

موضوع ناخوانده دیگری در این انجمن موجود نیست. طوطی آمازون شانه زرد (Yellow Shouldered Amazon)

شاهرخ ايلخاني

3

1838

خرداد 14 ام, 93, 1:53 am

مهدشتی نمایش آخرین ارسال

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

جستجو براي:
انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد