به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا خوش آمدید. برای عضویت اینجا را کلیک کنید
ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان و مرغ مینا

گفتگو در مورد انواع طوطی سانان طوطی های آفریقایی کاسکوی دم قرمزیا کنگو، دم شکلاتی یا تیمنه پاراکیت ها شاه طوطی، ملنگو،عروس هلندی، کاکادوها ، آمازونها ، ماکائوها ، رزیلاها....

ورود | عضويت

*** به ایران پاروت، انجمن تخصصی طوطی سانان خوش آمدید *** لطفا قبل از فعالیت، راهنمای استفاده از فروم را مطالعه کنید ***
joojooli - پست ها
جستجو در عبارات پيدا شده:
 صفحه 1 از 20  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 138 ]  »
نويسنده پيغام

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

joojooli
ارسال شده در: بهمن 17 ام, 96, 1:01 pm 

پاسخ ها: 19519
بازديدها: 1324395

سلام جوجه من ۴۰ روزس تازه به دون خوردن افتاده امروز متوجه شدم مدفوع به مخرجش چسبیده غذاش هم اکثرا تخم مرغ و هویج رنده شدس چی کار کنم راه درمانش چیه؟با تشکر 

انجمن: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiels)   مبحث: ککاتیل یا عروس هلندی (Cockatiel)

joojooli
ارسال شده در: فروردین 10 ام, 96, 9:42 am 

پاسخ ها: 19519
بازديدها: 1324395

سلام خدمت دوستان

بنده یک عروس ماده رام دارم که مستی میکرد براش جفت گرفتم و لونه گذاشتم ولی چون نر آماده نبود جفت نخوردن هنوز دیروز ماده تخم مستی گذاشته و رو تخم خوابیده نر رو هم جدا کردم چون نمیزاشت بره سمت لونه.دوستان لطفا راهنمایی کنید من الان چه کاری باید انجام بدم؟لونه رو بردارم یا بذا...

انجمن: پاراکیت ها (Parakeets)   مبحث: پاراکیت طوق دار هندی یا ملنگو (Indian Ring necked Parakeet)

joojooli
ارسال شده در: شهریور 19 ام, 94, 3:27 pm 

پاسخ ها: 9855
بازديدها: 779673

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

دو شب پیش من یه ماده گرفتم برای نرم تا وارد خونه کردم پرنده ماده رو پرنده نر اومد رو قفسش از تو قفس نوک ب نوک میشدن تا اینکه دره قفسو باز کردم و ماده اومد بیرون و نر شروع کرد به خاروندن سر و کله بدنه ماده بعد هم رو پشته ماده سوار شد ولی جفت گیری انجام نشد...

انجمن: فروش انواع طوطی متعلق به کاربران   مبحث: ارشیو اگهی های فروش رفته توسط کاربران

joojooli
ارسال شده در: شهریور 8 ام, 94, 2:10 pm 

پاسخ ها: 3186
بازديدها: 691427

با سلام

فروش جوجه ملنگو 8 ماهه جوجه تهران کاملا سالم و درشت رو دست و شونه میاد بوس میده گاز گرفتن بلد نیست

قیمت:280000

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

joojooli
ارسال شده در: اسفند 4 ام, 93, 11:11 pm 

پاسخ ها: 5497
بازديدها: 410497

derakht نوشته است:

سلام

عکس بگذارید لطفا.

دامپزشکی که بردید تخصص طوطی سانان داشت؟

متخصص طیور بود .امکان ارساله عکس رو ندارم .چشمش خیسه افتادگی پلک هم داره

انجمن: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا   مبحث: بحث و گفتگو در مورد بیماریهای طوطی سانان و مرغ مینا

joojooli
ارسال شده در: اسفند 4 ام, 93, 7:24 pm 

پاسخ ها: 5497
بازديدها: 410497

با سلام و خسته نباشید

جوجه عروس من حدود سه ماهشه مشکلش اینه که چشم راستش اشک می کنه چند روز پیش بردمش دامپزشک گفت که سینوزیت داره سه نوع دارو هم داد گفت که تا 10 روز بریز تو آبش اگه خوب نشد باید جراحی بشه(آزیروسین_کو-آموکسی کلاو_لیپوسلad3e)این دارو ها تجویز شده که تا الان تاثیری نداشته.

انجمن: همه چیز در مورد جوجه گوشتی یا سرنگی   مبحث: همه چیز در مورد جوجه گوشتی (سرنگی یا سرلاکی)

joojooli
ارسال شده در: آذر 27 ام, 93, 5:33 pm 

پاسخ ها: 6261
بازديدها: 584395

درود

خیر سرلاکی که میدید مناسب نیست اگر براتون مقدور هست سرلاک شرکتی معتبر تهیه کنید یا سرلاکی که آموزشش توی این تاپیک هست رو درست کنید.

در بخش بیماریهای طوطی سانان عکس از چشمش بزارید.

فقط وقتی کنارش هستید بیارید بیرون ...

مرتب سازي بر اساس:  
 صفحه 1 از 20  [ نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 138 ]  »

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

انتقال به:  

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
کپی برداری از مطالب و مقالات این سایت فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم و معتبر به ایران پاروت مجاز میباشد