به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
hamid67 - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 53  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 371 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی ها و پرنده های hamid 67

hamid67
ارسال شده در: اردیبهشت 18 ام, 94, 7:00 pm 

پاسخ ها: 45
بازديدها: 5958

ممنون از لطفتون.نه رو دست که نمیاد منتها رامه سر میده و میزاره به پاهاشم دست بزنی.

با خلقو خوش آشنا نیستم متاسفانه.وقتی پیش کسوت ها میگن حتما با صاحب قبلی کاسکو در تماس باشید و با رفتاراا و عادت هاش اشنا بشید برا همچین مورد هاییه

که دردسر نداشته باشید!و منم که اصلا نمیدونم صاحب قبلی...

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

hamid67
ارسال شده در: اردیبهشت 18 ام, 94, 1:40 pm 

پاسخ ها: 10098
بازديدها: 760709

سلام

جدیدا ((یک هفته))یه کاسکو 4 ساله گرفتم مشکل اساسی من اینه که با رفتارهاش اشنایی ندارم و به صاحب قبلیشم دسترسی ندارم

مثلا:نمیدونم از قفس بیا...

انجمن: معرفی طوطی های اعضا   مبحث: معرفی طوطی ها و پرنده های hamid 67

hamid67
ارسال شده در: اردیبهشت 17 ام, 94, 1:11 am 

پاسخ ها: 45
بازديدها: 5958

سلام.عرض ادب به همه دوستان قدیمی و جدید

بعد از یک دوره غیبت طولانی دوباره به جمع شما برگشتم و بسیار بسیار خرسندم!

انجمن: طوطی های آفریقایی (African Parrots)   مبحث: طوطی خاکستری آفریقایی کنگو و تیمنه,كاسكوي دم قرمز دم شكلاتي

hamid67
ارسال شده در: آبان 21 ام, 92, 10:43 pm 

پاسخ ها: 10098
بازديدها: 760709

بعد از زیر و رو کردن بازار پرندگان و چک کردن تقریبا تمامی کاسکو ها ٬این عزیزو خریدیم :)

البته با یه متخصص رفته بودم٬نزدیک 40 دقیقه رفتارش رو زیر نظر داشت

تخمینتون از سنش چیه ؟؟

سلام تبریک میگم کییییف کردم کاسکوی استیل دار با سرو گردن خوب و کم سن خر...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

hamid67
ارسال شده در: آذر 9 ام, 91, 3:52 pm 

پاسخ ها: 4698
بازديدها: 509777

سلام.

شاه طوطیم سه ماهه دارم  {هنوز چشمش سفید نشده}  وباهش کار میکنم ولی هیچ صدایی از خودش درنیاورده.!به جز دو سه بار.مشکل چیه.؟ جاشو عوض کنم ؟.جاش تو اتاقمه .من هرروز ساعت سه خونه هستم.می تونم جاشو وقی خونه نیستم بزارم تو حال پزیرایی و...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: طوطی بزرگ اسکندر یا شاه طوطی (Alexandrine Parakeet)

hamid67
ارسال شده در: آبان 21 ام, 91, 1:25 am 

حمید جان اولا کاسکو تو این سن(2 سالگی)صد در صد به حرف میاد.کاسکو تا زمانی که چشمش کرم نشده 100% به حرف میاد و بعد از اون احتمالش کمه.شاه طوطی هم تا زمانی که بالغ نشده احتمال به حرف اومدنش هست ولی احتمالش کمه.

hamid67
ارسال شده در: آبان 21 ام, 91, 1:07 am 

سلام و با تشکر از شما

منظورتون رو از جمله(رنگ چشم برگشته)متوجه نشدم لطفأ بیشتر توضیح بدید....طوطی که بالغ نشده باشه رو بهش میگیم جوجه،پس یا طوطی بالغ هست یا نابالغ و جوجه،پس نمیشه گفت(جوجه نیست اما بالغ هم نشده!) استارت کامل شدن طوق شاه ط...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 53  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 371 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد